Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Наталія шукає управу на жорстокого ґвалтівника
<p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Головна героїня програми <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-14">«Один за всіх» 14 сезон</a> 8 випуск від 20.10.2019 Наталія звернулася на проєкт, щоб їй допомогли здійснити правосуддя над ґвалтівником Павлом. Чоловік погрожує їй жорстокою розправою, а поліція не вживає ніяких заходів. </span></p><p style="text-align:justify;"> </p><p style="text-align:justify;"><strong><span><span lang="UK">Як у домі Наталії з’явився ґвалтівник?</span></span></strong></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Кілька років тому Наталію покинув її законний чоловік і вона залишилася сама з двома дітьми. Жінка працює дояркою, зарплати зовсім не вистачає, щоб прокормити сім’ю. Три місяці тому до головної героїні 8 випуску «Один за всіх» почав залицятися Павло. Чоловік запевняв, що покинув свою дружину, оскільки вона не ходить на роботу і постійно влаштовує скандали. Павло пообіцяв, що купить Наталії будинок і забере її з дітьми туди жити. Самотня жінка не встояла перед такими пропозиціями і впустила нового залицяльника у своє життя. Діти Наташі нормально сприйняли Павла. Чоловік ставився до них як до рідних: купував цукерки, возив у парк розваг і на озеро. Чому все пішло шкереберть? Дізнаємося у 8 випуску «Один за всіх» від 20.10.2019.</span></p><p style="text-align:justify;"> </p><p style="text-align:justify;"><strong><span><span lang="UK">За що Наталія зненавиділа Павла?</span></span></strong></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Мати-одиначка запевняє, що Павло змушував її до сексуальної близькості. А коли вона відмовляла, він кидався з рушницею і ножами. Бували випадки, коли чоловік навіть погрожував дітям. Головна героїня розповіла, що одного разу Павло вивіз її в ліс і зґвалтував. Жінка плакала, молилася, просила, щоб він її відпустив – але чоловік не зважав. Наталія навіть нікого не кликала на допомогу, адже боялася, що вб’ють і закопають у лісі. </span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Чи справді Павло жорстокий ґвалтівник? І чого ж насправді хоче Наталія – помститися колишньому коханцю, чи покарати злочинця? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Один за всіх» сезон 14 випуск 8 від 20.10.2019 на Телепорталі.</span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-14/vypusk-7">«Один за всіх» 14 сезон 7 випуск</a> від 13.10.2019.</span></p>

Наталія шукає управу на жорстокого ґвалтівника

Всі випуски | Сезон 14

Наталія шукає управу на жорстокого ґвалтівника

Головна героїня програми «Один за всіх» 14 сезон 8 випуск від 20.10.2019 Наталія звернулася на проєкт, щоб їй допомогли здійснити правосуддя над ґвалтівником Павлом. Чоловік погрожує їй жорстокою розправою, а поліція не вживає ніяких заходів. 

 

Як у домі Наталії з’явився ґвалтівник?

Кілька років тому Наталію покинув її законний чоловік і вона залишилася сама з двома дітьми. Жінка працює дояркою, зарплати зовсім не вистачає, щоб прокормити сім’ю. Три місяці тому до головної героїні 8 випуску «Один за всіх» почав залицятися Павло. Чоловік запевняв, що покинув свою дружину, оскільки вона не ходить на роботу і постійно влаштовує скандали. Павло пообіцяв, що купить Наталії будинок і забере її з дітьми туди жити. Самотня жінка не встояла перед такими пропозиціями і впустила нового залицяльника у своє життя. Діти Наташі нормально сприйняли Павла. Чоловік ставився до них як до рідних: купував цукерки, возив у парк розваг і на озеро. Чому все пішло шкереберть? Дізнаємося у 8 випуску «Один за всіх» від 20.10.2019.

 

За що Наталія зненавиділа Павла?

Мати-одиначка запевняє, що Павло змушував її до сексуальної близькості. А коли вона відмовляла, він кидався з рушницею і ножами. Бували випадки, коли чоловік навіть погрожував дітям. Головна героїня розповіла, що одного разу Павло вивіз її в ліс і зґвалтував. Жінка плакала, молилася, просила, щоб він її відпустив – але чоловік не зважав. Наталія навіть нікого не кликала на допомогу, адже боялася, що вб’ють і закопають у лісі. 

Чи справді Павло жорстокий ґвалтівник? І чого ж насправді хоче Наталія – помститися колишньому коханцю, чи покарати злочинця? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Один за всіх» сезон 14 випуск 8 від 20.10.2019 на Телепорталі.

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – дивіться онлайн «Один за всіх» 14 сезон 7 випуск від 13.10.2019.