Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Нелюдське побиття 6-річного хлопчика: хто з батьків отримає строк?
<p>З величезними чорними синцями під очима, за якими не видно обличчя, і в засохлій крові – таким 6-річного Ваню відбили в його батьків небайдужі пасажири електрички.</p> <p>У проекті Один за всіх випуск 2 від 10.02.2019 Михайло Присяжнюк із гостями-експертами проведуть власне розслідування побиття нещасної дитини. Світлана і Людмила, ангели-охоронці Вані, розповідають: коли в поїзд зайшла пара з дитиною, вони відразу відчули недобре. На побиту голову малюка була натягнута велика шапка, а батьки спеціально пройшли в безлюдну частину вагона, намагаючись приховати від чужих очей, що відбувається. Ваня був покалічений і очевидно голодний, його маленьке тіло хиталося з боку в бік, ледь зберігаючи вертикальне положення. Героїні ток-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-13">Один за всіх 13 сезон</a> випуск 2 були шоковані побаченим, враженими до самого серця і відразу звернулися до швидкої допомоги та поліції.</p> <p>У 6-річного хлопчика лікарі діагностували черепно-мозкову травму, струс головного мозку і множинні забої голови й тіла. Спокійно дивитися на сліди знущань не могли навіть професіонали в лікарні.</p> <p>Дивись Один за всіх і розберися разом із телеканалом СТБ: як стан дитини пояснили батьки? А вже вони придумали чимало відмовок! Коли стало зрозуміло, що їм ніхто не вірить, прийшов час взаємних звинувачень. Батько Вані заперечує, що піднімав руку на сина та звинувачує мачуху Людмилу. Жінка, у свою чергу, говорить, що не била дитину. На ній самій вистачає синіх відмітин від чоловічої руки...</p> <p>Хто з них бреше?</p> <p>У 2 випуску Один за всіх дивись онлайн версію правоохоронних органів: головний підозрюваний у справі – Людмила. А Руслана не тільки не затримали, а дозволили залишитися з сином у лікарні та з'їздити в обласний центр на МРТ. Чи не було це фатальною помилкою поліції? І кого сам маленький Ваня назве своїм кривдником? Дивись уже цієї неділі 10.02.2019 в шоу Один за всіх 2 випуск на Teleportal.ua.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу дарма – переходь за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-13/vipusk-1">Один за всіх 1 випуск</a> 13 сезону, щоб дивитися епізод онлайн.</p>

Нелюдське побиття 6-річного хлопчика: хто з батьків отримає строк?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 13
Сезон 14
Сезон 13
Сезон 12
Сезон 11
Сезон 10
Сезон 9
Сезон 8
Всі випуски: дивись з початку сезону

Нелюдське побиття 6-річного хлопчика: хто з батьків отримає строк?

З величезними чорними синцями під очима, за якими не видно обличчя, і в засохлій крові – таким 6-річного Ваню відбили в його батьків небайдужі пасажири електрички.

У проекті Один за всіх випуск 2 від 10.02.2019 Михайло Присяжнюк із гостями-експертами проведуть власне розслідування побиття нещасної дитини. Світлана і Людмила, ангели-охоронці Вані, розповідають: коли в поїзд зайшла пара з дитиною, вони відразу відчули недобре. На побиту голову малюка була натягнута велика шапка, а батьки спеціально пройшли в безлюдну частину вагона, намагаючись приховати від чужих очей, що відбувається. Ваня був покалічений і очевидно голодний, його маленьке тіло хиталося з боку в бік, ледь зберігаючи вертикальне положення. Героїні ток-шоу Один за всіх 13 сезон випуск 2 були шоковані побаченим, враженими до самого серця і відразу звернулися до швидкої допомоги та поліції.

У 6-річного хлопчика лікарі діагностували черепно-мозкову травму, струс головного мозку і множинні забої голови й тіла. Спокійно дивитися на сліди знущань не могли навіть професіонали в лікарні.

Дивись Один за всіх і розберися разом із телеканалом СТБ: як стан дитини пояснили батьки? А вже вони придумали чимало відмовок! Коли стало зрозуміло, що їм ніхто не вірить, прийшов час взаємних звинувачень. Батько Вані заперечує, що піднімав руку на сина та звинувачує мачуху Людмилу. Жінка, у свою чергу, говорить, що не била дитину. На ній самій вистачає синіх відмітин від чоловічої руки...

Хто з них бреше?

У 2 випуску Один за всіх дивись онлайн версію правоохоронних органів: головний підозрюваний у справі – Людмила. А Руслана не тільки не затримали, а дозволили залишитися з сином у лікарні та з'їздити в обласний центр на МРТ. Чи не було це фатальною помилкою поліції? І кого сам маленький Ваня назве своїм кривдником? Дивись уже цієї неділі 10.02.2019 в шоу Один за всіх 2 випуск на Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу дарма – переходь за посиланням Один за всіх 1 випуск 13 сезону, щоб дивитися епізод онлайн.