Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Народила і викинула дитину в туалет: чому мати-вбивця досі на волі?
<p style="text-align:justify">До студії програми <a href="https://teleportal.ua/ru/show/stb/1zavseh/sezon-13">«Один за всіх» 13 сезон</a> 12 випуск від 19.05.2019 прийшла жінка, яка вбила свого сина. І інша – 18-річна дівчинка, яка прихистила вбивцю... Чому благодійниця наївно вважає злочинницю хорошою матір'ю? І чи змінилося її думку після ефіру? Дізнайтеся прямо зараз.</p> <p style="text-align:justify">У 12 випуску проекту «Один за всіх» показали страшні кадри, де 30-річна Ліля спокійно розповідає про те, як викинула свого новонародженого сина в вигрібну яму. Поліція вислухала її визнання, запросила понятих і... допитала Лілю як свідка! Чому жінку не звинуватили у вбивстві? Невже вона так і залишиться на волі?</p> <p style="text-align:justify"><strong>У програмі «Один за всіх» випуск 12 з'ясувалися нові моторошні подробиці про матір-вбивцю.</strong></p> <p style="text-align:justify">Свідок розповіла в ефірі про те, що ця дитина – не перша жертва Лілі. Жінка вже позбулася трьох дітей! Невже це правда? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Один за всіх» 19.05.2019.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Ліля знайшла собі покровительку – 18-річну Світлану.</strong></p> <p style="text-align:justify">Жінки познайомилися в лікарні. Ліля зачарувала юну дівчину, і та запросила нову подругу пожити до себе. У студії проекту «Один за всіх» Світлана вперше почула правду. Як вона відреагувала? Дивіться у випуску.</p> <p style="text-align:justify">Ліля  особисто розповіла про те, що трапилося, прямо в ефірі.</p> <p style="text-align:justify">Жінка в подробицях описала, як вона народжувала дитину прямо посеред кухні чужого будинку. За її словами, смерть немовляти була чистою випадковістю – новонароджений вдарився об підлогу і помер. Односельці цьому не вірять – вони вважають, що жінка навмисно сховалася в будинку знайомої замість того, щоб поїхати в лікарню. Смерть дитини не була нещасним випадком – просто мати-монстр і не збиралася залишати її…</p> <p style="text-align:justify">«Невже жінка може бути настільки безсердечною?» - запитує <a href="https://teleportal.ua/person/mikhaylo-prisyazhnyuk">Михайло Присяжнюк</a> у 12 випуску проекту «Один за всіх». У це важко повірити. На жаль, правда іноді буває страшнішою, ніж фільми жахів.</p> <p style="text-align:justify">Дізнайтеся всі подробиці про цей шокуючий випадок – дивіться програму «Один за всіх» 13 сезон 12 випуск від 19.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-13/vypusk-11">«Один за всіх» 13 сезон 11 випуск</a>.</p>

Народила і викинула дитину в туалет: чому мати-вбивця досі на волі?

Всі випуски | Сезон 13

Народила і викинула дитину в туалет: чому мати-вбивця досі на волі?

До студії програми «Один за всіх» 13 сезон 12 випуск від 19.05.2019 прийшла жінка, яка вбила свого сина. І інша – 18-річна дівчинка, яка прихистила вбивцю... Чому благодійниця наївно вважає злочинницю хорошою матір'ю? І чи змінилося її думку після ефіру? Дізнайтеся прямо зараз.

У 12 випуску проекту «Один за всіх» показали страшні кадри, де 30-річна Ліля спокійно розповідає про те, як викинула свого новонародженого сина в вигрібну яму. Поліція вислухала її визнання, запросила понятих і... допитала Лілю як свідка! Чому жінку не звинуватили у вбивстві? Невже вона так і залишиться на волі?

У програмі «Один за всіх» випуск 12 з'ясувалися нові моторошні подробиці про матір-вбивцю.

Свідок розповіла в ефірі про те, що ця дитина – не перша жертва Лілі. Жінка вже позбулася трьох дітей! Невже це правда? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Один за всіх» 19.05.2019.

Ліля знайшла собі покровительку – 18-річну Світлану.

Жінки познайомилися в лікарні. Ліля зачарувала юну дівчину, і та запросила нову подругу пожити до себе. У студії проекту «Один за всіх» Світлана вперше почула правду. Як вона відреагувала? Дивіться у випуску.

Ліля  особисто розповіла про те, що трапилося, прямо в ефірі.

Жінка в подробицях описала, як вона народжувала дитину прямо посеред кухні чужого будинку. За її словами, смерть немовляти була чистою випадковістю – новонароджений вдарився об підлогу і помер. Односельці цьому не вірять – вони вважають, що жінка навмисно сховалася в будинку знайомої замість того, щоб поїхати в лікарню. Смерть дитини не була нещасним випадком – просто мати-монстр і не збиралася залишати її…

«Невже жінка може бути настільки безсердечною?» - запитує Михайло Присяжнюк у 12 випуску проекту «Один за всіх». У це важко повірити. На жаль, правда іноді буває страшнішою, ніж фільми жахів.

Дізнайтеся всі подробиці про цей шокуючий випадок – дивіться програму «Один за всіх» 13 сезон 12 випуск від 19.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Один за всіх» 13 сезон 11 випуск.