Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Андрій хоче врятувати синів від непутящої матері
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У проєкт <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-14">«Один за всіх» 14 сезон</a> 16 випуск від 22.12.2019 звернувся Андрій Самійленко, аби забрати двох синів від колишньої дружини. Чоловік викликав соціальні служби та поліцію, аби вони перевірили будинок, у якому проживають його малолітні діти: 4-річний Матвій та 7-річний Андрійко. Коли правоохоронці зайшли до оселі, то були приголомшені від побаченого: купа брудного мотлоху, нестерпний сморід, ліжко без постільної білизни, пліснява на стінах, відсутність їжі – саме в таких жахливих умовах жили хлопчики з мамою. Чому Яна так занедбала своїх дітей і житло? Дивіться онлайн у шоу «Один за всіх» 14 сезон.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Дім непитущої жінки перетворився на лігво безхатьків</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 16 випуску «Один за всіх» від 22.12.2019 у студію приїхав Андрій Самійленко зі своєю новою дружиною Тетяною. Андрій розповів, що вже 4 роки не живе з Яною, але дітей регулярно забирає до себе. Але нещодавно колишня дружина заборонила йому бачитися з синами. За словами Андрія, у Яни з’явився новий залицяльник, і жінца стала байдужою до дітей. Проте в іншої сторони зовсім інша позиція. Колишня теща запевняє, що саме через батька діти так страждають. Андрій прирік хлопчиків на жалюгідне існування, оскільки ухиляється від сплати аліментів. На чиєму ж боці правда? Дивіться онлайн у 16 випуску «Один за всіх».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Чому Яну не поспішають позбавляти батьківських прав?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Яна впевнена, що вона гарна мати та може забезпечити дітям нормальне життя. Вона запевняє, що у її домі завжди є їжа, цукерки, печиво, фрукти, тому діти не голодують. Чи правду каже жінка? З ким залишаться хлопчики? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн проєкт «Один за всіх» сезон 14 випуск 16 від 22.12.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-14/vypusk-15">«Один за всіх» 14 сезон 15 випуск</a>.</span></p>

Андрій хоче врятувати синів від непутящої матері

Всі випуски | Сезон 14

Андрій хоче врятувати синів від непутящої матері


У проєкт «Один за всіх» 14 сезон 16 випуск від 22.12.2019 звернувся Андрій Самійленко, аби забрати двох синів від колишньої дружини. Чоловік викликав соціальні служби та поліцію, аби вони перевірили будинок, у якому проживають його малолітні діти: 4-річний Матвій та 7-річний Андрійко. Коли правоохоронці зайшли до оселі, то були приголомшені від побаченого: купа брудного мотлоху, нестерпний сморід, ліжко без постільної білизни, пліснява на стінах, відсутність їжі – саме в таких жахливих умовах жили хлопчики з мамою. Чому Яна так занедбала своїх дітей і житло? Дивіться онлайн у шоу «Один за всіх» 14 сезон.

 

Дім непитущої жінки перетворився на лігво безхатьків

У 16 випуску «Один за всіх» від 22.12.2019 у студію приїхав Андрій Самійленко зі своєю новою дружиною Тетяною. Андрій розповів, що вже 4 роки не живе з Яною, але дітей регулярно забирає до себе. Але нещодавно колишня дружина заборонила йому бачитися з синами. За словами Андрія, у Яни з’явився новий залицяльник, і жінца стала байдужою до дітей. Проте в іншої сторони зовсім інша позиція. Колишня теща запевняє, що саме через батька діти так страждають. Андрій прирік хлопчиків на жалюгідне існування, оскільки ухиляється від сплати аліментів. На чиєму ж боці правда? Дивіться онлайн у 16 випуску «Один за всіх».

 

Чому Яну не поспішають позбавляти батьківських прав?

Яна впевнена, що вона гарна мати та може забезпечити дітям нормальне життя. Вона запевняє, що у її домі завжди є їжа, цукерки, печиво, фрукти, тому діти не голодують. Чи правду каже жінка? З ким залишаться хлопчики? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн проєкт «Один за всіх» сезон 14 випуск 16 від 22.12.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Дивіться онлайн «Один за всіх» 14 сезон 15 випуск.