Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Б’є — отже, любить: чоловік жорстоко знущається над дружиною через підозри у зраді
<p style="text-align:justify">До програми <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-13">«Один за всіх» 13 сезон</a> 13 випуск від 26.05.2019 звернулася 43-річна Катерина Козлова, яка страждає від сімейного насилля! Її чоловік Сергій після 13 років спільного життя перетворився на ревнивого тирана, який маніакально переслідує і стежить за кожним кроком Катерини. Невже жінка давала привід такому жорстокому ставленню? Чи зміг Сергій зрозуміти свої помилки після ефіру? Відповіді на питання дізнайтеся за мить.</p><p style="text-align:justify">Катерина в 13 випуску «Один за всіх» не побоялася розповісти про подробиці «подружнього виховання»: зламані пальці, недоспані ночі в холодному гаражі, струс мозку, постійні втечі з квартири та приховані камери в кімнатах! Ба більше, Сергій дійшов до того, що в присутності неповнолітнього сина Сашка погрожував розрізати маму на маленькі шматки й згодувати тіло собакам! Це не вкладається в голові! Звідки стільки ненависті до найрідніших людей? Подробиці сімейної драми дивіться в проекті «Один за всіх» 26.05.2019.</p><p style="text-align:justify">Старші сестри Сашка звернулися за допомогою до Михайла Присяжнюка. Їхня мета — вирвати брата з полону нездорових стосунків батьків! Адже Катерина й Сергій тільки те й роблять, що з’ясовують стосунки. Проте подружжя не замислюється: від сімейного насилля найбільше страждає маленький Олександр! Чи вдалося сестрам у програмі СТБ «Один за всіх» випуск 13 захистити свого улюбленого брата?</p><p style="text-align:justify">Виявилося, мати неодноразово писала на батька заяви до поліції, але в той самий день забирала їх! Невже це через безмежну любов? Чи це Сергій погрозами змушує жінку це робити?</p><p style="text-align:justify">До студії проекту «Один за всіх» 26.05.2019 завітав маленький Сашко, який розповів ті жахи, що відбуваються в сім’ї: постійні побиття мами, погрози, крики, скандали… Чи зміг хлопчик пробачити своєму батькові зруйноване дитинство?</p><p style="text-align:justify">Дивіться онлайн програму «Один за всіх» 13 сезон 13 випуск від 26.05.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, як відреагував Сергій на звинувачення в насиллі, які йому закидала сім’я.</p><p style="text-align:justify">Пропустили попередній випуск? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-13/vypusk-12">«Один за всіх» 13 сезон 12 випуск</a>.</p>

Б’є — отже, любить: чоловік жорстоко знущається над дружиною через підозри у зраді

Всі випуски | Сезон 13

Б’є — отже, любить: чоловік жорстоко знущається над дружиною через підозри у зраді

До програми «Один за всіх» 13 сезон 13 випуск від 26.05.2019 звернулася 43-річна Катерина Козлова, яка страждає від сімейного насилля! Її чоловік Сергій після 13 років спільного життя перетворився на ревнивого тирана, який маніакально переслідує і стежить за кожним кроком Катерини. Невже жінка давала привід такому жорстокому ставленню? Чи зміг Сергій зрозуміти свої помилки після ефіру? Відповіді на питання дізнайтеся за мить.

Катерина в 13 випуску «Один за всіх» не побоялася розповісти про подробиці «подружнього виховання»: зламані пальці, недоспані ночі в холодному гаражі, струс мозку, постійні втечі з квартири та приховані камери в кімнатах! Ба більше, Сергій дійшов до того, що в присутності неповнолітнього сина Сашка погрожував розрізати маму на маленькі шматки й згодувати тіло собакам! Це не вкладається в голові! Звідки стільки ненависті до найрідніших людей? Подробиці сімейної драми дивіться в проекті «Один за всіх» 26.05.2019.

Старші сестри Сашка звернулися за допомогою до Михайла Присяжнюка. Їхня мета — вирвати брата з полону нездорових стосунків батьків! Адже Катерина й Сергій тільки те й роблять, що з’ясовують стосунки. Проте подружжя не замислюється: від сімейного насилля найбільше страждає маленький Олександр! Чи вдалося сестрам у програмі СТБ «Один за всіх» випуск 13 захистити свого улюбленого брата?

Виявилося, мати неодноразово писала на батька заяви до поліції, але в той самий день забирала їх! Невже це через безмежну любов? Чи це Сергій погрозами змушує жінку це робити?

До студії проекту «Один за всіх» 26.05.2019 завітав маленький Сашко, який розповів ті жахи, що відбуваються в сім’ї: постійні побиття мами, погрози, крики, скандали… Чи зміг хлопчик пробачити своєму батькові зруйноване дитинство?

Дивіться онлайн програму «Один за всіх» 13 сезон 13 випуск від 26.05.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, як відреагував Сергій на звинувачення в насиллі, які йому закидала сім’я.

Пропустили попередній випуск? Переходьте за посиланням і дивіться «Один за всіх» 13 сезон 12 випуск.