Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Батьки задушили власного сина, тому що не могли прокормити трьох дітей
<p><strong>Рідні мати та батько домовилися задушити крихітну 2-тижневу дитину, щоб не шукати грошей на його утримання! Злочин чекав свого розкриття цілих 8 місяців. І тільки сьогодні в студії найбільш резонансного шоу Один за всіх ти почуєш, як таке звірство могло статися?</strong></p><p>Експерти та новий ведучий Михайло Присяжнюк у проекті Один за всіх випуск 7 від 14.10.2018 спробували пролити світло в заплутаному вбивстві ледь народженої дитини. Тіло задушеного хлопчика знайшли в метрової ямі в старому сараї. Батьки, підозрювані в злочині, живуть всього лише за 40 метрів від імпровізованої могили! Правоохоронні органи дізналися про вбивство від рідного батька мертвого малюка, який зізнався, що приховував правду цілих 8 місяців і більше не в силах покривати дружину.</p><p><strong>У шоу </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12" target="_blank"><strong>Один за всіх 12 сезон</strong></a><strong> 7 випуск він звинуватив дружину Вікторію, яка, за його словами, задушила дитину напідпитку.</strong></p><p>Однак поліція вважає винним у злочині саме батька. Хлопець уже знаходиться в СІЗО. Якщо його провина буде доведена, хлопцю «світить» 10-15 років в'язниці або довічне ув'язнення. Дивись Один за всіх і дізнайся, чому односельці вимагають, щоб покарали мати дитини? Жителі села в Чернігівській обл. упевнені, що подружжя вдвох змовилося задушити дитину, тому що розуміли: вони не потягнуть трьох дітей!</p><p>Експерти шоу Один за всіх випуск 7 спробували зрозуміти, чому ніхто з сусідів не помічав вагітності Вікторії? І як могло статися, що ніхто не схаменувся, коли малюка не стало?</p><p><strong>Шок! Але органи опіки досі не забрали двох старших дітей у матері! </strong>В ефірі Один за всіх дивись сюжет про те, чому у справі про вбивство Віка проходить потерпілою? Як вона могла допустити, щоб її сина задушили? І чи може бути таке, що правоохоронні органи просто зробили з Івана – батька дитини «безпечного обвинуваченого», тому що його висновок не тягне за собою проблеми з оформленням дітей у дитбудинок?</p><p><strong>Дивись онлайн Один за всіх 7 випуск від 14.10.2018 та дізнайся, на кого з горе-батьків указав поліграф?</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12/vypusk-6" target="_blank"><strong>Один за всіх 6 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Батьки задушили власного сина, тому що не могли прокормити трьох дітей

Всі випуски | Сезон 12

Батьки задушили власного сина, тому що не могли прокормити трьох дітей

Рідні мати та батько домовилися задушити крихітну 2-тижневу дитину, щоб не шукати грошей на його утримання! Злочин чекав свого розкриття цілих 8 місяців. І тільки сьогодні в студії найбільш резонансного шоу Один за всіх ти почуєш, як таке звірство могло статися?

Експерти та новий ведучий Михайло Присяжнюк у проекті Один за всіх випуск 7 від 14.10.2018 спробували пролити світло в заплутаному вбивстві ледь народженої дитини. Тіло задушеного хлопчика знайшли в метрової ямі в старому сараї. Батьки, підозрювані в злочині, живуть всього лише за 40 метрів від імпровізованої могили! Правоохоронні органи дізналися про вбивство від рідного батька мертвого малюка, який зізнався, що приховував правду цілих 8 місяців і більше не в силах покривати дружину.

У шоу Один за всіх 12 сезон 7 випуск він звинуватив дружину Вікторію, яка, за його словами, задушила дитину напідпитку.

Однак поліція вважає винним у злочині саме батька. Хлопець уже знаходиться в СІЗО. Якщо його провина буде доведена, хлопцю «світить» 10-15 років в'язниці або довічне ув'язнення. Дивись Один за всіх і дізнайся, чому односельці вимагають, щоб покарали мати дитини? Жителі села в Чернігівській обл. упевнені, що подружжя вдвох змовилося задушити дитину, тому що розуміли: вони не потягнуть трьох дітей!

Експерти шоу Один за всіх випуск 7 спробували зрозуміти, чому ніхто з сусідів не помічав вагітності Вікторії? І як могло статися, що ніхто не схаменувся, коли малюка не стало?

Шок! Але органи опіки досі не забрали двох старших дітей у матері! В ефірі Один за всіх дивись сюжет про те, чому у справі про вбивство Віка проходить потерпілою? Як вона могла допустити, щоб її сина задушили? І чи може бути таке, що правоохоронні органи просто зробили з Івана – батька дитини «безпечного обвинуваченого», тому що його висновок не тягне за собою проблеми з оформленням дітей у дитбудинок?

Дивись онлайн Один за всіх 7 випуск від 14.10.2018 та дізнайся, на кого з горе-батьків указав поліграф?

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Один за всіх 6 випуск.