Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Зважені та щасливі

Сезон 9
12+
Вибрати сезон
Сезон 9
Сезон 8
Сезон 7
Сезон 6

Зайва вага може зламати життя. Люди страждають і навіть вмирають від ожиріння в усьому світі. Для них схуднення – це не бажання стати красивішими. Це – єдиний спосіб змінити своє життя раз і назавжди.

Всі випуски: Сезон 9

Зважені та щасливі

Зайва вага може зламати життя. Люди страждають і навіть вмирають від ожиріння в усьому світі. Для них схуднення – це не бажання стати красивішими. Це – єдиний спосіб змінити своє життя раз і назавжди.

Проєкт СТБ «Зважені та щасливі» допомагає реальним людям нарешті позбутися від ненависних кілограмів. Учасники шоу багато років страждають від зайвої ваги, яка загрожує їхньому здоров'ю. Від ожиріння вмирають мільйони людей по всій планеті. Це – епідемія сучасного світу. У програмі «Зважені та щасливі» ви побачите людей, які нещасні через тягар своєї ваги.

Проблема ожиріння впливає на всі сфери життя, починаючи від здоров'я і закінчуючи сім'єю. Зайва вага негативно впливає на всі органи і системи людини, зокрема на репродуктивну. У шоу «Зважені та щасливі» ви почуєте історії учасників, які ведуть безмовну боротьбу зі своїм же тілом. Вони приходять на проєкт з єдиною метою – схуднути і нарешті знайти своє щастя. У цьому їм допомагають висококваліфіковані фахівці – тренери, дієтологи і психологи.


Історія створення проекту «Зважені та щасливі».

Українська версія шоу – це адаптація популярного американського реаліті «The Biggest Loser», яке виходило в ефір на телеканалі «NBC» з 2004 по 2016 рік. У 2020 році творці планують перезапуск шоу, бо дуже полюбилося воно глядачам!

У світі існує понад 30 адаптацій цієї програми. Українська версія з оптимістичною назвою «Зважені та щасливі» вперше вийшла в ефір у 2011 році на телеканалі СТБ.

У 2019 стартує 9 сезон проекту «Зважені та щасливі», присвячений одиноким людям. Він з'явиться на сайті Teleportal.ua відразу ж після ефіру на СТБ – дивіться «Зважені та щасливі» 9 сезон онлайн разом з нами!


Команда проекту шукає учасників по всій країні.

Претенденти повинні бути не тільки морально готові до схуднення, а й фізично. Учасники шоу «Зважені та щасливі» обов'язково проходять медогляд перед тим, як вирушити в дорогу до фігури мрії.

А після старту проекту починається справжня спека: конкурсанти правильно харчуються, займаються спортом і зважуються в кінці кожного тижня. У цій нелегкій справі їм допомагають тренери і дієтологи. Учасникам не можна відхилятися від священного шляху ЗСЖ – інакше всі їні зусилля підуть нанівець! Час від часу їх спеціально спокушають улюбленими ласощами. Тут потрібна залізна сила волі і твердий намір дійти до кінця. Дивіться у програмі «Зважені та щасливі» онлайн, як відбувається жорстока війна із зайвою вагою.

Крім того, «Зважені та щасливі» – це ще й азартний конкурс! Наприкінці кожного тижня хтось вирушає додому. Перемагає той, хто схудне більше всіх до кінця сезону. У грудні проводиться відкритий фінал, під час якого і відбувається церемонія нагородження.


Всі сезони «Зважені та щасливі» розрізняються за тематикою.

Наприклад, у 8 сезоні між собою змагалися пари дітей і батьків, а в 6-му чоловіки виступили проти жінок. Завдяки цьому глядачам цікаво стежити не тільки за процесом схуднення учасників, але і за їхніми стосунками.


Важливий момент: проект «Зважені та щасливі» не намагається довести, що всім потрібно худнути.

Навпаки! Головна концепція шоу – це здоров'я і баланс. У «Зважені та щасливі» 8 сезон з'явилася рубрика проти анорексії. У ній піднімаються дуже важливі питання – що це за захворювання, чи можна його подолати і як. Гості проекту «Зважені та щасливі» діляться своїми історіями про те, як вони боролися із критичної нестачею ваги.


Хто допомагає худнути учасникам проекту «Зважені та щасливі»?

У якийсь момент здається, що скинути вагу самостійно – абсолютно нереальне завдання. В цьому випадку найкраще за все звернутися до кваліфікованих фахівців, щоб не нашкодити своєму здоров'ю. Тренери різних сезонів проекту «Зважені та щасливі»:

  • Василь Вірастюк;
  • Марина Боржемська;
  • В'ячеслав Узелков;
  • Аніта Луценко;
  • Ігор Обуховський;
  • Іраклі Макацарія.

Цікавий факт: Василь Вірастюк не тільки наставляв своїх підопічних, але і худнув разом з ними! А в 9 сезоні шоу «Зважені та щасливі» до тренерського складу приєднався колишній учасник романтичного реаліті «Холостяк» Іраклі Макацарія. Крім того, повернулася і Аніта Луценко. Вона вже була тренером у деяких сезонах шоу «Зважені та щасливі», а в 9 сезоні стане його ведучою.

Не пропустіть неймовірні перевтілення учасників – дивіться «Зважені та щасливі» онлайн на сайті Teleportal.ua!