Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Битва за Івана: чоловік хоче забрати сина в колишньої дружини
<p><span>У проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-14">«Один за всіх» 14 сезон</a> 15 випуск від 15.12.2019 Віктор шукатиме управу на свою колишню дружину. За словами чоловіка, Тетяна знущається з хлопчика, зовсім не займається його вихованням. Маленький Іван ходить голодний та просить милостиню по церквах. Віктор уже багато років намагається забрати сина від колишньої – все безрезультатно. Дивіться у шоу «Один за всіх» 14 сезон, чому Тетяна не підпускає рідного батька до сина.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 15 випуску «Один за всіх» у студію приїхала Анастасія Гончар – донька Тетяни від першого шлюбу. Дівчина розповіла, що її колишній вітчим зовсім не той, за кого себе видає. Коли Настя жила під одним дахом із Віктором, то чоловік поводився неадекватно: розпускав руки, кидався з кулаками на дружину та пасербицю, різав ножицями дитячі іграшки та знущався з домашніх тварин. Чи справді Віктор небезпечний? Дізнайтеся у проєкті «Один за всіх» від 15.12.2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Як дитина опинилася в інтернаті при живих батькові та матері?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Тетяна запевняє, що в інтернаті вона ховає Іванка від Віктора, адже дитина дуже сильно боїться батька. Коли Вітя приходить провідувати хлопчика, той ховається під столом або за ліжком. Тетяна все робить, аби колишній чоловік не наближався до Вані, оскільки боїться за життя та здоров’я своєї дитини. На чиєму ж боці правда? Дивіться онлайн у 15 випуску «Один за всіх».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Чому батько не може виховувати сина, попри рішення суду?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Віктор відстояв у суді своє право на дитину: за законом Іван повинен проживати із батьком. Але хлопчина не хоче знати тата. Чому в них такі холодні стосунки? З ким залишиться 9-річний Ваня? Дізнайтеся просто зараз – дивіться проєкт «Один за всіх» сезон 14 випуск 15 від 15.12.2019 онлайн на Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-14/vypusk-14">«Один за всіх» 14 сезон 14 випуск</a>.</span></p>

Битва за Івана: чоловік хоче забрати сина в колишньої дружини

Всі випуски | Сезон 14

Битва за Івана: чоловік хоче забрати сина в колишньої дружини

У проєкті «Один за всіх» 14 сезон 15 випуск від 15.12.2019 Віктор шукатиме управу на свою колишню дружину. За словами чоловіка, Тетяна знущається з хлопчика, зовсім не займається його вихованням. Маленький Іван ходить голодний та просить милостиню по церквах. Віктор уже багато років намагається забрати сина від колишньої – все безрезультатно. Дивіться у шоу «Один за всіх» 14 сезон, чому Тетяна не підпускає рідного батька до сина.

У 15 випуску «Один за всіх» у студію приїхала Анастасія Гончар – донька Тетяни від першого шлюбу. Дівчина розповіла, що її колишній вітчим зовсім не той, за кого себе видає. Коли Настя жила під одним дахом із Віктором, то чоловік поводився неадекватно: розпускав руки, кидався з кулаками на дружину та пасербицю, різав ножицями дитячі іграшки та знущався з домашніх тварин. Чи справді Віктор небезпечний? Дізнайтеся у проєкті «Один за всіх» від 15.12.2019.

 

Як дитина опинилася в інтернаті при живих батькові та матері?

Тетяна запевняє, що в інтернаті вона ховає Іванка від Віктора, адже дитина дуже сильно боїться батька. Коли Вітя приходить провідувати хлопчика, той ховається під столом або за ліжком. Тетяна все робить, аби колишній чоловік не наближався до Вані, оскільки боїться за життя та здоров’я своєї дитини. На чиєму ж боці правда? Дивіться онлайн у 15 випуску «Один за всіх».

 

Чому батько не може виховувати сина, попри рішення суду?

Віктор відстояв у суді своє право на дитину: за законом Іван повинен проживати із батьком. Але хлопчина не хоче знати тата. Чому в них такі холодні стосунки? З ким залишиться 9-річний Ваня? Дізнайтеся просто зараз – дивіться проєкт «Один за всіх» сезон 14 випуск 15 від 15.12.2019 онлайн на Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Дивіться онлайн «Один за всіх» 14 сезон 14 випуск.