Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Горе-батьки морили дітей голодом
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-14">«Один за всіх» 14 сезон</a> 13 випуск від 01.12.2019 розбиралися у страшній історії, яка сколихнула всю країну. У захаращеній і брудній квартирі в самому центрі Дніпра патрульні виявили двох маленьких сестричок, що задихалися від смороду. Поліцейських вразили умови, у яких жили діти: одне брудне ліжко на двох, розбитий посуд на підлозі, обдерті шпалери, зламаний туалет і хробаки у ванній. Дівчатка постійно плакали та були дуже налякані. Побачивши нелюдські умови та нездорову атмосферу в родині, правоохоронці вилучили сестричок із сім’ї. Юлія та Сергій не згодні з таким рішенням, адже вважають себе зразковими батьками. На чиєму ж боці правда? Дізнайтеся у програмі «Один за всіх» 2019.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Чому родичі та сусіди не били на сполох?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У студію приїхали тітка та хрещена мати сестричок. Зінаїду і Олену вразив жахливий стан дівчаток. Жінки готові на все, аби діти знову не повернулися в домашнє пекло.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Зіна та Олена розповіли, що Юля була нікудишньою господинею: ніколи не прибирала, їсти не готувала, лише знущалася з дітей. Сусіди неодноразово чули сварки і крики з квартири Юлі й Сергія та викликали соціальні служби, проте ті ніяк не реагували на звернення. Зінаїда і Олена стверджують, що зло в сім'ї – Юлія. Чи так це насправді? Чому Сергій не дбає про дітей? Дізнаємося в шоу «Один за всіх» від 01.12.2019.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Чому бабуся не приїжджала в гості до онучок?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>З першого дня знайомства з Сергієм мама Юлі зненавиділа зятя. Вона була проти того, щоб донька з ним спілкувалася та будувала плани на майбутнє. Чому Юля не послухала маму?  Чи повернуть дітей горе-батькам? Дізнайтеся просто зараз – дивіться проєкт «Один за всіх» сезон 14 випуск 13 від 01.12.2019 онлайн на Teleportal.ua.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-14/vypusk-12">«Один за всіх» 14 сезон 12 випуск</a>.</span></p>

Горе-батьки морили дітей голодом

Всі випуски | Сезон 14

Горе-батьки морили дітей голодом

На проєкті «Один за всіх» 14 сезон 13 випуск від 01.12.2019 розбиралися у страшній історії, яка сколихнула всю країну. У захаращеній і брудній квартирі в самому центрі Дніпра патрульні виявили двох маленьких сестричок, що задихалися від смороду. Поліцейських вразили умови, у яких жили діти: одне брудне ліжко на двох, розбитий посуд на підлозі, обдерті шпалери, зламаний туалет і хробаки у ванній. Дівчатка постійно плакали та були дуже налякані. Побачивши нелюдські умови та нездорову атмосферу в родині, правоохоронці вилучили сестричок із сім’ї. Юлія та Сергій не згодні з таким рішенням, адже вважають себе зразковими батьками. На чиєму ж боці правда? Дізнайтеся у програмі «Один за всіх» 2019.

 

Чому родичі та сусіди не били на сполох?

У студію приїхали тітка та хрещена мати сестричок. Зінаїду і Олену вразив жахливий стан дівчаток. Жінки готові на все, аби діти знову не повернулися в домашнє пекло.

Зіна та Олена розповіли, що Юля була нікудишньою господинею: ніколи не прибирала, їсти не готувала, лише знущалася з дітей. Сусіди неодноразово чули сварки і крики з квартири Юлі й Сергія та викликали соціальні служби, проте ті ніяк не реагували на звернення. Зінаїда і Олена стверджують, що зло в сім'ї – Юлія. Чи так це насправді? Чому Сергій не дбає про дітей? Дізнаємося в шоу «Один за всіх» від 01.12.2019.

 

Чому бабуся не приїжджала в гості до онучок?

З першого дня знайомства з Сергієм мама Юлі зненавиділа зятя. Вона була проти того, щоб донька з ним спілкувалася та будувала плани на майбутнє. Чому Юля не послухала маму?  Чи повернуть дітей горе-батькам? Дізнайтеся просто зараз – дивіться проєкт «Один за всіх» сезон 14 випуск 13 від 01.12.2019 онлайн на Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Дивіться онлайн «Один за всіх» 14 сезон 12 випуск.