Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хвилюючі романтичні побачення: діти вчяться будувати особисте життя
<p>Сьогодні на тебе чекає найромантичніший випуск 8 сезону Зважені та щасливі – діти сходили на побачення! Але перед тим, як залишитися наодинці з майбутнім партнером, їм довелося вивчити правила етикету з Іриною Дюденко, зізнатися в душевному болю Ганні Кушнерук і пройти майстер-клас із залицянь від Рози Аль Намрі.</p><p>Побачення учасників шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8" target="_blank">Зважені та щасливі 8 сезон</a> 14 випуск від 29.11.2018 одночасно стали і випробуванням, тому що оцінювалися експертами. Той, хто врахував усі їхні поради та проявив себе на зустрічі з найкращого боку, отримав приз – мінус 2 кг при зважуванні. Найбільш провальне побачення оштрафували на плюс 1 кг.</p><p>Хто саме прийде до них в ефірі Зважені та щасливі 8 сезон випуск 14, діти не знали. Зате в Наташі жовтої вже був підготовлений довгий список чеснот, якими повинен володіти її майбутній хлопець. На ідеальне побачення дівчині довелося заробляти своїм потом, як й іншим сім'ям.</p><p><br></p><p><strong>Що важливіше в романтичній зустрічі: одяг, місце або час?</strong></p><p>Для організації такого важливого заходу герої Зважені та щасливі 2018 у кросі заробляли бали, якими могли розраховуватися:</p><ul><li>помаранчевими – за час побачення;</li><li>зеленими – за місце зустрічі;</li><li>синіми – за костюм.</li></ul><p>Кожна сім'я отримала велике залізне колесо з ручками, на яке потрібно було вішати такі само важкі монети балів на дистанції.</p><p>Хто і що зміг купити? Дивись Зважені та щасливі 8 сезон 14 випуск.</p><p><br></p><p><strong>Час вчитися!</strong></p><p>Не пропусти майстер-клас етикету від Ірини Дюденко – професійної моделі, стиліста, режисера-постановника показів мод і заступника директора школи в шоу «Від пацанки до панянки»; сеансу одкровень дітей із Ганною Кушнерук – найвідомішим психоаналітиком України; і секретів по завоюванню другої половинки від телеведучої Рози Аль Намрі.</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Зважені та щасливі 8 сезон 14 випуск на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8/vypusk-13" target="_blank"><strong>Зважені та щасливі 8 сезон 13 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Хвилюючі романтичні побачення: діти вчяться будувати особисте життя

Всі випуски | Сезон 8

Хвилюючі романтичні побачення: діти вчяться будувати особисте життя

Сьогодні на тебе чекає найромантичніший випуск 8 сезону Зважені та щасливі – діти сходили на побачення! Але перед тим, як залишитися наодинці з майбутнім партнером, їм довелося вивчити правила етикету з Іриною Дюденко, зізнатися в душевному болю Ганні Кушнерук і пройти майстер-клас із залицянь від Рози Аль Намрі.

Побачення учасників шоу Зважені та щасливі 8 сезон 14 випуск від 29.11.2018 одночасно стали і випробуванням, тому що оцінювалися експертами. Той, хто врахував усі їхні поради та проявив себе на зустрічі з найкращого боку, отримав приз – мінус 2 кг при зважуванні. Найбільш провальне побачення оштрафували на плюс 1 кг.

Хто саме прийде до них в ефірі Зважені та щасливі 8 сезон випуск 14, діти не знали. Зате в Наташі жовтої вже був підготовлений довгий список чеснот, якими повинен володіти її майбутній хлопець. На ідеальне побачення дівчині довелося заробляти своїм потом, як й іншим сім'ям.


Що важливіше в романтичній зустрічі: одяг, місце або час?

Для організації такого важливого заходу герої Зважені та щасливі 2018 у кросі заробляли бали, якими могли розраховуватися:

  • помаранчевими – за час побачення;
  • зеленими – за місце зустрічі;
  • синіми – за костюм.

Кожна сім'я отримала велике залізне колесо з ручками, на яке потрібно було вішати такі само важкі монети балів на дистанції.

Хто і що зміг купити? Дивись Зважені та щасливі 8 сезон 14 випуск.


Час вчитися!

Не пропусти майстер-клас етикету від Ірини Дюденко – професійної моделі, стиліста, режисера-постановника показів мод і заступника директора школи в шоу «Від пацанки до панянки»; сеансу одкровень дітей із Ганною Кушнерук – найвідомішим психоаналітиком України; і секретів по завоюванню другої половинки від телеведучої Рози Аль Намрі.


Дивись онлайн Зважені та щасливі 8 сезон 14 випуск на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Зважені та щасливі 8 сезон 13 випуск.