Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Батько-тиран уже 10 років катує свою сім’ю
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Головний герой програми <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-14">«Один за всіх» 14 сезон</a> 5 випуск від 29.09.2019 звернувся у програму, щоб повернути десятирічну доньку. Сергій почувається дуже самотнім. Він згадує щасливі часи, коли разом із дружиною будував плани на майбутнє. А тепер чоловік сидить один у чотирьох стінах і говорить сам із собою. Рік тому дружина Неля втекла від нього і забрала з собою дочку Ангеліну. Щоб розшукати близьких, Сергій залучав поліцію, родичів і просто небайдужих людей. Він тричі намагався зустрітися з донькою, але всі спроби закінчувались фіаско.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У студію «Один за всіх» 2019 приїхала теща Сергія</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Галина Кухно хоче допомогти розібратися в сімейній драмі її доньки. Жінка стверджує, втеча Нелі від Сергія була вимушеною, інакше б вона виносила доньку в труні. Теща спростовує брехливі звинувачення чоловіка. Галина знає, її зять постійно катував Нелю: прикладав праску до спини, топив у ванні, виганяв голою на мороз. Вперше чоловік застосував силу, коли внучці Ангеліні було лише 4 місяці. Сергій сильно побив дружину – і вона втекла до батьків. Агресор постійно шантажував близьких, хотів викликати їхню жалість, погрожував, що накладе на себе руки.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чому Неля продовжувала терпіти знущання? Дізнайтеся в 5 випуску «Один за всіх» від 29.09.2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Який монстр переслідує десятирічну Ангеліну уві сні?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Щоночі Неля прокидається від криків доньки. Але сниться дівчинці не якась страшна потвора, а рідний батько, який щодня погрожує розправою. Уже протягом року Сергій надсилає на телефон маленької Ангеліни повідомлення з обіцянками вбити її маму!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Неля розповіла глядачам «Один за всіх», що спроба Сергія публічно принизити дружину завершилася катастрофою для доньки. Від Ангеліни відцуралися всі друзі. А один однокласник навіть підійшов і назвав її шмарою. Тепер дівчинка відчуває себе у клітці, їй ні з ким поговорити чи погуляти.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>До студії приїхала й сама Ангеліна, вона підготувала онлайн звернення до батька. Про що попросить дівчинка? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Один за всіх» сезон 14 випуск 5 від 29.09.2019 на Телепорталі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-14/vypusk-4">«Один за всіх» 14 сезон 4 випуск</a> від 22.09.2019. </span></p>

Батько-тиран уже 10 років катує свою сім’ю

Всі випуски | Сезон 14

Батько-тиран уже 10 років катує свою сім’ю


Головний герой програми «Один за всіх» 14 сезон 5 випуск від 29.09.2019 звернувся у програму, щоб повернути десятирічну доньку. Сергій почувається дуже самотнім. Він згадує щасливі часи, коли разом із дружиною будував плани на майбутнє. А тепер чоловік сидить один у чотирьох стінах і говорить сам із собою. Рік тому дружина Неля втекла від нього і забрала з собою дочку Ангеліну. Щоб розшукати близьких, Сергій залучав поліцію, родичів і просто небайдужих людей. Він тричі намагався зустрітися з донькою, але всі спроби закінчувались фіаско.

 

У студію «Один за всіх» 2019 приїхала теща Сергія

Галина Кухно хоче допомогти розібратися в сімейній драмі її доньки. Жінка стверджує, втеча Нелі від Сергія була вимушеною, інакше б вона виносила доньку в труні. Теща спростовує брехливі звинувачення чоловіка. Галина знає, її зять постійно катував Нелю: прикладав праску до спини, топив у ванні, виганяв голою на мороз. Вперше чоловік застосував силу, коли внучці Ангеліні було лише 4 місяці. Сергій сильно побив дружину – і вона втекла до батьків. Агресор постійно шантажував близьких, хотів викликати їхню жалість, погрожував, що накладе на себе руки.

Чому Неля продовжувала терпіти знущання? Дізнайтеся в 5 випуску «Один за всіх» від 29.09.2019.

 

Який монстр переслідує десятирічну Ангеліну уві сні?

Щоночі Неля прокидається від криків доньки. Але сниться дівчинці не якась страшна потвора, а рідний батько, який щодня погрожує розправою. Уже протягом року Сергій надсилає на телефон маленької Ангеліни повідомлення з обіцянками вбити її маму!

Неля розповіла глядачам «Один за всіх», що спроба Сергія публічно принизити дружину завершилася катастрофою для доньки. Від Ангеліни відцуралися всі друзі. А один однокласник навіть підійшов і назвав її шмарою. Тепер дівчинка відчуває себе у клітці, їй ні з ким поговорити чи погуляти.

До студії приїхала й сама Ангеліна, вона підготувала онлайн звернення до батька. Про що попросить дівчинка? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Один за всіх» сезон 14 випуск 5 від 29.09.2019 на Телепорталі.

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – дивіться онлайн «Один за всіх» 14 сезон 4 випуск від 22.09.2019.