Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Крос у підгузках і випробування "чорних футболок"
<p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8" target="_blank">Зважені та щасливі 8 сезон</a> випуск 3 від 13.09.2018 Мирослава Ульяніна перевірила, наскільки добре батьки та діти знають один одного. Учасникам треба було пробігти 1.5 км шляху, але не разом з парою, а за різними маршрутами. На асфальті Зважених та щасливих чекали п'ять питань, написаних крейдою, про дитинство й молодість героїв, а відповіді висіли на шинах у формі пазлів. Потрібно було вибрати правильну та принести її із собою на фініш. Якщо відповіді батьків і дітей збігалися – у них складався красивий логотип проекту Зважені та щасливі 8 сезон. Пара, яка дала максимальну кількість правильних відповідей, заробила мінус 2 кг, а за найгірший результат програвші поплатилися додатковим кіло.</p><p>Дивись Зважені та щасливі 8 сезон випуск 3 онлайн і дізнайся, як проходило випробування? І хто з учасників найкраще знає один одного? А також не пропусти, навіщо героїв шоу одягли в величезні підгузники з поролону та пустили навздогін дві поливо-миючі машини? Усе цікаве тільки починається!</p><p><strong>Як проходили тренування в проекті СТБ Зважені та щасливі 8 сезон випуск 3?</strong></p><p>В'ячеслав Узелков, тренер Зважені та щасливі 8, влаштував своїй команді пекельне тренування Табата. Це інтенсив вправ із максимальною кількістю повторень і мінімальним часом на відпочинок. Учасникам Зважені та щасливі 8 сезон випуск 3 доведеться чергувати 10 секунд відпочинку з 20 секундами вправ! Чи впораються наші герої? І кому В'ячеслав Узелков пригрозив дати «по сраці»?</p><p>У проекті Зважені та щасливі 8 сезон випуск 3 від 13.09.2018 кудись пропав ще один тренер Василь Вірастюк! Невже він пішов із проекту? Провести тренування його команді погодився олімпійський призер, чемпіон Європи та світу з греко-римської боротьби Жан Беленюк. Як пройде тренування в стилі олімпійської збірної? І хто навідріз відмовиться слухатися Жана в шоу Зважені та щасливі? Дивись онлайн свіжий випуск!</p><p>Не пропусти шокуючу битву «чорних футболок»! Чому її учасники кричали, плакали й істерично сміялися? А після випробування їх трясло, як від холоду? Дивись онлайн Зважені та щасливі 8 сезон випуск 3 на Teleportal.ua.</p><p>Не встиг подивитися попердній випуск? Переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8/vypusk-2" target="_blank">Зважені та щасливі 8 сезон випуск 2</a>.</p>

Крос у підгузках і випробування "чорних футболок"

Всі випуски | Сезон 8

Крос у підгузках і випробування "чорних футболок"

У шоу Зважені та щасливі 8 сезон випуск 3 від 13.09.2018 Мирослава Ульяніна перевірила, наскільки добре батьки та діти знають один одного. Учасникам треба було пробігти 1.5 км шляху, але не разом з парою, а за різними маршрутами. На асфальті Зважених та щасливих чекали п'ять питань, написаних крейдою, про дитинство й молодість героїв, а відповіді висіли на шинах у формі пазлів. Потрібно було вибрати правильну та принести її із собою на фініш. Якщо відповіді батьків і дітей збігалися – у них складався красивий логотип проекту Зважені та щасливі 8 сезон. Пара, яка дала максимальну кількість правильних відповідей, заробила мінус 2 кг, а за найгірший результат програвші поплатилися додатковим кіло.

Дивись Зважені та щасливі 8 сезон випуск 3 онлайн і дізнайся, як проходило випробування? І хто з учасників найкраще знає один одного? А також не пропусти, навіщо героїв шоу одягли в величезні підгузники з поролону та пустили навздогін дві поливо-миючі машини? Усе цікаве тільки починається!

Як проходили тренування в проекті СТБ Зважені та щасливі 8 сезон випуск 3?

В'ячеслав Узелков, тренер Зважені та щасливі 8, влаштував своїй команді пекельне тренування Табата. Це інтенсив вправ із максимальною кількістю повторень і мінімальним часом на відпочинок. Учасникам Зважені та щасливі 8 сезон випуск 3 доведеться чергувати 10 секунд відпочинку з 20 секундами вправ! Чи впораються наші герої? І кому В'ячеслав Узелков пригрозив дати «по сраці»?

У проекті Зважені та щасливі 8 сезон випуск 3 від 13.09.2018 кудись пропав ще один тренер Василь Вірастюк! Невже він пішов із проекту? Провести тренування його команді погодився олімпійський призер, чемпіон Європи та світу з греко-римської боротьби Жан Беленюк. Як пройде тренування в стилі олімпійської збірної? І хто навідріз відмовиться слухатися Жана в шоу Зважені та щасливі? Дивись онлайн свіжий випуск!

Не пропусти шокуючу битву «чорних футболок»! Чому її учасники кричали, плакали й істерично сміялися? А після випробування їх трясло, як від холоду? Дивись онлайн Зважені та щасливі 8 сезон випуск 3 на Teleportal.ua.

Не встиг подивитися попердній випуск? Переходь за посиланням і дивись Зважені та щасливі 8 сезон випуск 2.