Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Монстр у людській подобі: мати знімала порнографічні фото з 4-річним сином
<p>Через студію проекту Один за всіх пройшло безліч резонансних справ. Цього разу і ведучому Михайлу Присяжнюку було практично неможливо залишатися неупередженими. Коли справа йде про дітей – навіть про чужих! – батьки не можуть бути байдужими...</p> <p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-13">Один за всіх 13 сезон</a> 9 випуск від 07.04.2019 розглядали справу жінки, яка розбещувала власного чотирирічного сина. Немає нічого страшнішого, ніж інцест і дитяча порнографія. Ця «мати» вважає, що не зробила нічого поганого... Не пропустіть шокуючу заяву злочинниці в програмі Один за всіх 9 випуск!</p> <p><strong>Українка опинилася в центрі міжнародного скандалу. Цей випадок потрапив у всі ЗМІ. І вона досі не розуміє, за що її судять...</strong></p> <p>Винуватицю доставили у студію проекту Один за всіх прямо із СІЗО. Жінці загрожує солідний термін позбавлення волі. Але найголовніше – що тепер буде з дитиною? Дивіться у програмі Один за всіх 13 сезон.</p> <p>Мати знімала фотографії порнографічного характеру зі своїм сином. Дізнайтеся всі шокуючі подробиці в проекті Один за всіх 9 випуск від 07.04.2019.</p> <p><strong>Батько постраждалої дитини примчав на зйомки передачі.</strong></p> <p>Тато хлопчика приїхав із зони проведення бойових дій, щоб захистити сина від матері-монстра. У студії Один за всіх 13 сезон чоловік обсипав дружину звинуваченнями, а у відповідь та заявила... що весь цей час чоловік знав, що відбувається! Якщо це правда, то хто захистить чотирирічного хлопчика тепер? <a href="https://teleportal.ua/person/mikhaylo-prisyazhnyuk">Михайло Присяжнюк</a> і команда проекту Один за всіх не можуть допустити, щоб дитина і далі страждала.</p> <p>На яке покарання заслуговує мати, яка здійснила дещо настільки жахливе? Як врятувати хлопчика, який пережив сексуальні знущання у такому юному віці? Не пропустіть! Дивіться програму Один за всіх 13 сезон 9 випуск від 07.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-13/vypusk-8">Один за всіх 13 сезон 8 випуск</a>.</p>

Монстр у людській подобі: мати знімала порнографічні фото з 4-річним сином

Всі випуски | Сезон 13

Монстр у людській подобі: мати знімала порнографічні фото з 4-річним сином

Через студію проекту Один за всіх пройшло безліч резонансних справ. Цього разу і ведучому Михайлу Присяжнюку було практично неможливо залишатися неупередженими. Коли справа йде про дітей – навіть про чужих! – батьки не можуть бути байдужими...

У програмі Один за всіх 13 сезон 9 випуск від 07.04.2019 розглядали справу жінки, яка розбещувала власного чотирирічного сина. Немає нічого страшнішого, ніж інцест і дитяча порнографія. Ця «мати» вважає, що не зробила нічого поганого... Не пропустіть шокуючу заяву злочинниці в програмі Один за всіх 9 випуск!

Українка опинилася в центрі міжнародного скандалу. Цей випадок потрапив у всі ЗМІ. І вона досі не розуміє, за що її судять...

Винуватицю доставили у студію проекту Один за всіх прямо із СІЗО. Жінці загрожує солідний термін позбавлення волі. Але найголовніше – що тепер буде з дитиною? Дивіться у програмі Один за всіх 13 сезон.

Мати знімала фотографії порнографічного характеру зі своїм сином. Дізнайтеся всі шокуючі подробиці в проекті Один за всіх 9 випуск від 07.04.2019.

Батько постраждалої дитини примчав на зйомки передачі.

Тато хлопчика приїхав із зони проведення бойових дій, щоб захистити сина від матері-монстра. У студії Один за всіх 13 сезон чоловік обсипав дружину звинуваченнями, а у відповідь та заявила... що весь цей час чоловік знав, що відбувається! Якщо це правда, то хто захистить чотирирічного хлопчика тепер? Михайло Присяжнюк і команда проекту Один за всіх не можуть допустити, щоб дитина і далі страждала.

На яке покарання заслуговує мати, яка здійснила дещо настільки жахливе? Як врятувати хлопчика, який пережив сексуальні знущання у такому юному віці? Не пропустіть! Дивіться програму Один за всіх 13 сезон 9 випуск від 07.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Один за всіх 13 сезон 8 випуск.