Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Одкровення героїв і боротьба за верховенство: хто зверху?
<p><strong>Сьогодні сталося неймовірне: програма «Зважені та щасливі» прийшла в гості до шоу «Хто зверху?» на Новому каналі. Тут учасники вирішили, хто стане головним у парах на цілий тиждень! А також не пропусти конкурс відвертих запитань, який покаже, які ходять плітки й перешіптування в таборі схуднення.</strong></p><p>Такого батьки та діти точно не очікували: щоб вирішити, хто в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8" target="_blank">Зважені та щасливі 8 сезон</a> 10 випуск від 01.11.2018 виконуватиме провідну роль цього тижня, їм довелося зіграти в улюблену гру українських телеглядачів «Хто зверху?» Бажану перемогу в ній можна отримати тільки гострим розумом і кмітливістю. Батькам під керівництвом капітана Марини Узєлкової довелося відповідати на запитання про культуру й побут сучасної молоді, а Славі та дітям – про час, у якому виросли їхні батьки.</p><p><strong>За дотриманням правил у Зважені та щасливі 8 сезон випуск 10 стежив найсуворіший стренер Василь Вірастюк.</strong></p><p>Усі зароблені учасниками бали переводили не в гроші, а в кілограми з позначкою мінус на вагах. Кожні 200 балів дорівнювали одному кг. Ще один приємний бонус – переможці гри отримували привілей управляти своїм партнером у наступному конкурсі Зважені та щасливі 2018.</p><p>Скільки батьків вважають, що їхня дитина повинна народити онука до 25 років? Хто перевтілився в Мерлін Монро й Дамблдора? І найголовніше – хто опинився зверху? Дізнайся в 10 серії 8 сезону Зважені та щасливі.</p><p><strong>У другому конкурсі дітям довелося не на жарт злякатися: адже вони опинилися на піратських дошках, а під ногами – метрів 10 висоти</strong></p><p>Цього разу учасники змагалися за мінус 3 кг на вагах. Діти стояли на висоті та відповідали на відверті запитання про відносини в таборі схуднення:</p><p>Кого вважають найбільш безвідповідальною матір’ю чи батьком, який розгодував свою дитину?</p><p>Найбільш підступним на проекті Зважені та щасливі 8 сезон?</p><p>Людиною, яка не встромить ножа в спину?</p><p>І хто не гідний перемоги?</p><p>Хочеш і ти дізнатися відповіді на ці питання? Тоді <strong>дивись онлайн Зважені та щасливі 8 сезон 10 випуск від 01.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8/vypusk-9" target="_blank"><strong>Зважені та щасливі 8 сезон 9 випуск</strong></a><strong> онлайн.</strong></p>

Одкровення героїв і боротьба за верховенство: хто зверху?

Всі випуски | Сезон 8

Одкровення героїв і боротьба за верховенство: хто зверху?

Сьогодні сталося неймовірне: програма «Зважені та щасливі» прийшла в гості до шоу «Хто зверху?» на Новому каналі. Тут учасники вирішили, хто стане головним у парах на цілий тиждень! А також не пропусти конкурс відвертих запитань, який покаже, які ходять плітки й перешіптування в таборі схуднення.

Такого батьки та діти точно не очікували: щоб вирішити, хто в шоу Зважені та щасливі 8 сезон 10 випуск від 01.11.2018 виконуватиме провідну роль цього тижня, їм довелося зіграти в улюблену гру українських телеглядачів «Хто зверху?» Бажану перемогу в ній можна отримати тільки гострим розумом і кмітливістю. Батькам під керівництвом капітана Марини Узєлкової довелося відповідати на запитання про культуру й побут сучасної молоді, а Славі та дітям – про час, у якому виросли їхні батьки.

За дотриманням правил у Зважені та щасливі 8 сезон випуск 10 стежив найсуворіший стренер Василь Вірастюк.

Усі зароблені учасниками бали переводили не в гроші, а в кілограми з позначкою мінус на вагах. Кожні 200 балів дорівнювали одному кг. Ще один приємний бонус – переможці гри отримували привілей управляти своїм партнером у наступному конкурсі Зважені та щасливі 2018.

Скільки батьків вважають, що їхня дитина повинна народити онука до 25 років? Хто перевтілився в Мерлін Монро й Дамблдора? І найголовніше – хто опинився зверху? Дізнайся в 10 серії 8 сезону Зважені та щасливі.

У другому конкурсі дітям довелося не на жарт злякатися: адже вони опинилися на піратських дошках, а під ногами – метрів 10 висоти

Цього разу учасники змагалися за мінус 3 кг на вагах. Діти стояли на висоті та відповідали на відверті запитання про відносини в таборі схуднення:

Кого вважають найбільш безвідповідальною матір’ю чи батьком, який розгодував свою дитину?

Найбільш підступним на проекті Зважені та щасливі 8 сезон?

Людиною, яка не встромить ножа в спину?

І хто не гідний перемоги?

Хочеш і ти дізнатися відповіді на ці питання? Тоді дивись онлайн Зважені та щасливі 8 сезон 10 випуск від 01.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Зважені та щасливі 8 сезон 9 випуск онлайн.