Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Випробування поліграфом і забіг у 21 км
<p><strong>Ведуча проекту Зважені та щасливі Мирослава Ульяніна продовжує спроби налагодити відносини між батьками та дітьми. Сьогодні учасники викинуть всю брехню, яка довгі роки стояла на шляху взаєморозуміння в їхніх сім'ях, - вони пройдуть поліграф!</strong></p><p>На нове випробування шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8" target="_blank">Зважені та щасливі 8 сезон</a> 11 випуск від 08.11.2018 герої прийшли в темний ангар. Єдиними джерелами світла тут були величезні прожектори, за якими ховалася ведуча в образі суворої судді. Першим завданням нового конкурсного тижня для табору схуднення стало проходження детектора брехні. В ефірі Зважені та щасливі 8 сезон випуск 11 прозвучали дуже особисті й навіть пікантні питання про проект і пари. Складність цього випробування полягала в тому, що всі учасники чули відповіді один одного!</p><p><strong>Як героїв Зважені та щасливі 2018 покарали за брехню?</strong></p><p>У другому конкурсі батькам і дітям потрібно було пробігти крос. Дистанція 21 км, а руки прикуті до довгої колоді, вагою 5 кг. Але це виявилися не всі умови конкурсу. За кожну помилкову відповідь на поліграфі до тягаря підвішувався ще 1 кг. Чим більше неправди сказали пари під час проходження поліграфа в 11 випуску Зважені та щасливі 8 сезон – тим важче стала їхня ноша.</p><p><strong>Дізнайся, хто і скільки разів збрехав, і наскільки важче стали колоди?</strong></p><p>Але Мирослава дала учасникам шанс виправитися. На шляху їх чекали зупинки у вигляді дверей – на кожній відповідь: так, ні, відмовляюся відповідати. Героям знову поставлять уже знайомі запитання. Якщо знову прозвучить неправдива відповідь – фініш віддалиться на 2 км. За утримання від відповіді пара автоматично отримує плюс 3 км.</p><p>Проект Зважені та щасливі 2018 11 випуск розкриє найбільш сокровенні таємниці учасників: хто пережив спробу зґвалтування, хто готовий кинути худнути заради грошей, а хто не вірить у свою дитину?</p><p><strong>Дивись онлайн Зважені та щасливі 8 сезон 11 випуск від 08.11.2018 на сайті Teleportal.ua і дізнайся справжню правду про своїх фаворитів!</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8/vypusk-10" target="_blank"><strong>Зважені та щасливі 8 сезон 10 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Випробування поліграфом і забіг у 21 км

Всі випуски | Сезон 8

Випробування поліграфом і забіг у 21 км

Ведуча проекту Зважені та щасливі Мирослава Ульяніна продовжує спроби налагодити відносини між батьками та дітьми. Сьогодні учасники викинуть всю брехню, яка довгі роки стояла на шляху взаєморозуміння в їхніх сім'ях, - вони пройдуть поліграф!

На нове випробування шоу Зважені та щасливі 8 сезон 11 випуск від 08.11.2018 герої прийшли в темний ангар. Єдиними джерелами світла тут були величезні прожектори, за якими ховалася ведуча в образі суворої судді. Першим завданням нового конкурсного тижня для табору схуднення стало проходження детектора брехні. В ефірі Зважені та щасливі 8 сезон випуск 11 прозвучали дуже особисті й навіть пікантні питання про проект і пари. Складність цього випробування полягала в тому, що всі учасники чули відповіді один одного!

Як героїв Зважені та щасливі 2018 покарали за брехню?

У другому конкурсі батькам і дітям потрібно було пробігти крос. Дистанція 21 км, а руки прикуті до довгої колоді, вагою 5 кг. Але це виявилися не всі умови конкурсу. За кожну помилкову відповідь на поліграфі до тягаря підвішувався ще 1 кг. Чим більше неправди сказали пари під час проходження поліграфа в 11 випуску Зважені та щасливі 8 сезон – тим важче стала їхня ноша.

Дізнайся, хто і скільки разів збрехав, і наскільки важче стали колоди?

Але Мирослава дала учасникам шанс виправитися. На шляху їх чекали зупинки у вигляді дверей – на кожній відповідь: так, ні, відмовляюся відповідати. Героям знову поставлять уже знайомі запитання. Якщо знову прозвучить неправдива відповідь – фініш віддалиться на 2 км. За утримання від відповіді пара автоматично отримує плюс 3 км.

Проект Зважені та щасливі 2018 11 випуск розкриє найбільш сокровенні таємниці учасників: хто пережив спробу зґвалтування, хто готовий кинути худнути заради грошей, а хто не вірить у свою дитину?

Дивись онлайн Зважені та щасливі 8 сезон 11 випуск від 08.11.2018 на сайті Teleportal.ua і дізнайся справжню правду про своїх фаворитів!

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Зважені та щасливі 8 сезон 10 випуск.