Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Над прірвою: битва за місце в фіналі проекту
<p>На волосині від смерті та дороги додому! Сьогодні герої Зважені та Щасливі в буквальному сенсі висіли над прірвою. Чи змогли вони перебороти свої страхи й перелізти на інший бік по тонкому канату?</p><p><br></p><p>У новому епізоді <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8" target="_blank">Зважені та Щасливі 8 сезон</a> 15 випуск від 06.12.2018 тренери вперше в проекті безпосередньо будуть впливати на успіх своїх підопічних на конкурсі, тому що лізти через високу ущелину їм доведеться разом із парами батьків і дітей. Утриматися на канатах не тільки фізично важко, але й морально нелегко змусити себе пересунути ногу, коли під ногами висота з багатоповерховий будинок, скелі й швидка річка.</p><p>Василю Вірастюку проходити випробування в шоу Зважені та Щасливі 8 сезон випуск 15 заборонили лікарі через серйозну травму, отриману в минулому. У 2016 році тренер переніс важку операцію із заміни тазостегнового суглоба, а після – довгий період реабілітації. Медики попереджають, через проходження дистанції він може знову потрапити на хірургічний стіл. Але найсильніша людина світу в проекті Зважені та Щасливі 2018 вирішила вийти на старт заради команди рожевих. Чи зміг він вдало пройти випробування? І як на стрес відреагував організм Василя?</p><p><br></p><p><strong>Битва на виліт із вітерцем</strong></p><p>Від висоти до граничної швидкості без зупинок! На битву чорних футболок у минулому ефірі Зважені та Щасливі 8 сезон потрапили рожеві й жовті. Нарешті, четвірка головних ворогів проекту поміряється силами. А глядач побачить на чиєму боці була удача: чесних і справедливих Олі та Івана Нестерових або хитрих і спритних Людмили та Наталії Мотики.</p><p>У 15 випуску Зважені та Щасливі 2018 їм доведеться їхати, прикутими до фури на повному ходу. Щоб звільниться швидше суперників, потрібно підібрати код. Хто покаже себе справжніми бондами і зможе відвоювати місце у фінальному конкурсному тижні?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Зважені та Щасливі 8 сезон випуск 15 від 06.12.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8/vypusk-14" target="_blank"><strong>Зважені та Щасливі 8 сезон 14 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Над прірвою: битва за місце в фіналі проекту

Всі випуски | Сезон 8

Над прірвою: битва за місце в фіналі проекту

На волосині від смерті та дороги додому! Сьогодні герої Зважені та Щасливі в буквальному сенсі висіли над прірвою. Чи змогли вони перебороти свої страхи й перелізти на інший бік по тонкому канату?


У новому епізоді Зважені та Щасливі 8 сезон 15 випуск від 06.12.2018 тренери вперше в проекті безпосередньо будуть впливати на успіх своїх підопічних на конкурсі, тому що лізти через високу ущелину їм доведеться разом із парами батьків і дітей. Утриматися на канатах не тільки фізично важко, але й морально нелегко змусити себе пересунути ногу, коли під ногами висота з багатоповерховий будинок, скелі й швидка річка.

Василю Вірастюку проходити випробування в шоу Зважені та Щасливі 8 сезон випуск 15 заборонили лікарі через серйозну травму, отриману в минулому. У 2016 році тренер переніс важку операцію із заміни тазостегнового суглоба, а після – довгий період реабілітації. Медики попереджають, через проходження дистанції він може знову потрапити на хірургічний стіл. Але найсильніша людина світу в проекті Зважені та Щасливі 2018 вирішила вийти на старт заради команди рожевих. Чи зміг він вдало пройти випробування? І як на стрес відреагував організм Василя?


Битва на виліт із вітерцем

Від висоти до граничної швидкості без зупинок! На битву чорних футболок у минулому ефірі Зважені та Щасливі 8 сезон потрапили рожеві й жовті. Нарешті, четвірка головних ворогів проекту поміряється силами. А глядач побачить на чиєму боці була удача: чесних і справедливих Олі та Івана Нестерових або хитрих і спритних Людмили та Наталії Мотики.

У 15 випуску Зважені та Щасливі 2018 їм доведеться їхати, прикутими до фури на повному ходу. Щоб звільниться швидше суперників, потрібно підібрати код. Хто покаже себе справжніми бондами і зможе відвоювати місце у фінальному конкурсному тижні?


Дивись онлайн Зважені та Щасливі 8 сезон випуск 15 від 06.12.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Зважені та Щасливі 8 сезон 14 випуск.