Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Що робити, якщо дружина – відьма?
<p style="text-align:justify"><strong><a href="https://teleportal.ua/person/mikhaylo-prisyazhnyuk">Михайло Присяжнюк</a> і його команда зіткнулися з... нечистою силою! Не вірите? Дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-13">Один за всіх 13 сезон</a> 10 випуск від 05.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</strong></p> <p style="text-align:justify">Який чоловік хоча б раз у житті не називав свою дружину відьмою? Зазвичай такі речі говорять у запалі сварки. Герой проекту Один за всіх Андрій не побоявся заявити про це на всю країну. Чому чоловік впевнений у тому, що його дружина пов'язана з нечистою силою? Невже йому потрібна допомога проекту Один за всіх, щоб розібратися із власною дружиною? Щось з цією сім'єю не так! Михайло Присяжнюк і експерти шоу спробували розібратися в цій складній сімейній ситуації.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Мати Андрія вважає, що дружина приворожила чоловіка.</strong></p> <p style="text-align:justify">У студії проекту Один за всіх вона розповіла, що її син почав поводитися дивно після знайомства з Людою. Було таке відчуття, ніби його причарували: чоловік ходив із мутними очима і нікого не хотів бачити, крім однієї-єдиної жінки. Дізнайтеся подробиці про незвичайну сім'ю у програмі Один за всіх випуск 10 від 05.05.2019.</p> <p style="text-align:justify"><strong>На цьому пустощі з магією не закінчилися.</strong></p> <p style="text-align:justify">Андрій і його мати розповіли страшні подробиці про жінку, яка живе з ними під одним дахом. Її неодноразово бачили з картами Таро і книгою чорної магії. За словами свекрухи, невістка-відьма наслала на неї якісь чари. Люді не подобалася мама чоловіка, і тому вона вирішила від неї позбутися... Невже це може бути правдою? Або ж свекруха просто намагається очорнити невістку на всю країну? Дивіться у програмі Один за всіх 05.05.2019!</p> <p style="text-align:justify"><strong>Найбільше всього герой проекту боїться не за себе, а за свою дочку Софію.</strong></p> <p style="text-align:justify">Чоловік вважає, що дитину потрібно забрати у матері-відьми. За його словами, вона приставляла ніж до горла дівчинки... Невже жінка – справжнісінька відьма, і маленьку Софійку потрібно рятувати? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться передачу Один за всіх 13 сезон 10 випуск від 05.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-13/vipusk-9">Один за всіх 13 сезон 9 випуск</a>.</p>

Що робити, якщо дружина – відьма?

Всі випуски | Сезон 13

Що робити, якщо дружина – відьма?

Михайло Присяжнюк і його команда зіткнулися з... нечистою силою! Не вірите? Дивіться Один за всіх 13 сезон 10 випуск від 05.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Який чоловік хоча б раз у житті не називав свою дружину відьмою? Зазвичай такі речі говорять у запалі сварки. Герой проекту Один за всіх Андрій не побоявся заявити про це на всю країну. Чому чоловік впевнений у тому, що його дружина пов'язана з нечистою силою? Невже йому потрібна допомога проекту Один за всіх, щоб розібратися із власною дружиною? Щось з цією сім'єю не так! Михайло Присяжнюк і експерти шоу спробували розібратися в цій складній сімейній ситуації.

Мати Андрія вважає, що дружина приворожила чоловіка.

У студії проекту Один за всіх вона розповіла, що її син почав поводитися дивно після знайомства з Людою. Було таке відчуття, ніби його причарували: чоловік ходив із мутними очима і нікого не хотів бачити, крім однієї-єдиної жінки. Дізнайтеся подробиці про незвичайну сім'ю у програмі Один за всіх випуск 10 від 05.05.2019.

На цьому пустощі з магією не закінчилися.

Андрій і його мати розповіли страшні подробиці про жінку, яка живе з ними під одним дахом. Її неодноразово бачили з картами Таро і книгою чорної магії. За словами свекрухи, невістка-відьма наслала на неї якісь чари. Люді не подобалася мама чоловіка, і тому вона вирішила від неї позбутися... Невже це може бути правдою? Або ж свекруха просто намагається очорнити невістку на всю країну? Дивіться у програмі Один за всіх 05.05.2019!

Найбільше всього герой проекту боїться не за себе, а за свою дочку Софію.

Чоловік вважає, що дитину потрібно забрати у матері-відьми. За його словами, вона приставляла ніж до горла дівчинки... Невже жінка – справжнісінька відьма, і маленьку Софійку потрібно рятувати? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться передачу Один за всіх 13 сезон 10 випуск від 05.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Один за всіх 13 сезон 9 випуск.