Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чому у Людмили два батька?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У проєкт <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-14">«Один за всіх» 14 сезон</a> 11 випуск від 17.11.2019 звернулася Людмила Савина, щоб розшукати своїх біологічних батьків. У свої 26 років дівчина відчуває себе найбільш самотньою людиною на світі. У шкільні роки дівчина була жертвою булінгу від однокласників. Але мама не збиралася її захищати від однолітків. А все тому, що дівчина жила у прийомній родині і названа мати дуже ненавиділа її. Коли Люді було 15 років, названий батько покинув дружину і тоді життя сім’ї перетворилося на справжнє пекло. Після зради чоловіка жінка настільки озвіріла, що написала відмову від Людмили та відправила її назад до притулку, аби та не набридала своєю присутністю.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У студії «Один за всіх» 2019 Люда розповіла, що між нею і прийомною матір’ю ніколи не було порозуміння. Вони не могли знайти спільну мову, тому постійно сварилися. Єдиною відрадою для дівчини був названий батько, але він був постійно на заробітках, тому не міг приділяти достатньо уваги вихованню дітей.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Проте після пережитого пекла Люда не втрачає надії знайти рідних по крові людей. На біологічних батьків вона не тримає зла, адже знає, що ситуації в житті бувають різні і, можливо, вони не мали фінансової змоги забезпечувати дитину. Чи захоче Люда відкрити своє серце минулому, коли дізнається, хто її справжні батьки? Дізнайтеся в 11 випуску шоу «Один за всіх».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Чи вдалося проєкту розплутати багаторічний клубок невідомого?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Соціальний проєкт «Один за всіх» взявся за безнадійний випадок. Єдине, що Людмила  знала про рідних батьків, – прізвище мами, ім’я тата, а також, із якого притулку її удочерили. Майже місяць журналісти досліджували минуле дівчини. Яку шокуючу таємницю її народження вони відкрили? Дивіться у програмі «Один за всіх» від 17.11.2019.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Цікаво дізнатися, як склалося життя батьків Людмили? Чому вони залишили дитину? І як вийшло так, що у Люди два батька? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн проєкт «Один за всіх» сезон 14 випуск 11 від 17.11.2019 онлайн на сайті Телепортал.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-14/vypusk-10">«Один за всіх» 14 сезон 10 випуск</a>.</span></p>

Чому у Людмили два батька?

Всі випуски | Сезон 14

Чому у Людмили два батька?

У проєкт «Один за всіх» 14 сезон 11 випуск від 17.11.2019 звернулася Людмила Савина, щоб розшукати своїх біологічних батьків. У свої 26 років дівчина відчуває себе найбільш самотньою людиною на світі. У шкільні роки дівчина була жертвою булінгу від однокласників. Але мама не збиралася її захищати від однолітків. А все тому, що дівчина жила у прийомній родині і названа мати дуже ненавиділа її. Коли Люді було 15 років, названий батько покинув дружину і тоді життя сім’ї перетворилося на справжнє пекло. Після зради чоловіка жінка настільки озвіріла, що написала відмову від Людмили та відправила її назад до притулку, аби та не набридала своєю присутністю.

У студії «Один за всіх» 2019 Люда розповіла, що між нею і прийомною матір’ю ніколи не було порозуміння. Вони не могли знайти спільну мову, тому постійно сварилися. Єдиною відрадою для дівчини був названий батько, але він був постійно на заробітках, тому не міг приділяти достатньо уваги вихованню дітей.

Проте після пережитого пекла Люда не втрачає надії знайти рідних по крові людей. На біологічних батьків вона не тримає зла, адже знає, що ситуації в житті бувають різні і, можливо, вони не мали фінансової змоги забезпечувати дитину. Чи захоче Люда відкрити своє серце минулому, коли дізнається, хто її справжні батьки? Дізнайтеся в 11 випуску шоу «Один за всіх».

 

Чи вдалося проєкту розплутати багаторічний клубок невідомого?

Соціальний проєкт «Один за всіх» взявся за безнадійний випадок. Єдине, що Людмила  знала про рідних батьків, – прізвище мами, ім’я тата, а також, із якого притулку її удочерили. Майже місяць журналісти досліджували минуле дівчини. Яку шокуючу таємницю її народження вони відкрили? Дивіться у програмі «Один за всіх» від 17.11.2019.

Цікаво дізнатися, як склалося життя батьків Людмили? Чому вони залишили дитину? І як вийшло так, що у Люди два батька? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн проєкт «Один за всіх» сезон 14 випуск 11 від 17.11.2019 онлайн на сайті Телепортал.

Пропустили попередній випуск? Дивіться онлайн «Один за всіх» 14 сезон 10 випуск.