Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чоловік викрав двомісячну доньку: мати дитини просить про допомогу
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Дивіться прем'єрний випуск <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-14">«Один за всіх» 14 сезон</a> 1 випуск від 01.09.2019 на сайті «Телепортал».</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У Лізи Підгурської вкрали двомісячну доньку Софійку. Дівчина звернулася за допомогою. Волонтери та активісти підняли на вуха всю Одесу, але нічого не добилися. Справа в тому, що викрадач – це чоловік Лізи, Олександр. Згідно із законом дуже важко довести, що Саша вчинив злочин.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Олександр Підгурський раніше працював в правоохоронних органах. Його мати – співробітниця прокуратури. Ліза розуміє, що сила на боці чоловіка і свекрухи. Дівчині всього 19 років, у неї немає ні грошей, ні зв'язків.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У студії проекту «Один за всіх» Михайло Присяжнюк і запрошені експерти намагатимуться відновити справедливість</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Олександр розповідає зовсім іншу історію. За його словами, Ліза кілька разів хотіла зробити аборт. А коли Соні виповнилося два місяці, дівчина втекла з дому. Саша стверджує: він не раз рятував дитину від дружини. Лізі не потрібна ні Соня, ні нелюбий чоловік. Хто ж каже правду? Дізнайтеся в програмі «Один за всіх» 01.09.2019.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Всі учасники конфлікту отримали можливість висловитися</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У студію прийшли і волонтери, і Ліза, і Олександр. Дівчина називає головним тираном родини свекруху. Саша бив дружину, а його мати – закривала Лізу вдома на ключ. Молода мама терпіла знущання і приниження, але одного вона винести не змогла: розставання з дитиною.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чому ж тоді Олександр стверджує, що він змушений захищати дочку від дружини? До студії «Один за всіх» прийшла хресна Соні, яка розповіла про життя подружжя з боку.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Команда проекту дізналася цікавий факт: Ліза – не перша дружина Подгурського. Він був уже двічі одружений до неї, і кожного разу шлюби розпадалися зі скандалом. Цього разу раз він теж пред'являє претензії до дружини. Саша стверджує: Ліза вкрала у нього гроші!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Хто правий, а хто виннний? З ким залишиться маленька Сонечка? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться «Один за всіх» 2019 випуск 1 від 01.09.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua! </span></p>

Чоловік викрав двомісячну доньку: мати дитини просить про допомогу

Всі випуски | Сезон 14

Чоловік викрав двомісячну доньку: мати дитини просить про допомогу

Дивіться прем'єрний випуск «Один за всіх» 14 сезон 1 випуск від 01.09.2019 на сайті «Телепортал».

У Лізи Підгурської вкрали двомісячну доньку Софійку. Дівчина звернулася за допомогою. Волонтери та активісти підняли на вуха всю Одесу, але нічого не добилися. Справа в тому, що викрадач – це чоловік Лізи, Олександр. Згідно із законом дуже важко довести, що Саша вчинив злочин.

Олександр Підгурський раніше працював в правоохоронних органах. Його мати – співробітниця прокуратури. Ліза розуміє, що сила на боці чоловіка і свекрухи. Дівчині всього 19 років, у неї немає ні грошей, ні зв'язків.

У студії проекту «Один за всіх» Михайло Присяжнюк і запрошені експерти намагатимуться відновити справедливість

Олександр розповідає зовсім іншу історію. За його словами, Ліза кілька разів хотіла зробити аборт. А коли Соні виповнилося два місяці, дівчина втекла з дому. Саша стверджує: він не раз рятував дитину від дружини. Лізі не потрібна ні Соня, ні нелюбий чоловік. Хто ж каже правду? Дізнайтеся в програмі «Один за всіх» 01.09.2019.

Всі учасники конфлікту отримали можливість висловитися

У студію прийшли і волонтери, і Ліза, і Олександр. Дівчина називає головним тираном родини свекруху. Саша бив дружину, а його мати – закривала Лізу вдома на ключ. Молода мама терпіла знущання і приниження, але одного вона винести не змогла: розставання з дитиною.

Чому ж тоді Олександр стверджує, що він змушений захищати дочку від дружини? До студії «Один за всіх» прийшла хресна Соні, яка розповіла про життя подружжя з боку.

Команда проекту дізналася цікавий факт: Ліза – не перша дружина Подгурського. Він був уже двічі одружений до неї, і кожного разу шлюби розпадалися зі скандалом. Цього разу раз він теж пред'являє претензії до дружини. Саша стверджує: Ліза вкрала у нього гроші!

Хто правий, а хто виннний? З ким залишиться маленька Сонечка? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться «Один за всіх» 2019 випуск 1 від 01.09.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!