Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чоловік убив сина за розсипану муку
<p>Чоловік ударив свого сина так, що той п'ять днів повільно помирав. А тепер мати хлопчика... намагається врятувати батька-вбивцю! Невже жорстокий чоловік їй важливіше, ніж власні діти?</p> <p><strong>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-13">Один за всіх </a>13 сезон 6 випуск від 10.03.2019 ви почуєте історію про жорстокість і байдужість. Рідний батько побив свого маленького синочка за розсипану муку.</strong></p> <p>Дивіться Один за всіх онлайн на сайті Teleportal.ua! У студії розглядається чергова резонансна справа. Батьки п'ять днів не викликали маленькому Володі швидку, незважаючи на страждання хлопчика. Дитина мучилася від болю і блювоти, але його мама і тато вважали за краще обмежитися домашнім лікуванням. Микола, батько Володі, заборонив дружині викликати лікарів. Адже за це він може потрапити до в'язниці...</p> <p><strong>Виявляється, Миколу вже притягували до відповідальності за жорстоке поводження з дітьми.</strong></p> <p>У студії проекту Один за всіх випуск 6 від 10.03.2019 прозвучали шокуючі подробиці про життя начебто звичайної української сім'ї. Анастасія і Микола здавалися цілком благополучною парою з двома прекрасними дітьми. Якби не одне «але»... Кілька років тому їх дочка Галя вже потрапляла в лікарню через нестриманість батька. Микола тоді отримав тільки умовний термін. Невже він викрутиться і цього разу? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Один за всіх 6 випуск онлайн.</p> <p><strong>Анастасія не хоче, щоб її чоловік сів у в'язницю.</strong></p> <p>Жінка не вірить, що Микола міг вбити власного сина спеціально. Сестра чоловіка, в свою чергу, звинувачує у смерті Володі... його 8-річну сестру Галю! Невже маленька дівчинка могла вбити власного брата? Або обидві жінки просто покривають убивцю, якому місце в тюрмі? Дивіться програму Один за всіх 13 сезон 6 випуск від 10.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чи є ще справедливість в цьому світі. «Народний адвокат» <a href="https://teleportal.ua/person/mikhaylo-prisyazhnyuk">Михайло Присяжнюк</a> і його команда завжди докопуватися до істини!</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-13/vipusk-5">Один за всіх 13 сезон 5 випуск</a></p>

Чоловік убив сина за розсипану муку

Всі випуски | Сезон 13

Чоловік убив сина за розсипану муку

Чоловік ударив свого сина так, що той п'ять днів повільно помирав. А тепер мати хлопчика... намагається врятувати батька-вбивцю! Невже жорстокий чоловік їй важливіше, ніж власні діти?

У програмі Один за всіх 13 сезон 6 випуск від 10.03.2019 ви почуєте історію про жорстокість і байдужість. Рідний батько побив свого маленького синочка за розсипану муку.

Дивіться Один за всіх онлайн на сайті Teleportal.ua! У студії розглядається чергова резонансна справа. Батьки п'ять днів не викликали маленькому Володі швидку, незважаючи на страждання хлопчика. Дитина мучилася від болю і блювоти, але його мама і тато вважали за краще обмежитися домашнім лікуванням. Микола, батько Володі, заборонив дружині викликати лікарів. Адже за це він може потрапити до в'язниці...

Виявляється, Миколу вже притягували до відповідальності за жорстоке поводження з дітьми.

У студії проекту Один за всіх випуск 6 від 10.03.2019 прозвучали шокуючі подробиці про життя начебто звичайної української сім'ї. Анастасія і Микола здавалися цілком благополучною парою з двома прекрасними дітьми. Якби не одне «але»... Кілька років тому їх дочка Галя вже потрапляла в лікарню через нестриманість батька. Микола тоді отримав тільки умовний термін. Невже він викрутиться і цього разу? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Один за всіх 6 випуск онлайн.

Анастасія не хоче, щоб її чоловік сів у в'язницю.

Жінка не вірить, що Микола міг вбити власного сина спеціально. Сестра чоловіка, в свою чергу, звинувачує у смерті Володі... його 8-річну сестру Галю! Невже маленька дівчинка могла вбити власного брата? Або обидві жінки просто покривають убивцю, якому місце в тюрмі? Дивіться програму Один за всіх 13 сезон 6 випуск від 10.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чи є ще справедливість в цьому світі. «Народний адвокат» Михайло Присяжнюк і його команда завжди докопуватися до істини!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Один за всіх 13 сезон 5 випуск