Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Зруйноване дитинство 12-річного школяра
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У проєкт <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-14">«Один за всіх» 14 сезон</a> 12 випуск від 24.11.2019 звернулася Сільвія – мати 12-річного Арсена. Жінка запевняє, що троє старшокласників знущалися над її сином. Кривдники ловили хлопця після школи, затягували до покинутих будівель і задовольняли свої сексуальні потреби. Уже півроку матір скривдженого хлопчика намагається покарати тих, хто вчинив наругу над її сином, але справу зрушити з мертвої точки так і не вдалося. Проєкт «Один за всіх» 2019 – остання надія жінки знайти справедливість.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У студії Сільвія розповіла, що неодноразово зверталася до правоохоронних органів, різних інстанцій – усе безрезультатно. Попри численні допити, експертизи та слідчі експерименти, старшокласникам досі не оголошено підозру, і у справі вони проходять просто як свідки.  Кривдники живуть спокійним життям, а Сільвія і Арсен страждають від цього.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Проте батьки старшокласників винними своїх дітей не вважають. Ба більше, жінки стверджують, що саме вони є жертвами у цій історії. Адже їхніх синів не лише обмовили, а й ледь не вбили під час самосуду вірменської громади. Жінки звинувачують Сільвію у наклепі, а також у тому, що вона зруйнувала їхнє життя. Адже тепер вони вигнанці в селі, а їхні сини мають клеймо ґвалтівників. На чиєму боці правда? Хто відповість за спаплюжене дитинство 12-річного школяра? Дізнайтеся у 12 випуску шоу «Один за всіх».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Чому батько Арсена пасивний у пошуку управи на кривдника його дитини?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Поки Сільвія билася як риба об лід у пошуку правди, її чоловік чкурнув до іншої області. У студії Олег розповів, що поїхав на заробітки, адже він годувальник сім’ї. Чи правду каже чоловік? Які насправді стосунки у родині? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн проєкт «Один за всіх» сезон 14 випуск 12 від 24.11.2019 онлайн на Teleportal.ua.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-14/vypusk-11">«Один за всіх» 14 сезон 11 випуск</a>.</span></p>

Зруйноване дитинство 12-річного школяра

Всі випуски | Сезон 14

Зруйноване дитинство 12-річного школяра

У проєкт «Один за всіх» 14 сезон 12 випуск від 24.11.2019 звернулася Сільвія – мати 12-річного Арсена. Жінка запевняє, що троє старшокласників знущалися над її сином. Кривдники ловили хлопця після школи, затягували до покинутих будівель і задовольняли свої сексуальні потреби. Уже півроку матір скривдженого хлопчика намагається покарати тих, хто вчинив наругу над її сином, але справу зрушити з мертвої точки так і не вдалося. Проєкт «Один за всіх» 2019 – остання надія жінки знайти справедливість.

У студії Сільвія розповіла, що неодноразово зверталася до правоохоронних органів, різних інстанцій – усе безрезультатно. Попри численні допити, експертизи та слідчі експерименти, старшокласникам досі не оголошено підозру, і у справі вони проходять просто як свідки.  Кривдники живуть спокійним життям, а Сільвія і Арсен страждають від цього.

Проте батьки старшокласників винними своїх дітей не вважають. Ба більше, жінки стверджують, що саме вони є жертвами у цій історії. Адже їхніх синів не лише обмовили, а й ледь не вбили під час самосуду вірменської громади. Жінки звинувачують Сільвію у наклепі, а також у тому, що вона зруйнувала їхнє життя. Адже тепер вони вигнанці в селі, а їхні сини мають клеймо ґвалтівників. На чиєму боці правда? Хто відповість за спаплюжене дитинство 12-річного школяра? Дізнайтеся у 12 випуску шоу «Один за всіх».

 

Чому батько Арсена пасивний у пошуку управи на кривдника його дитини?

Поки Сільвія билася як риба об лід у пошуку правди, її чоловік чкурнув до іншої області. У студії Олег розповів, що поїхав на заробітки, адже він годувальник сім’ї. Чи правду каже чоловік? Які насправді стосунки у родині? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн проєкт «Один за всіх» сезон 14 випуск 12 від 24.11.2019 онлайн на Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Дивіться онлайн «Один за всіх» 14 сезон 11 випуск.