Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чому буде вчити батьків Руслана Писанка?
<p><strong>Битва на глибині та висоті, боротьба з течією та повзання по траншеях – сьогодні Зважені та щасливі влаштували справжній курс молодого бійця! Хто з гідністю впорався з перешкодами? А кому викликали «швидку» - дізнайся прямо зараз!</strong></p><p>У таборі схуднення шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8" target="_blank">Зважені та щасливі 8 сезон</a> випуск 6 від 04.10.2018 гості! Руслана Писанка та Ігор Ісаков знову повернулися в проект, щоб навчити батьків підтримувати своїх дітей, а не оберігати їх. На власному прикладі фіналісти минулого сезону шоу СТБ Зважені та щасливі переконалися, що ці речі мають зовсім різне значення на проект: перше – гальмує, а друге – дає можливість розкритися.</p><p><strong>Урок прийнято закріплювати практикою. Для цього Мирослава Ульяніна, ведуча Зважені та щасливі 8 сезон, відправила дітей на одиночне випробування!</strong></p><p>А ось батьки залишилися в студії з Русланою й Ігорем. У 6 випуску Зважені та щасливі 8 дітям довелося пройти смугу перешкод і віч-на-віч зустрітися зі страхами всіх підлітків із зайвою вагою: високим парканом, спортивним козлом, вузькою траншеєю, канатом і гіркою! Потрібно було не тільки встигнути прийти до фінішу першим, але й зібрати якомога більше балів за проходження перешкод.</p><p><strong>Цього часу батьки-учасники Зважені та щасливі випуск 6 сиділи в студії і робили ставки на те, пройде дитина певну перешкоду чи ні! </strong></p><p>Дивись Зважені та щасливі 8 сезон і дізнайся, хто з дітей відмовився проходити перешкоди, і чи повірили в них власні батьки?</p><p>Не пропусти корисних порад від Мирослави Ульяніної, як виростити руколу прямо на балконі?!</p><p>Настав час нової битви чорних футболок! Конкурсантам Зважені та щасливі 8 сезон випуск 6 довелося добряче попотіти за місце в наступних ефірах. Пари працювали у зв'язці, своєрідним важелем. Один ліз по сходах на висоту, щоб інший зміг опуститися й пірнути до самого дна в кубі повному води! А також дізнайся, хто покинув проект сьогодні?</p><p><strong>Дивись онлайн Зважені та щасливі 8 сезон випуск 6 від 04.10.2018 на сайті Teleportal.ua!</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8/vypusk-5" target="_blank"><strong>Зважені та щасливі 8 сезон випуск 5</strong></a><strong>.</strong></p>

Чому буде вчити батьків Руслана Писанка?

Всі випуски | Сезон 8

Чому буде вчити батьків Руслана Писанка?

Битва на глибині та висоті, боротьба з течією та повзання по траншеях – сьогодні Зважені та щасливі влаштували справжній курс молодого бійця! Хто з гідністю впорався з перешкодами? А кому викликали «швидку» - дізнайся прямо зараз!

У таборі схуднення шоу Зважені та щасливі 8 сезон випуск 6 від 04.10.2018 гості! Руслана Писанка та Ігор Ісаков знову повернулися в проект, щоб навчити батьків підтримувати своїх дітей, а не оберігати їх. На власному прикладі фіналісти минулого сезону шоу СТБ Зважені та щасливі переконалися, що ці речі мають зовсім різне значення на проект: перше – гальмує, а друге – дає можливість розкритися.

Урок прийнято закріплювати практикою. Для цього Мирослава Ульяніна, ведуча Зважені та щасливі 8 сезон, відправила дітей на одиночне випробування!

А ось батьки залишилися в студії з Русланою й Ігорем. У 6 випуску Зважені та щасливі 8 дітям довелося пройти смугу перешкод і віч-на-віч зустрітися зі страхами всіх підлітків із зайвою вагою: високим парканом, спортивним козлом, вузькою траншеєю, канатом і гіркою! Потрібно було не тільки встигнути прийти до фінішу першим, але й зібрати якомога більше балів за проходження перешкод.

Цього часу батьки-учасники Зважені та щасливі випуск 6 сиділи в студії і робили ставки на те, пройде дитина певну перешкоду чи ні!

Дивись Зважені та щасливі 8 сезон і дізнайся, хто з дітей відмовився проходити перешкоди, і чи повірили в них власні батьки?

Не пропусти корисних порад від Мирослави Ульяніної, як виростити руколу прямо на балконі?!

Настав час нової битви чорних футболок! Конкурсантам Зважені та щасливі 8 сезон випуск 6 довелося добряче попотіти за місце в наступних ефірах. Пари працювали у зв'язці, своєрідним важелем. Один ліз по сходах на висоту, щоб інший зміг опуститися й пірнути до самого дна в кубі повному води! А також дізнайся, хто покинув проект сьогодні?

Дивись онлайн Зважені та щасливі 8 сезон випуск 6 від 04.10.2018 на сайті Teleportal.ua!

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Зважені та щасливі 8 сезон випуск 5.