Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Батьки кинули дітей на пляжі з безхатьками
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дізнайтеся історію запорізьких мауглі в проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-14">«Один за всіх» 14 сезон</a> 2 випуск від 08.09.2019 – дивіться онлайн на сайті «Телепортал».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Маленькі Андрій і Максим п'ять днів жили на пляжі під наглядом бездомних.</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Хлопчиків знайшли випадково. Олена прийшла на берег річки, тому що саме тут зазвичай рибалить її чоловік. Цього року все змінилося – місце облюбували безпритульні. Серед брудних ковдр і гнилих дощок смирно лежали діти. Їм пощастило: Олена звернулася до поліції, і скоро малюків забрали до лікарні. Як довго вони перебували серед бездомних, і як це позначилося на їхньому здоров'ї? Дізнайтеся в програмі «Один за всіх» від 08.09.2019.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Волоцюги розповіли журналістам, що їм доводилося наглядати за дітьми. Батьки залишали синів одних на весь день.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>До студії «Один за всіх» запросили Анну і Володимира – знайому пару горе-батьків</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Анна мала стати хрещеною одного з хлопчиків, але не склалося: дітей так і не похрестили. Батьки – Божена і Вова – часто залишали Андрія і Максима у квартирі друзів. Бувало таке, що вони не поверталися за дітьми цілий тиждень.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Мама і брат Вови в студії «Один за всіх 2019» намагалися довести, що хлопець ні в чому не винен</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дядько хлопчиків, Діма, щосили намагається допомагати своєму брату. Він не раз пропонував йому роботу, давав гроші, купував дітям подарунки. На знак подяки за добрі справи Володимир вкрав у брата дорогий велосипед і пішов разом з дружиною з дому.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>А тепер найцікавіше: Божена і Вова звинувачують у своїх нещастях Дмитра!</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Герої програми «Один за всіх» випуск 2 стверджують: їм довелося піти жити на вулицю через те, що Вова був винен грошей братові. Дмитро постійно нагадував про борг, і тому пара була змушена втекти з дому. Але хіба ж це привід залишати синів на свавілля долі? Як вони пояснять свої дії? І чи можна повертати дітей таким людям? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Один за всіх» 14 сезон 2 випуск від 08.09.2019 онлайн</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-14/vypusk-1">«Один за всіх» 14 сезон 1 випуск.</a></span></p>

Батьки кинули дітей на пляжі з безхатьками

Всі випуски | Сезон 14

Батьки кинули дітей на пляжі з безхатьками

Дізнайтеся історію запорізьких мауглі в проекті «Один за всіх» 14 сезон 2 випуск від 08.09.2019 – дивіться онлайн на сайті «Телепортал».

Маленькі Андрій і Максим п'ять днів жили на пляжі під наглядом бездомних.

Хлопчиків знайшли випадково. Олена прийшла на берег річки, тому що саме тут зазвичай рибалить її чоловік. Цього року все змінилося – місце облюбували безпритульні. Серед брудних ковдр і гнилих дощок смирно лежали діти. Їм пощастило: Олена звернулася до поліції, і скоро малюків забрали до лікарні. Як довго вони перебували серед бездомних, і як це позначилося на їхньому здоров'ї? Дізнайтеся в програмі «Один за всіх» від 08.09.2019.

Волоцюги розповіли журналістам, що їм доводилося наглядати за дітьми. Батьки залишали синів одних на весь день.

До студії «Один за всіх» запросили Анну і Володимира – знайому пару горе-батьків

Анна мала стати хрещеною одного з хлопчиків, але не склалося: дітей так і не похрестили. Батьки – Божена і Вова – часто залишали Андрія і Максима у квартирі друзів. Бувало таке, що вони не поверталися за дітьми цілий тиждень.

Мама і брат Вови в студії «Один за всіх 2019» намагалися довести, що хлопець ні в чому не винен

Дядько хлопчиків, Діма, щосили намагається допомагати своєму брату. Він не раз пропонував йому роботу, давав гроші, купував дітям подарунки. На знак подяки за добрі справи Володимир вкрав у брата дорогий велосипед і пішов разом з дружиною з дому.

А тепер найцікавіше: Божена і Вова звинувачують у своїх нещастях Дмитра!

Герої програми «Один за всіх» випуск 2 стверджують: їм довелося піти жити на вулицю через те, що Вова був винен грошей братові. Дмитро постійно нагадував про борг, і тому пара була змушена втекти з дому. Але хіба ж це привід залишати синів на свавілля долі? Як вони пояснять свої дії? І чи можна повертати дітей таким людям? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Один за всіх» 14 сезон 2 випуск від 08.09.2019 онлайн

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Один за всіх» 14 сезон 1 випуск.