Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Шлях до фіналу, або Олімпійська дистанція тріатлону
<p><strong>Рожеві, жовті або червоні – хто з батьків і дітей потрапить у довгоочікуваний фінал? Дивись уже сьогодні.</strong></p> <p> </p> <p>Дорога до фіналу для учасників шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8" target="_blank">Зважені та щасливі 8 сезон</a> 17 випуск від 20.12.2018 нестерпно складна. Не тільки тому, що герої видихнулися за напружені місяці схуднення, але й тому, що вона перетвориться в олімпійську дистанцію з тріатлону! Півтора кілометра плавання, 40 км їзди на велосипедах і 10 км бігу. Таке не під силу витримати людині зі здоровим підтягнутим тілом. Чи зможуть дійти до фінішу Зважені та щасливі?</p> <p>Крім того, проходити дистанцію учасники будуть із важкими рюкзаками за плечима. Це незвичайні рюкзаки. У них приховано стільки ноші, скільки кілограм втратили герої Зважені та щасливі 8 сезон. Так Мирослава Ульяніна хоче показати їм, який нестерпно важкий тягар носили з собою герої до проекту. Ведуча сподівається: після наочного прикладу її підопічні не допустять повернення свого тіла до минулої ваги і більше не стануть себе запускати.</p> <p>Допомагати витримати натиск спокус за воротами табору схуднення буде й популярний психолог Анна Кушнерук. У шоу Зважені та щасливі 8 сезон випуск 17 вона захотіла поговорити про проблеми у стосунках кожної з пар:</p> <ul> <li>про брак простої людської підтримки між донькою Олею та її батьком Іваном;</li> <li>про постійний протест Наташі з команди жовтих і її вічні суперечки з матір'ю Людмилою;</li> <li>про прірву майже у два десятка років у стосунках батька Олега і сина Богдана.</li> </ul> <p>Психолог упевнена, що остаточне вирішення старих конфліктів допоможе батькам і дітям контролювати та підтримувати один одного в новому «худому» житті. До того ж Анна вирішила, що корисно трохи налякати героїв Зважені та щасливі 2018. У 17 випуску вони познайомляться з учасниками минулих сезонів шоу, які не змогли зберегти тіло своєї мрії і знову набрали вагу. Не пропусти історії, які викличуть сльози в пар 8 сезону.</p> <p> </p> <p><strong>Дивись онлайн Зважені та щасливі 8 сезон 17 випуск від 20.12.2018 на сайті Teleportal і дізнайся результати останнього зважування на проекті!</strong></p> <p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8/vypusk-16" target="_blank"><strong>Зважені та щасливі 8 сезон 16 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Шлях до фіналу, або Олімпійська дистанція тріатлону

Всі випуски | Сезон 8

Шлях до фіналу, або Олімпійська дистанція тріатлону

Рожеві, жовті або червоні – хто з батьків і дітей потрапить у довгоочікуваний фінал? Дивись уже сьогодні.

 

Дорога до фіналу для учасників шоу Зважені та щасливі 8 сезон 17 випуск від 20.12.2018 нестерпно складна. Не тільки тому, що герої видихнулися за напружені місяці схуднення, але й тому, що вона перетвориться в олімпійську дистанцію з тріатлону! Півтора кілометра плавання, 40 км їзди на велосипедах і 10 км бігу. Таке не під силу витримати людині зі здоровим підтягнутим тілом. Чи зможуть дійти до фінішу Зважені та щасливі?

Крім того, проходити дистанцію учасники будуть із важкими рюкзаками за плечима. Це незвичайні рюкзаки. У них приховано стільки ноші, скільки кілограм втратили герої Зважені та щасливі 8 сезон. Так Мирослава Ульяніна хоче показати їм, який нестерпно важкий тягар носили з собою герої до проекту. Ведуча сподівається: після наочного прикладу її підопічні не допустять повернення свого тіла до минулої ваги і більше не стануть себе запускати.

Допомагати витримати натиск спокус за воротами табору схуднення буде й популярний психолог Анна Кушнерук. У шоу Зважені та щасливі 8 сезон випуск 17 вона захотіла поговорити про проблеми у стосунках кожної з пар:

  • про брак простої людської підтримки між донькою Олею та її батьком Іваном;
  • про постійний протест Наташі з команди жовтих і її вічні суперечки з матір'ю Людмилою;
  • про прірву майже у два десятка років у стосунках батька Олега і сина Богдана.

Психолог упевнена, що остаточне вирішення старих конфліктів допоможе батькам і дітям контролювати та підтримувати один одного в новому «худому» житті. До того ж Анна вирішила, що корисно трохи налякати героїв Зважені та щасливі 2018. У 17 випуску вони познайомляться з учасниками минулих сезонів шоу, які не змогли зберегти тіло своєї мрії і знову набрали вагу. Не пропусти історії, які викличуть сльози в пар 8 сезону.

 

Дивись онлайн Зважені та щасливі 8 сезон 17 випуск від 20.12.2018 на сайті Teleportal і дізнайся результати останнього зважування на проекті!

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Зважені та щасливі 8 сезон 16 випуск.