Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Підлітка звинуватили в жорстокому вбивстві: помилка слідства або жахлива правда?
<p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Сина Тетяни звинувачують у вбивстві, вчиненому з особливою жорстокістю. Жінка не вірить у провину своєї дитини. Вона прийшла на проект Один за всіх у пошуках справедливості.</strong></p><p style="text-align: justify;">У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-13" style="text-align: justify;">Один за все 13 сезон</a> випуск 1 від 03.02.2019 розбиралися в обставинах вбивства молодого хлопця на ім'я Роман.</p><p style="text-align: justify;">Тетяна прийшла на проект Один за всіх 13 сезон із проханням витягти її сина з-за ґрат. Жінка переконана: її сина звинуватили несправедливо. Її п'ятнадцятирічний Олексій просто не міг вчинити таке звірство!</p><p style="text-align: justify;">Хлопчик постійно твердить, що він не винен. За словами Олексія, він був всього лише випадковим свідком, а не співучасником вбивства. Йому подзвонили прямо в ефірі програми Один за всіх випуск 1 від 03.02.2019 - послухайте його версію подій.</p><p style="text-align: justify;">Батьки вбитого Романа вимагають, щоб обох хлопців - і Леоніда, і Олексія - судили довічно. Ніхто не заслуговує такої жахливої смерті, яка дісталася бідному Ромі. Рідні ледь впізнали хлопця, настільки сильно було знівечене його тіло. Слідство встановило, що хлопця катували близько семи годин. Тіло Романа виявили розпоротим, із вирізаними органами. Але чи мав відношення до цього вбивства Олексій? Або він - жертва випадковості, як стверджує його мати? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Один за всіх випуск 1 від 03.02.2019.</p><p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">У студії Один за всіх 13 сезон прослухали відеозапис із поясненнями Леоніда. Як він пояснив свій звірячий вчинок?</strong></p><p style="text-align: justify;">Дізнайтеся, як із покинутих дітей виростають або монстри, або жертви - послухайте шокуючі свідчення трьох сімей у програмі Один за всіх випуск 1 від 03.02.2019. Як росли Олексій, Леонід і Рома? Вважається, що всі наші проблеми - родом з дитинства. Переконайтеся в цьому в черговий раз - дивіться Один за всіх!</p><p style="text-align: justify;">Тетяна хоче справедливості для свого сина, але чомусь не в змозі відповісти на жодне запитання ведучого чи експертів. Мати не знайома зі справою і навіть не знає, яке звинувачення пред'явили її дитині. Вона вперше почула свідчення Олексія прямо у студії проекту Один за всіх.</p><p style="text-align: justify;">Чи міг п'ятнадцятирічний хлопчина безжально розчленувати людину? Або ж звинувачення Олексія - це жахлива помилка? І найголовніше - чи доб'ються справедливості батьки Романа? Не пропустіть шокуючі зізнання підозрюваного й несамовиті історії у програмі Один за всіх 13 сезон 1 випуск від 03.02.2019 на сайті Teleportal.ua!</p>

Підлітка звинуватили в жорстокому вбивстві: помилка слідства або жахлива правда?

Всі випуски | Сезон 13

Підлітка звинуватили в жорстокому вбивстві: помилка слідства або жахлива правда?

Сина Тетяни звинувачують у вбивстві, вчиненому з особливою жорстокістю. Жінка не вірить у провину своєї дитини. Вона прийшла на проект Один за всіх у пошуках справедливості.

У програмі Один за все 13 сезон випуск 1 від 03.02.2019 розбиралися в обставинах вбивства молодого хлопця на ім'я Роман.

Тетяна прийшла на проект Один за всіх 13 сезон із проханням витягти її сина з-за ґрат. Жінка переконана: її сина звинуватили несправедливо. Її п'ятнадцятирічний Олексій просто не міг вчинити таке звірство!

Хлопчик постійно твердить, що він не винен. За словами Олексія, він був всього лише випадковим свідком, а не співучасником вбивства. Йому подзвонили прямо в ефірі програми Один за всіх випуск 1 від 03.02.2019 - послухайте його версію подій.

Батьки вбитого Романа вимагають, щоб обох хлопців - і Леоніда, і Олексія - судили довічно. Ніхто не заслуговує такої жахливої смерті, яка дісталася бідному Ромі. Рідні ледь впізнали хлопця, настільки сильно було знівечене його тіло. Слідство встановило, що хлопця катували близько семи годин. Тіло Романа виявили розпоротим, із вирізаними органами. Але чи мав відношення до цього вбивства Олексій? Або він - жертва випадковості, як стверджує його мати? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Один за всіх випуск 1 від 03.02.2019.

У студії Один за всіх 13 сезон прослухали відеозапис із поясненнями Леоніда. Як він пояснив свій звірячий вчинок?

Дізнайтеся, як із покинутих дітей виростають або монстри, або жертви - послухайте шокуючі свідчення трьох сімей у програмі Один за всіх випуск 1 від 03.02.2019. Як росли Олексій, Леонід і Рома? Вважається, що всі наші проблеми - родом з дитинства. Переконайтеся в цьому в черговий раз - дивіться Один за всіх!

Тетяна хоче справедливості для свого сина, але чомусь не в змозі відповісти на жодне запитання ведучого чи експертів. Мати не знайома зі справою і навіть не знає, яке звинувачення пред'явили її дитині. Вона вперше почула свідчення Олексія прямо у студії проекту Один за всіх.

Чи міг п'ятнадцятирічний хлопчина безжально розчленувати людину? Або ж звинувачення Олексія - це жахлива помилка? І найголовніше - чи доб'ються справедливості батьки Романа? Не пропустіть шокуючі зізнання підозрюваного й несамовиті історії у програмі Один за всіх 13 сезон 1 випуск від 03.02.2019 на сайті Teleportal.ua!