Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: 24 години на схуднення й моторошний парк атракціонів
<p><strong>Зважені та щасливі готуються вийти за межі табору та продовжити схуднення після фіналу. Щоб навчити героїв цінувати і планувати свій час, Мирослава Ульяніна залишить їм лише 24 години до зважування! Чи зможуть учасники шоу схуднути за добу? Дивись уже сьогодні ввечері!</strong></p><p><br></p><p>За крок до фіналу в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8" target="_blank">Зважені та щасливі 8 сезон</a> 16 випуск від 13.12.2018 особливо важливо не спіткнутися. Уже на наступному тижні ми дізнаємося, хто з пар батьків і дітей буде змагатися за 400 тис. грн. Але з кожним ефіром худнути стає все складніше, адже організм спалив всі можливі запаси білків і вуглеводів і перейшов до найважчого – жирів. Завдання скинути якомога більше кілограмів ускладнила ведуча шоу Зважені та щасливі 2018 Мирослава Ульяніна. На 16 конкурсному тижні в учасників не було 7 днів на тренування, а всього лише 24 години.</p><p>Збільшити кількість часу можна на конкурсах і в парку розваг. Так-так, саме розваг! Тільки в ефірі Зважені та щасливі 8 сезон випуск 16 вони не принесли героям дитячої радості й захоплення. Вхід на атракціони відкривався й закривався по сигналу, а сирена могла прозвучати коли завгодно, навіть вночі. Бонусні години потрібно було заробити за 200 віджимань, 200 присідань, або нескінченно бігаючи в колесі.</p><p><br></p><p><strong>Випробування водою, землею, рівновагою і вогнем суперечок</strong></p><p>У першому конкурсі 16 випуску Зважені та щасливі 2018 герої отримали можливість заробити додаткові добу перед зважуванням. Для цього потрібно було переправити через озеро 30 кг піску в спеціальній тубі. З боків тари зроблені спеціальні отвори, так що земля могла з легкістю висипатися. Але це далеко не всі неприємності! Найскладнішим виявилося утриматися на воді на маленьких плотах.</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Зважені та щасливі 8 сезон 16 випуск від 13.12.2018 разом із Телепорталом. Не пропусти проходження смуги перешкод наосліп і дізнайся, хто поставить рекорд схуднення на 16 тижні всіх сезонів шоу Зважені та щасливі?</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8/vypusk-15" target="_blank"><strong>Зважені та щасливі 8 сезон 15 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

24 години на схуднення й моторошний парк атракціонів

Всі випуски | Сезон 8

24 години на схуднення й моторошний парк атракціонів

Зважені та щасливі готуються вийти за межі табору та продовжити схуднення після фіналу. Щоб навчити героїв цінувати і планувати свій час, Мирослава Ульяніна залишить їм лише 24 години до зважування! Чи зможуть учасники шоу схуднути за добу? Дивись уже сьогодні ввечері!


За крок до фіналу в шоу Зважені та щасливі 8 сезон 16 випуск від 13.12.2018 особливо важливо не спіткнутися. Уже на наступному тижні ми дізнаємося, хто з пар батьків і дітей буде змагатися за 400 тис. грн. Але з кожним ефіром худнути стає все складніше, адже організм спалив всі можливі запаси білків і вуглеводів і перейшов до найважчого – жирів. Завдання скинути якомога більше кілограмів ускладнила ведуча шоу Зважені та щасливі 2018 Мирослава Ульяніна. На 16 конкурсному тижні в учасників не було 7 днів на тренування, а всього лише 24 години.

Збільшити кількість часу можна на конкурсах і в парку розваг. Так-так, саме розваг! Тільки в ефірі Зважені та щасливі 8 сезон випуск 16 вони не принесли героям дитячої радості й захоплення. Вхід на атракціони відкривався й закривався по сигналу, а сирена могла прозвучати коли завгодно, навіть вночі. Бонусні години потрібно було заробити за 200 віджимань, 200 присідань, або нескінченно бігаючи в колесі.


Випробування водою, землею, рівновагою і вогнем суперечок

У першому конкурсі 16 випуску Зважені та щасливі 2018 герої отримали можливість заробити додаткові добу перед зважуванням. Для цього потрібно було переправити через озеро 30 кг піску в спеціальній тубі. З боків тари зроблені спеціальні отвори, так що земля могла з легкістю висипатися. Але це далеко не всі неприємності! Найскладнішим виявилося утриматися на воді на маленьких плотах.


Дивись онлайн Зважені та щасливі 8 сезон 16 випуск від 13.12.2018 разом із Телепорталом. Не пропусти проходження смуги перешкод наосліп і дізнайся, хто поставить рекорд схуднення на 16 тижні всіх сезонів шоу Зважені та щасливі?

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Зважені та щасливі 8 сезон 15 випуск.