Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ніч краси й емоційна зустріч із близькими
<p><strong>Нарешті, Зважені та щасливі заслужили одну з найбажаніших подій на проекті – ніч краси. Якими їх побачать друзі та рідні? Хто стане королевою краси? І які одкровення прозвучать під покровом темряви? Дивись за мить!</strong></p><p><br></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8" target="_blank">Зважені та щасливі 8 сезон</a> 13 випуск від 22.11.2018 залишилося чотири пари учасників. Фінал зовсім близько! Щоб підбадьорити учасників і відновити сили йти далі, Мирослава Ульяніна подарувала їм таку довгоочікувану ніч краси та зустріч із близькими. Але час на спілкування з рідними ще потрібно заробити!</p><p><br></p><p><strong>Битва учасників Зважені та щасливі 2018 за зустріч із коханими: врятувати або підставити суперників?</strong></p><p>Найголовнішою каверзою конкурсу стало те, що самі герої не могли заробити хвилини на спілкування з рідними – за них це повинні були зробити конкуренти. Допомогти або насолити – вибір, який довелося зробити кожній парі.</p><p>Перед учасниками було два озера – одне з чистою водою та пінкою, інше – з брудом. Їх розділяв великий земляний насип. На кожній стороні виднілися два циферблати: «брудний» і «чистий». Якщо герої Зважені та щасливі 8 сезон випуск 13 хотіли допомогти комусь довше побути з близькими – то перекидали м'ячик відповідного кольору в озеро з пінкою і вставляли в «чистий» циферблат. Якщо хотіли зіпсувати свято – навпаки.</p><p>Ті учасники Зважені та щасливі 8 сезон, хто назбирав найбільше чистих м'ячиків-хвилинок, помножили свою «здобич» на два. А пара з найменшим числом куль втратила шанс зустрітися з близькими.</p><p>У кого виявилося найбільше друзів у таборі схуднення? Дивись Зважені та щасливі 2018 13 випуск онлайн.</p><p><br></p><p><strong>Ніч краси, щирості й любові</strong></p><p>Усі дівчата проекту Зважені та щасливі мріяли, щоб їм скоріше підкоригували брови, підрізали волосся й красиво їх уклали, хотіли одягнути відбори й елегантні наряди. Ну і що викручуватися – похизувалися перед подругами!</p><p>Як рідні відреагували на нові образи учасників Зважені та щасливі 8 сезон 13 випуск? Хто схуднув більше за інших і вразив гостей стрункістю? І кому шоу допомогло не тільки схуднути, але й знайти щось більш важливе? ..</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Зважені та щасливі 8 сезон випуск 13 від 22.11.2018 на сайті Teleportal.ua!</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8/vypusk-12" target="_blank"><strong>Зважені та щасливі 8 сезон 12 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Ніч краси й емоційна зустріч із близькими

Всі випуски | Сезон 8

Ніч краси й емоційна зустріч із близькими

Нарешті, Зважені та щасливі заслужили одну з найбажаніших подій на проекті – ніч краси. Якими їх побачать друзі та рідні? Хто стане королевою краси? І які одкровення прозвучать під покровом темряви? Дивись за мить!


У шоу Зважені та щасливі 8 сезон 13 випуск від 22.11.2018 залишилося чотири пари учасників. Фінал зовсім близько! Щоб підбадьорити учасників і відновити сили йти далі, Мирослава Ульяніна подарувала їм таку довгоочікувану ніч краси та зустріч із близькими. Але час на спілкування з рідними ще потрібно заробити!


Битва учасників Зважені та щасливі 2018 за зустріч із коханими: врятувати або підставити суперників?

Найголовнішою каверзою конкурсу стало те, що самі герої не могли заробити хвилини на спілкування з рідними – за них це повинні були зробити конкуренти. Допомогти або насолити – вибір, який довелося зробити кожній парі.

Перед учасниками було два озера – одне з чистою водою та пінкою, інше – з брудом. Їх розділяв великий земляний насип. На кожній стороні виднілися два циферблати: «брудний» і «чистий». Якщо герої Зважені та щасливі 8 сезон випуск 13 хотіли допомогти комусь довше побути з близькими – то перекидали м'ячик відповідного кольору в озеро з пінкою і вставляли в «чистий» циферблат. Якщо хотіли зіпсувати свято – навпаки.

Ті учасники Зважені та щасливі 8 сезон, хто назбирав найбільше чистих м'ячиків-хвилинок, помножили свою «здобич» на два. А пара з найменшим числом куль втратила шанс зустрітися з близькими.

У кого виявилося найбільше друзів у таборі схуднення? Дивись Зважені та щасливі 2018 13 випуск онлайн.


Ніч краси, щирості й любові

Усі дівчата проекту Зважені та щасливі мріяли, щоб їм скоріше підкоригували брови, підрізали волосся й красиво їх уклали, хотіли одягнути відбори й елегантні наряди. Ну і що викручуватися – похизувалися перед подругами!

Як рідні відреагували на нові образи учасників Зважені та щасливі 8 сезон 13 випуск? Хто схуднув більше за інших і вразив гостей стрункістю? І кому шоу допомогло не тільки схуднути, але й знайти щось більш важливе? ..


Дивись онлайн Зважені та щасливі 8 сезон випуск 13 від 22.11.2018 на сайті Teleportal.ua!

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Зважені та щасливі 8 сезон 12 випуск.