Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кричить і б'є: десятирічна Аня просить забрати її від матері-алкоголічки
<p>Аня не хоче жити з матір'ю. Оксана виглядає пристойною, побожною жінкою, яка і мухи не образить. Невже під цією маскою ховається тиран?</p> <p><strong>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-13">Один за всіх 13 сезон</a> 8 випуск від 24.03.2019 вирішувалася доля десятирічної Ганнусі.</strong></p> <p>Півтора роки тому її батьки розлучилися, і дівчинка залишилася з матір'ю. Але справа в тому, що вона зовсім не хоче жити з мамою.</p> <p>У студії проекту Один за всіх 24.03.2019 Аня розповіла, що її мама п'є і курить, може накричати або вдарити. Сусіди підтвердили слова дівчинки. Одна з мешканок будинку навіть прийшла у студію проекту, щоб особисто розповісти про аморальну поведінку Оксани. За словами сусідки, Оксана виглядає, як побожна жінка, але насправді вона постійно п'є і запрошує до хати своїх товаришів по чарці. А може, коханців?.. І вони не соромляться вживати алкогольні напої прямо при дитині!</p> <p>Більш того, при подальших розпитах з'ясувалося, що мати тримає дівчинку під жорстким контролем. Вона не пускає дитину до школи і на гуртки. Одного разу Оксана забула Аню на вулиці пізно ввечері, і дівчинці довелося звернутися до сусідів.</p> <p><strong>Чому жінка вирішила навмисно ізолювати дитину від інших людей? І чи дійсно в її будинку такий бардак, як стверджують сусіди? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться Один за всіх випуск 8.</strong></p> <p>Батьків Ані запросили у студію Один за всіх. Оксана стверджує, що це батько підмовив дівчинку свідчити проти матері. В ході обговорень виявилося, що рильце в пушку і у мами, і у тата... З ким зраджувала чоловікові Оксана, і ким доводиться татові дівчинки таємнича баба Галя?</p> <p><a href="https://teleportal.ua/person/mikhaylo-prisyazhnyuk">Михайло Присяжнюк</a> особисто розпитав батьків і уважно вислухав Аню. Що розповів кожен із них? З ким в підсумку залишилася дівчинка? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму Один за всіх 13 сезон 8 випуск від 24.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-13/vypusk-7">Один за всіх 13 сезон 7 випуск</a></p>

Кричить і б'є: десятирічна Аня просить забрати її від матері-алкоголічки

Всі випуски | Сезон 13

Кричить і б'є: десятирічна Аня просить забрати її від матері-алкоголічки

Аня не хоче жити з матір'ю. Оксана виглядає пристойною, побожною жінкою, яка і мухи не образить. Невже під цією маскою ховається тиран?

У програмі Один за всіх 13 сезон 8 випуск від 24.03.2019 вирішувалася доля десятирічної Ганнусі.

Півтора роки тому її батьки розлучилися, і дівчинка залишилася з матір'ю. Але справа в тому, що вона зовсім не хоче жити з мамою.

У студії проекту Один за всіх 24.03.2019 Аня розповіла, що її мама п'є і курить, може накричати або вдарити. Сусіди підтвердили слова дівчинки. Одна з мешканок будинку навіть прийшла у студію проекту, щоб особисто розповісти про аморальну поведінку Оксани. За словами сусідки, Оксана виглядає, як побожна жінка, але насправді вона постійно п'є і запрошує до хати своїх товаришів по чарці. А може, коханців?.. І вони не соромляться вживати алкогольні напої прямо при дитині!

Більш того, при подальших розпитах з'ясувалося, що мати тримає дівчинку під жорстким контролем. Вона не пускає дитину до школи і на гуртки. Одного разу Оксана забула Аню на вулиці пізно ввечері, і дівчинці довелося звернутися до сусідів.

Чому жінка вирішила навмисно ізолювати дитину від інших людей? І чи дійсно в її будинку такий бардак, як стверджують сусіди? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться Один за всіх випуск 8.

Батьків Ані запросили у студію Один за всіх. Оксана стверджує, що це батько підмовив дівчинку свідчити проти матері. В ході обговорень виявилося, що рильце в пушку і у мами, і у тата... З ким зраджувала чоловікові Оксана, і ким доводиться татові дівчинки таємнича баба Галя?

Михайло Присяжнюк особисто розпитав батьків і уважно вислухав Аню. Що розповів кожен із них? З ким в підсумку залишилася дівчинка? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму Один за всіх 13 сезон 8 випуск від 24.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Один за всіх 13 сезон 7 випуск