Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Моя дочка – божевільна: мати силою намагається здати дитину психіатрам
<p style="text-align: justify;">Михайло Присяжнюк у програмі «Один за всіх» випуск 15 від 09.06.19 спробує розібратися, чому в сім'ї 20-річної Діани стався розкол. Рідна мати дівчини намагається силою відправити її в психіатричну лікарню, не дивлячись на те, що дочка в положенні. Крім того, мама Галина, за словами Діани, три місяці тому вигнала її чоловіка з дому, а народження онука і зовсім не бажає! Жінка вмовляла дочку зробити аборт, намагалася підсипати в їжу таблетки, а коли і це не допомогло – вдарила кулаком по животу Діани так, що у вагітної відкрилася кровотеча.</p> <p style="text-align: justify;">Журналісти гостросоціального шоу СТБ <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-13">«Один за всіх» 13 сезон</a> зібрали в студії всю сім'ю Діани:</p> <ul style="text-align: justify;"> <li style="text-align: justify;">батька, з яким живе героїня;</li> <li style="text-align: justify;">чоловіка, який змирився з вигнанням від тещі і вже знайшов собі нову дівчину у Львові;</li> <li style="text-align: justify;">і матір, яка вважає свою дочку психічно неврівноваженою.</li> </ul> <p style="text-align: justify;">Галина в 15 випуску «Один за всіх» 09.06.2019 стверджує, що всі вчинки робила тільки для блага дочки. Ще в далекому минулому вона залишила сім'ю, рідний дім і поїхала заробляти гроші за кордон, щоб дати Діані все найкраще і захистити від нужди. Однак дочка не чує її та звинувачує у всіх своїх бідах. Мати ж вважає, що Діана переживає сильну депресію і розлад. Дивись «Один за всіх» онлайн і дізнайся, на яких підставах Галина вирішила, що її дочка божевільна? Який діагноз Діані поставив місцевий лікар? І як у всій цій історії замішана земля і будинок, у якому живе героїня 15 випуску «Один за всіх»?</p> <p style="text-align: justify;">Ця історія не така проста, як здається на перший погляд. Уже цієї неділі <a href="https://teleportal.ua/person/mikhaylo-prisyazhnyuk">Михайло Присяжнюк</a> і запрошені експерти докопаються до правди: що сталося в цій родині, що змусило рідних стати ворогами? І який страшний секрет береже Галина від власної доньки?</p> <p style="text-align: justify;">Дивись онлайн «Один за всіх» від 09.06.2019 разом із сайтом «Телепортал». Не пропусти драматичної розв'язки: чи зможе команда СТБ допомогти Діані та Галині помиритися? Або правда, яка випливла під час ефіру, посварить їх назавжди?</p> <p style="text-align: justify;">Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-13/vypusk-14">«Один за всіх» випуск 14 від 02.06.2019</a>.</p>

Моя дочка – божевільна: мати силою намагається здати дитину психіатрам

Всі випуски | Сезон 13

Моя дочка – божевільна: мати силою намагається здати дитину психіатрам

Михайло Присяжнюк у програмі «Один за всіх» випуск 15 від 09.06.19 спробує розібратися, чому в сім'ї 20-річної Діани стався розкол. Рідна мати дівчини намагається силою відправити її в психіатричну лікарню, не дивлячись на те, що дочка в положенні. Крім того, мама Галина, за словами Діани, три місяці тому вигнала її чоловіка з дому, а народження онука і зовсім не бажає! Жінка вмовляла дочку зробити аборт, намагалася підсипати в їжу таблетки, а коли і це не допомогло – вдарила кулаком по животу Діани так, що у вагітної відкрилася кровотеча.

Журналісти гостросоціального шоу СТБ «Один за всіх» 13 сезон зібрали в студії всю сім'ю Діани:

  • батька, з яким живе героїня;
  • чоловіка, який змирився з вигнанням від тещі і вже знайшов собі нову дівчину у Львові;
  • і матір, яка вважає свою дочку психічно неврівноваженою.

Галина в 15 випуску «Один за всіх» 09.06.2019 стверджує, що всі вчинки робила тільки для блага дочки. Ще в далекому минулому вона залишила сім'ю, рідний дім і поїхала заробляти гроші за кордон, щоб дати Діані все найкраще і захистити від нужди. Однак дочка не чує її та звинувачує у всіх своїх бідах. Мати ж вважає, що Діана переживає сильну депресію і розлад. Дивись «Один за всіх» онлайн і дізнайся, на яких підставах Галина вирішила, що її дочка божевільна? Який діагноз Діані поставив місцевий лікар? І як у всій цій історії замішана земля і будинок, у якому живе героїня 15 випуску «Один за всіх»?

Ця історія не така проста, як здається на перший погляд. Уже цієї неділі Михайло Присяжнюк і запрошені експерти докопаються до правди: що сталося в цій родині, що змусило рідних стати ворогами? І який страшний секрет береже Галина від власної доньки?

Дивись онлайн «Один за всіх» від 09.06.2019 разом із сайтом «Телепортал». Не пропусти драматичної розв'язки: чи зможе команда СТБ допомогти Діані та Галині помиритися? Або правда, яка випливла під час ефіру, посварить їх назавжди?

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Один за всіх» випуск 14 від 02.06.2019.