Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Шокуючі одкровення: учасникам показали щоденники суперників
<p><strong>І знову табір схуднення здригнувся від одкровень! Сьогодні розкрилася вся правда про те, що учасники говорять один про одного за очі. У кого вистачить сміливості зізнатися і полегшити свою ношу, як душевну, так і фізичну? Не пропусти!</strong></p><p>У новому випробуванні герої шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8" target="_blank">Зважені та щасливі 8 сезон</a> 12 випуск від 15.11.2018 зіткнулися з високою драбиною. Залізти довелося на 8 метрів, аби дістати ключ. Але не все так просто! У підніжжя залізних східців соромливо сховалися чотири гіпсокартонні поперечини, під якими підвішувався вантаж. Учасникам Зважені та щасливі 2018 потрібно було добряче попотіти, щоб пробити перепони, підняти цеглини й отримати можливість залізти наверх.</p><p>Спочатку батьки та діти отримали однакові порції цегли: по 6 штук, і кожна важила 5 кг. Виходить, підняти по сходах потрібно було не тільки себе, але й 30 кг каменю. Мирослава Ульяніна в шоу Зважені та щасливі 8 сезон випуск 12 не змогла бути такою суворою з учасниками, щоб змусити їх тягти такий вантаж. Вона придумала спосіб, як кожна сім'я могла позбутися цегли. Та що там позбутися, навіть навісити свій брус на суперника!</p><p><strong>Зменшити тяжкість дорогою ціною: у проекті Зважені та щасливі 2018 12 випуск герої платили за це справжніми одкровеннями</strong></p><p>Кожна сім'я дивилася три відео, де їхні суперники розповідали про своє ставлення до пари. Але голос і картинка були видозмінені. Автор їдких коментарів міг зізнатися та зняти із себе одну цеглину. Якщо сміливості сказати в обличчя не вистачило, учасники Зважені та щасливі 8 сезон, для яких призначалося відео, могли навмання визначити кривдника. У разі успішного припущення – сім'я отримувала можливість зняти із себе шматочок вантажу та повісити його суперникові.</p><p>Дивись онлайн Зважені та щасливі 2018 і довідайся, якої думки учасники про своїх конкурентів? І не пропусти, як жовтих і червоних зіштовхнули лобами!</p><p><strong>Битва чорних: вижити у в'язниці та серед змій</strong></p><p>У шоу Зважені та щасливі 8 сезон 12 випуск пройшла одна з найжорстокіших битв чорних. Трьом парам довелося вибиратися з горизонтального боксу, наповненого водою, де плавають змії та жаби. Щоб опинитися на волі, потрібно було викручувати й витягати сталеві прути. Хто зміг перемогти страх та ув'язнення? А кому залишилося вимолювати шанс на голосуванні табору?</p><p><strong>Дивись онлайн Зважені та щасливі 8 сезон випуск 12 від 15.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8/vypusk-11" target="_blank"><strong>Зважені та щасливі 8 сезон 11 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Шокуючі одкровення: учасникам показали щоденники суперників

Всі випуски | Сезон 8

Шокуючі одкровення: учасникам показали щоденники суперників

І знову табір схуднення здригнувся від одкровень! Сьогодні розкрилася вся правда про те, що учасники говорять один про одного за очі. У кого вистачить сміливості зізнатися і полегшити свою ношу, як душевну, так і фізичну? Не пропусти!

У новому випробуванні герої шоу Зважені та щасливі 8 сезон 12 випуск від 15.11.2018 зіткнулися з високою драбиною. Залізти довелося на 8 метрів, аби дістати ключ. Але не все так просто! У підніжжя залізних східців соромливо сховалися чотири гіпсокартонні поперечини, під якими підвішувався вантаж. Учасникам Зважені та щасливі 2018 потрібно було добряче попотіти, щоб пробити перепони, підняти цеглини й отримати можливість залізти наверх.

Спочатку батьки та діти отримали однакові порції цегли: по 6 штук, і кожна важила 5 кг. Виходить, підняти по сходах потрібно було не тільки себе, але й 30 кг каменю. Мирослава Ульяніна в шоу Зважені та щасливі 8 сезон випуск 12 не змогла бути такою суворою з учасниками, щоб змусити їх тягти такий вантаж. Вона придумала спосіб, як кожна сім'я могла позбутися цегли. Та що там позбутися, навіть навісити свій брус на суперника!

Зменшити тяжкість дорогою ціною: у проекті Зважені та щасливі 2018 12 випуск герої платили за це справжніми одкровеннями

Кожна сім'я дивилася три відео, де їхні суперники розповідали про своє ставлення до пари. Але голос і картинка були видозмінені. Автор їдких коментарів міг зізнатися та зняти із себе одну цеглину. Якщо сміливості сказати в обличчя не вистачило, учасники Зважені та щасливі 8 сезон, для яких призначалося відео, могли навмання визначити кривдника. У разі успішного припущення – сім'я отримувала можливість зняти із себе шматочок вантажу та повісити його суперникові.

Дивись онлайн Зважені та щасливі 2018 і довідайся, якої думки учасники про своїх конкурентів? І не пропусти, як жовтих і червоних зіштовхнули лобами!

Битва чорних: вижити у в'язниці та серед змій

У шоу Зважені та щасливі 8 сезон 12 випуск пройшла одна з найжорстокіших битв чорних. Трьом парам довелося вибиратися з горизонтального боксу, наповненого водою, де плавають змії та жаби. Щоб опинитися на волі, потрібно було викручувати й витягати сталеві прути. Хто зміг перемогти страх та ув'язнення? А кому залишилося вимолювати шанс на голосуванні табору?

Дивись онлайн Зважені та щасливі 8 сезон випуск 12 від 15.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Зважені та щасливі 8 сезон 11 випуск.