Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Оля зустрічає мати, яка відмовилася від неї 20 років тому
<p><strong>У гостросоціальному шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-13">«Один за всіх» 13 сезон</a> 16 випуск від 16.06.2019 ви побачите найболючіше і найсуперечливіше возз'єднання сім'ї в історії проекту!</strong></p> <p>Двадцятирічна Оля все життя мучиться питанням: чому від неї відмовилася рідна мати? У дівчини чудові прийомні батьки, і все одно думка про зраду 20-річної давності не дає їй спокою. Оля сама – мама дворічної дочки, а вона абсолютно не розуміє, як можна було відмовитися від власної дитини. У студії «Один за всіх» 16.06.2019 її чекало кілька несподіваних зустрічей із втраченими родичами. Але чи зраділа Оля, нарешті знайшовши свою сім'ю?</p> <p><strong>У студії проекту «Один за всіх» Ольга розповіла історію її удочеріння.</strong></p> <p>У названої матері збереглося дуже мало документів про Олю – одне тільки рішення суду. Дівчина намагалася самостійно розгадати таємницю свого народження, але у неї нічого не вийшло. Команда проекту «Один за всіх» приєдналася до розслідування... і теж виявила, що інформацію про батьків Ольги практично неможливо знайти! У журналістів виникло таке відчуття, ніби-то хтось намагається приховати правду про дівчину. Незважаючи на незліченні відмови, команда 13 сезону «Один за всіх» продовжувала шукати. І у них вийшло!</p> <p>Олі розповідали, що у неї є ще два старших брата, які залишилися разом із батьками. Як же сильно вона здивувалася, коли у студію проекту «Один за всіх» прийшли... дві молоді дівчини!</p> <p>Дивіться в «Один за всіх» 16.06.2019, як Оля зустрілася зі своїми сестрами через 20 років. Що вони розповіли про батьків? І чи варто героїні випуску шкодувати про те, що вона виросла у прийомній сім'ї? Дізнайтеся прямо зараз.</p> <p><strong>Одна із сестер, Жанна, розповіла про те, як у дитинстві жила на вулиці. Дівчині довелося спати в коробці, як кинутому цуценяті!</strong></p> <p>Мати дівчат, Анжела, прийшла у студію проекту «Один за всіх» 16.06.2019. Михайло Присяжнюк запропонував Олі пройти до таємної кімнати і послухати, що розкаже жінка, яка кинула її 20 років тому... Чому Анжела залишила одну дочку і дозволила жити в жахливих умовах другій? Чи захотіла Оля зустрітися з матір'ю після того, як почула правду? Дивіться у програмі «Один за всіх» 13 сезон 16 випуск від 16.06.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/ru/show/stb/1zavseh/sezon-13/vypusk-15">«Один за всіх» 13 сезон 15 випуск</a>.</p>

Оля зустрічає мати, яка відмовилася від неї 20 років тому

Всі випуски | Сезон 13

Оля зустрічає мати, яка відмовилася від неї 20 років тому

У гостросоціальному шоу «Один за всіх» 13 сезон 16 випуск від 16.06.2019 ви побачите найболючіше і найсуперечливіше возз'єднання сім'ї в історії проекту!

Двадцятирічна Оля все життя мучиться питанням: чому від неї відмовилася рідна мати? У дівчини чудові прийомні батьки, і все одно думка про зраду 20-річної давності не дає їй спокою. Оля сама – мама дворічної дочки, а вона абсолютно не розуміє, як можна було відмовитися від власної дитини. У студії «Один за всіх» 16.06.2019 її чекало кілька несподіваних зустрічей із втраченими родичами. Але чи зраділа Оля, нарешті знайшовши свою сім'ю?

У студії проекту «Один за всіх» Ольга розповіла історію її удочеріння.

У названої матері збереглося дуже мало документів про Олю – одне тільки рішення суду. Дівчина намагалася самостійно розгадати таємницю свого народження, але у неї нічого не вийшло. Команда проекту «Один за всіх» приєдналася до розслідування... і теж виявила, що інформацію про батьків Ольги практично неможливо знайти! У журналістів виникло таке відчуття, ніби-то хтось намагається приховати правду про дівчину. Незважаючи на незліченні відмови, команда 13 сезону «Один за всіх» продовжувала шукати. І у них вийшло!

Олі розповідали, що у неї є ще два старших брата, які залишилися разом із батьками. Як же сильно вона здивувалася, коли у студію проекту «Один за всіх» прийшли... дві молоді дівчини!

Дивіться в «Один за всіх» 16.06.2019, як Оля зустрілася зі своїми сестрами через 20 років. Що вони розповіли про батьків? І чи варто героїні випуску шкодувати про те, що вона виросла у прийомній сім'ї? Дізнайтеся прямо зараз.

Одна із сестер, Жанна, розповіла про те, як у дитинстві жила на вулиці. Дівчині довелося спати в коробці, як кинутому цуценяті!

Мати дівчат, Анжела, прийшла у студію проекту «Один за всіх» 16.06.2019. Михайло Присяжнюк запропонував Олі пройти до таємної кімнати і послухати, що розкаже жінка, яка кинула її 20 років тому... Чому Анжела залишила одну дочку і дозволила жити в жахливих умовах другій? Чи захотіла Оля зустрітися з матір'ю після того, як почула правду? Дивіться у програмі «Один за всіх» 13 сезон 16 випуск від 16.06.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Один за всіх» 13 сезон 15 випуск.