Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Мати покинула дитину і повернулася п'ять років потому
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У маленького героя <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-14">«Один за всіх» 14 сезон</a> 3 випуск від 15.09.2019 чудові батьки – тато Саша і мама Віка. Семирічний Михайло знає, що колись у нього була інша мама, Олена. Та жінка кинула чоловіка і сина, коли дитина була зовсім маленькою. Михайлик її не пам'ятає.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 3 випуску «Один за всіх 2019» Олена хоче забрати сина</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>П'ять років потому блудна мати вийшла на зв`язок і заявила, що хоче повернути дитину. Саша і його майбутня дружина не хочуть навіть чути про такі дурниці. Михайло вважає Віку своєю мамою. Саме вона не спала ночами, коли хлопчик хворів. Саме вона повела його в перший клас. Лежала разом із Михайликом у лікарні, дбала про нього, любила. У хлопчика слабке здоров'я, тому Віці довелося піти з роботи і займатися дитиною. Невже Олена має право забрати у неї любого сина тільки тому, що вона народила цього маленького чоловічка? Дізнайтеся в програмі «Один за всіх» випуск 3.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Саша хоче позбавити Олену батьківських прав</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Після того, як Олена кинула Олександра заради коханця, він ще два роки чекав і сподівався, що його кохана повернеться. Потім до нього дійшла шокуюча новина: Олена вагітна від... свого рідного брата? Правда це чи ні – дізнайтесь у програмі «Один за всіх» 15.09.2019.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Саша зрозумів: Олена не повернеться. Він зустрів Віку і почав будувати нові стосунки. Обраниця Олександра безплідна, але любить Михайлика, як рідного сина. Саша і Віка вже збиралися одружитися, коли на горизонті раптом з'явилася Олена.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Олена в студії «Один за всіх» заявляє: Саша забрав у неї дитину</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>За словами біологічної матері Михайла, вона ніколи не збиралася кидати сина. Олександр забрав дитину, поміняв адресу і номер телефону. Коли Олена все ж таки змогла до нього додзвонитися, Саша пригрозив втопити колишню в лимані.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>З ким залишиться Михайло? І що він скаже матері, яку не бачив п'ять років? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Один за всіх» 14 сезон 3 випуск від 15.09.2019 на сайті «Телепортал».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-14/vypusk-2">«Один за всіх» 14 сезон 2 випуск. </a></span><meta charset="utf-8"></p>

Мати покинула дитину і повернулася п'ять років потому

Всі випуски | Сезон 14

Мати покинула дитину і повернулася п'ять років потому

У маленького героя «Один за всіх» 14 сезон 3 випуск від 15.09.2019 чудові батьки – тато Саша і мама Віка. Семирічний Михайло знає, що колись у нього була інша мама, Олена. Та жінка кинула чоловіка і сина, коли дитина була зовсім маленькою. Михайлик її не пам'ятає.

 

У 3 випуску «Один за всіх 2019» Олена хоче забрати сина

П'ять років потому блудна мати вийшла на зв`язок і заявила, що хоче повернути дитину. Саша і його майбутня дружина не хочуть навіть чути про такі дурниці. Михайло вважає Віку своєю мамою. Саме вона не спала ночами, коли хлопчик хворів. Саме вона повела його в перший клас. Лежала разом із Михайликом у лікарні, дбала про нього, любила. У хлопчика слабке здоров'я, тому Віці довелося піти з роботи і займатися дитиною. Невже Олена має право забрати у неї любого сина тільки тому, що вона народила цього маленького чоловічка? Дізнайтеся в програмі «Один за всіх» випуск 3.

 

Саша хоче позбавити Олену батьківських прав

Після того, як Олена кинула Олександра заради коханця, він ще два роки чекав і сподівався, що його кохана повернеться. Потім до нього дійшла шокуюча новина: Олена вагітна від... свого рідного брата? Правда це чи ні – дізнайтесь у програмі «Один за всіх» 15.09.2019.

Саша зрозумів: Олена не повернеться. Він зустрів Віку і почав будувати нові стосунки. Обраниця Олександра безплідна, але любить Михайлика, як рідного сина. Саша і Віка вже збиралися одружитися, коли на горизонті раптом з'явилася Олена.

 

Олена в студії «Один за всіх» заявляє: Саша забрав у неї дитину

За словами біологічної матері Михайла, вона ніколи не збиралася кидати сина. Олександр забрав дитину, поміняв адресу і номер телефону. Коли Олена все ж таки змогла до нього додзвонитися, Саша пригрозив втопити колишню в лимані.

З ким залишиться Михайло? І що він скаже матері, яку не бачив п'ять років? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Один за всіх» 14 сезон 3 випуск від 15.09.2019 на сайті «Телепортал».

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Один за всіх» 14 сезон 2 випуск.