Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хто знущався з новонародженої дитини?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-14">«Один за всіх» 14 сезон</a> 9 випуск від 27.10.2019 розбиралися у заплутаній ситуації, яка шокувала всю Україну. В соціальному гуртожитку знайшли звіряче побитого та ледь живого новонародженого Микитку. Хлопчика виявили сусідки, які прибігли на його плач. Коли жінки побачили немовля, то вжахнулися – скалічений малюк лежав на підлозі весь у синцях. Запечена кров у носі заважала йому дихати, а гнійні рани на сідницях спричиняли пекельний біль. Щоб врятувати хлопчику життя, жінки негайно викликали швидку та доставили його у лікарню. А де у цей час була мати Микитки? Дізнаємося у 9 випуску «Один за всіх».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Як медики оцінили стан Микити?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Стан дитини шокував навіть досвідчених лікарів. На момент надходження у немовля була підозра на закриту черепно-мозкову травму, набряк мозку і можливі крововиливи. Дитина була з ознаками побоїв: численні синці та садна по всьому обличчю. Життя Микити висіло на волосині, він міг померти щохвилини, але дитина має шанс на одужання, завдяки небайдужим мешканкам гуртожитку і старанням медиків.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>За що мати так жорстоко знущалася з сина?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Проєкт «Один за всіх» 2019 відшукав недолугу жінку. Проте 19-річна Людмила вважає себе зразковою матір’ю. У травмах малюка своєї провини Люда не бачить і вимагає повернути їй сина. Жінка божиться, що ніколи б не зачепила крихітку навіть пальцем, адже це великий гріх. Усі звинувачення вона вважає наклепом, оскільки жодного разу на дитину руку не піднімала.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На чиєму ж боці правда? Хто і за що вибивав життя із маленького Микитки? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Один за всіх» сезон 14 випуск 9 від 27.10.2019 на Телепорталі.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-14/vypusk-8">«Один за всіх» 14 сезон 8 випуск</a> від 20.10.2019.</span></p>

Хто знущався з новонародженої дитини?

Всі випуски | Сезон 14

Хто знущався з новонародженої дитини?

На проєкті «Один за всіх» 14 сезон 9 випуск від 27.10.2019 розбиралися у заплутаній ситуації, яка шокувала всю Україну. В соціальному гуртожитку знайшли звіряче побитого та ледь живого новонародженого Микитку. Хлопчика виявили сусідки, які прибігли на його плач. Коли жінки побачили немовля, то вжахнулися – скалічений малюк лежав на підлозі весь у синцях. Запечена кров у носі заважала йому дихати, а гнійні рани на сідницях спричиняли пекельний біль. Щоб врятувати хлопчику життя, жінки негайно викликали швидку та доставили його у лікарню. А де у цей час була мати Микитки? Дізнаємося у 9 випуску «Один за всіх».

 

Як медики оцінили стан Микити?

Стан дитини шокував навіть досвідчених лікарів. На момент надходження у немовля була підозра на закриту черепно-мозкову травму, набряк мозку і можливі крововиливи. Дитина була з ознаками побоїв: численні синці та садна по всьому обличчю. Життя Микити висіло на волосині, він міг померти щохвилини, але дитина має шанс на одужання, завдяки небайдужим мешканкам гуртожитку і старанням медиків.

 

За що мати так жорстоко знущалася з сина?

Проєкт «Один за всіх» 2019 відшукав недолугу жінку. Проте 19-річна Людмила вважає себе зразковою матір’ю. У травмах малюка своєї провини Люда не бачить і вимагає повернути їй сина. Жінка божиться, що ніколи б не зачепила крихітку навіть пальцем, адже це великий гріх. Усі звинувачення вона вважає наклепом, оскільки жодного разу на дитину руку не піднімала.

На чиєму ж боці правда? Хто і за що вибивав життя із маленького Микитки? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Один за всіх» сезон 14 випуск 9 від 27.10.2019 на Телепорталі.

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – дивіться онлайн «Один за всіх» 14 сезон 8 випуск від 20.10.2019.