Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Жорстока гра в мафію на безлюдному острові
<p><strong>Сьогодні на тебе чекає найбільш емоційний випуск проекту Зважені та щасливі. Боротьба за життя на безлюдному острові, протистояння з нещадною мафією і цілих дві пари учасників, які поїхали додому!</strong></p><p>Новий тиждень схуднення на проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8" target="_blank">Зважені та щасливі 8 сезон</a> 8 випуск від 18.10.2018 почався в глушині, на безлюдному острові. Ніяких благ цивілізації, комахи та нестача питної води були для героїв найважчим випробуванням. Крім того, три дні табору схуднення довелося жити в постійній напрузі, підозрюючи один одного в брехні та лукавстві. Тому що на острові в шоу Зважені та щасливі 2018 їм довелося зіграти в мафію!</p><p><strong>Головним завданням учасників у проекті Зважені та щасливі 8 сезон випуск 8 було спалити більше 50 тисяч калорій! Скільки саме тисяч дістанеться кожній родині – вирішувала мафія.</strong></p><p>Гангстерам дали привілей наперед знати умови всіх конкурсів шоу Зважені та щасливі 8 сезон. Мафія могла ускладнювати правила для окремих учасників, красти людей із табору, заважати тренуватися та порушувати умовний комфорт перебування на острові. І головне, якщо чийсь партнер опинявся в полоні, то член його сім'ї повинен був спалювати калорії за двох.</p><p>Якщо учасники Зважені та щасливі 2018 8 випуск не відгадали, хто мафія, всі невідпрацьовані одиниці енергії перетворювалися в антибонуси на зважуванні, наприклад, за 1000 невитрачених калорій «мирні городяни» заробляли плюс 1 кг. Ці самі кілограми всього табору отримувала й мафія – однак зі знаком мінус.</p><p><strong>І тільки в разі, якщо мафію розкрили, невідпрацьовані калорії всіх учасників діставалися їй, як антибонус.</strong></p><p>У шоу Зважені та щасливі 8 сезон 8 випуск підступи мафії почалися вже з розселення по наметах. Сім'ям проекту довелося рити землю руками в пошуках відібраної гангстерами води, пиляти дрова хірургічною пилкою, їсти на сніданок черв'яків!</p><p>Яка пара не витримала тиску й добровільно покинула проект? Чи змогли учасники здогадатися, хто мафія? І яка сім'я сіла на поїзд додому через гору антибонусів?</p><p><strong>Дивись онлайн Зважені та щасливі 8 сезон 8 випуск від 18.10.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8/vypusk-7" target="_blank"><strong>Зважені та щасливі 8 сезон 7 випуск</strong></a><strong> онлайн.</strong></p>

Жорстока гра в мафію на безлюдному острові

Всі випуски | Сезон 8

Жорстока гра в мафію на безлюдному острові

Сьогодні на тебе чекає найбільш емоційний випуск проекту Зважені та щасливі. Боротьба за життя на безлюдному острові, протистояння з нещадною мафією і цілих дві пари учасників, які поїхали додому!

Новий тиждень схуднення на проекті Зважені та щасливі 8 сезон 8 випуск від 18.10.2018 почався в глушині, на безлюдному острові. Ніяких благ цивілізації, комахи та нестача питної води були для героїв найважчим випробуванням. Крім того, три дні табору схуднення довелося жити в постійній напрузі, підозрюючи один одного в брехні та лукавстві. Тому що на острові в шоу Зважені та щасливі 2018 їм довелося зіграти в мафію!

Головним завданням учасників у проекті Зважені та щасливі 8 сезон випуск 8 було спалити більше 50 тисяч калорій! Скільки саме тисяч дістанеться кожній родині – вирішувала мафія.

Гангстерам дали привілей наперед знати умови всіх конкурсів шоу Зважені та щасливі 8 сезон. Мафія могла ускладнювати правила для окремих учасників, красти людей із табору, заважати тренуватися та порушувати умовний комфорт перебування на острові. І головне, якщо чийсь партнер опинявся в полоні, то член його сім'ї повинен був спалювати калорії за двох.

Якщо учасники Зважені та щасливі 2018 8 випуск не відгадали, хто мафія, всі невідпрацьовані одиниці енергії перетворювалися в антибонуси на зважуванні, наприклад, за 1000 невитрачених калорій «мирні городяни» заробляли плюс 1 кг. Ці самі кілограми всього табору отримувала й мафія – однак зі знаком мінус.

І тільки в разі, якщо мафію розкрили, невідпрацьовані калорії всіх учасників діставалися їй, як антибонус.

У шоу Зважені та щасливі 8 сезон 8 випуск підступи мафії почалися вже з розселення по наметах. Сім'ям проекту довелося рити землю руками в пошуках відібраної гангстерами води, пиляти дрова хірургічною пилкою, їсти на сніданок черв'яків!

Яка пара не витримала тиску й добровільно покинула проект? Чи змогли учасники здогадатися, хто мафія? І яка сім'я сіла на поїзд додому через гору антибонусів?

Дивись онлайн Зважені та щасливі 8 сезон 8 випуск від 18.10.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Зважені та щасливі 8 сезон 7 випуск онлайн.