Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Учасники зійшлися у танцювальній дуелі
<p>Учасники шоу мріють зустрітися зі своїми кумирами. Будь-якою ціною. Скільки б поту ні довелося для цього пролити.</p><p>Учасники проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8" target="_blank">Зважені та щасливі 8 сезон</a> отримали несподіваний сюрприз: їх улюблені виконавці підготували для них відео-повідомлення. Кумири запропонували героям Зважені та щасливі 8 зустрітися особисто, але з однією умовою: зустрітися із зіркою може тільки одна людина - переможець конкурсу Зважені та щасливі 8 сезон випуск 4.</p><p>Більш того, на цей раз учасникам доведеться змагатися не тільки з іншими парами, а й між собою, адже тільки один з них зможе отримати приз.</p><p><strong>Який же конкурс підготували для команд в цьому випуску Зважені та щасливі 8?</strong></p><p>Їх чекала справжнісінька танцювальна дуель! Парам потрібно навчитися рухатися і зробити цікаву постановку - звичайно ж, за допомогою тренерів проекту Зважені та щасливі.</p><p>У команд є шанс самостійно обрати собі супротивників і стиль танцю. Для цього потрібно всього лише перемогти у ще одному конкурсі - намотати величезну плівку на шпульку... У проекті Зважені та щасливі випуск 4 учасникам довелося відчути себе білками у колесі.</p><p><strong>Їм запропонували на вибір найрізноманітніші стилі танців - від ча-ча-ча та хіп-хопу до східних танців.</strong></p><p>Танець - це теж тренування, тому героям програми довелося добряче попотіти, щоб вивчити нові рухи. Крім того, для танцю потрібно придумати образ і постановку.</p><p>У Зважені та щасливі 8 сезон випуск 4 учасники перевтілилися у східних красунь, героїв улюблених фільмів і гангстерів - вони робили все, щоб вразити суворого суддю.</p><p>Оцінював їх майстерність відомий український хореограф Дмитро Коляденко. А адже здивувати професійного танцюриста дуже непросто...</p><p>В 4 випуску Зважені та щасливі 8 сезон розповіли історію Юлії Фоміної, яка вже одного разу скинула 62 кг і стала переможницею проекту. Тепер у неї інша проблема: після тріумфального схуднення дівчина панічно боїться набрати вагу назад. Як не кидатися з крайності в крайність - дізнайтеся в шоу Зважені та щасливі від СТБ.</p><p>З якими результатами наші команди закінчили четвертий тиждень схуднення, дивіться в проекту Зважені та щасливі 8 сезон випуск 4.</p><p>Не встиг подивитися попердній випуск? Переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8/vypusk-3" target="_blank">Зважені та щасливі 8 сезон випуск 3</a>.</p>

Учасники зійшлися у танцювальній дуелі

Всі випуски | Сезон 8

Учасники зійшлися у танцювальній дуелі

Учасники шоу мріють зустрітися зі своїми кумирами. Будь-якою ціною. Скільки б поту ні довелося для цього пролити.

Учасники проекту Зважені та щасливі 8 сезон отримали несподіваний сюрприз: їх улюблені виконавці підготували для них відео-повідомлення. Кумири запропонували героям Зважені та щасливі 8 зустрітися особисто, але з однією умовою: зустрітися із зіркою може тільки одна людина - переможець конкурсу Зважені та щасливі 8 сезон випуск 4.

Більш того, на цей раз учасникам доведеться змагатися не тільки з іншими парами, а й між собою, адже тільки один з них зможе отримати приз.

Який же конкурс підготували для команд в цьому випуску Зважені та щасливі 8?

Їх чекала справжнісінька танцювальна дуель! Парам потрібно навчитися рухатися і зробити цікаву постановку - звичайно ж, за допомогою тренерів проекту Зважені та щасливі.

У команд є шанс самостійно обрати собі супротивників і стиль танцю. Для цього потрібно всього лише перемогти у ще одному конкурсі - намотати величезну плівку на шпульку... У проекті Зважені та щасливі випуск 4 учасникам довелося відчути себе білками у колесі.

Їм запропонували на вибір найрізноманітніші стилі танців - від ча-ча-ча та хіп-хопу до східних танців.

Танець - це теж тренування, тому героям програми довелося добряче попотіти, щоб вивчити нові рухи. Крім того, для танцю потрібно придумати образ і постановку.

У Зважені та щасливі 8 сезон випуск 4 учасники перевтілилися у східних красунь, героїв улюблених фільмів і гангстерів - вони робили все, щоб вразити суворого суддю.

Оцінював їх майстерність відомий український хореограф Дмитро Коляденко. А адже здивувати професійного танцюриста дуже непросто...

В 4 випуску Зважені та щасливі 8 сезон розповіли історію Юлії Фоміної, яка вже одного разу скинула 62 кг і стала переможницею проекту. Тепер у неї інша проблема: після тріумфального схуднення дівчина панічно боїться набрати вагу назад. Як не кидатися з крайності в крайність - дізнайтеся в шоу Зважені та щасливі від СТБ.

З якими результатами наші команди закінчили четвертий тиждень схуднення, дивіться в проекту Зважені та щасливі 8 сезон випуск 4.

Не встиг подивитися попердній випуск? Переходь за посиланням і дивись Зважені та щасливі 8 сезон випуск 3.