Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Дієти та альтернативне схуднення vs. здоровий спосіб життя
<p><strong>Що ефективніше: збалансоване здорове харчування або дієта? Сьогодні в проекті Зважені та щасливі тренери та учасники поставлять остаточну крапку в цьому питанні. А чи хочеш ти дізнатися правду?</strong></p><p>Батьки та діти в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8" target="_blank">Зважені та щасливі 8 сезон</a> 9 випуск від 25.10.2018 досягли екватора – вони пройшли вже половину шляху до своєї мрії – стати стрункими й красивими. Разом із тим вони почали скаржитися, що втомилися від інтенсивних тренувань, а вага більше не йде «великими пачками». Деякі навіть заявили, що їм краще знати, як харчуватися й худнути.</p><p>Мирослава Ульяніна, ведуча шоу Зважені та щасливі 2018, прийняла виклик і вирішила дати героям можливість протягом одного тижня худнути самостійно та обирати для цього методи, які учасникам більше до душі.</p><p><strong>Як проходив 9 конкурсний тиждень проекту Зважені та щасливі 8 сезон?</strong></p><p>У шоу Зважені та щасливі 8 сезон випуск 9 пари розділили. Той, хто скидає найменше ваги, вирушив на випробування – заробляти бали. А ті з родичів, хто показав кращий результат, залишилися в таборі й узяли участь в аукціоні нових систем тренувань, дієт і додаткових методів схуднення.</p><p><strong>Аукціон проводили Марта й Андрій Марнаузи – учасники 2 і 7 сезонів шоу Зважені та щасливі. Серед лотів-тренувань пропонувалося:</strong></p><ul><li>дієта для балерин;</li><li>йога;</li><li>кік-аеробіка з ведучою;</li><li>біг із тренером;</li><li>сайкл із Мартою.</li></ul><p>А посилити схуднення можна було альтернативними методами: душем Шарко, п'явками, лімфодренажним і вакуумним масажем, обгортанням тіла.</p><p>Платити за все потрібно було балами. Партнерам у шоу Зважені та щасливі 2018 9 випуск довелося наповнювати кулями з водою авоськи, підвішені на висоті. Залізти до них можна було по сітці під 45 градусами. Кожен шар мав свою вартість. Потрібно було постаратися доставити більше реквізиту в авоськи і не впасти в болото.</p><p>Хто і як впорався? І які системи харчування обрали учасники?</p><p>Сьогодні в шоу Зважені та щасливі 8 сезон 9 випуск відразу двоє пар одягли чорні футболки. Як пройшло випробування слабких і хто несподівано повернувся на проект?</p><p><strong>Дивись онлайн Зважені та щасливі 8 сезон випуск 9 від 25.10.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-8/vypusk-8" target="_blank"><strong>Зважені та щасливі 8 сезон 8 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Дієти та альтернативне схуднення vs. здоровий спосіб життя

Всі випуски | Сезон 8

Дієти та альтернативне схуднення vs. здоровий спосіб життя

Що ефективніше: збалансоване здорове харчування або дієта? Сьогодні в проекті Зважені та щасливі тренери та учасники поставлять остаточну крапку в цьому питанні. А чи хочеш ти дізнатися правду?

Батьки та діти в шоу Зважені та щасливі 8 сезон 9 випуск від 25.10.2018 досягли екватора – вони пройшли вже половину шляху до своєї мрії – стати стрункими й красивими. Разом із тим вони почали скаржитися, що втомилися від інтенсивних тренувань, а вага більше не йде «великими пачками». Деякі навіть заявили, що їм краще знати, як харчуватися й худнути.

Мирослава Ульяніна, ведуча шоу Зважені та щасливі 2018, прийняла виклик і вирішила дати героям можливість протягом одного тижня худнути самостійно та обирати для цього методи, які учасникам більше до душі.

Як проходив 9 конкурсний тиждень проекту Зважені та щасливі 8 сезон?

У шоу Зважені та щасливі 8 сезон випуск 9 пари розділили. Той, хто скидає найменше ваги, вирушив на випробування – заробляти бали. А ті з родичів, хто показав кращий результат, залишилися в таборі й узяли участь в аукціоні нових систем тренувань, дієт і додаткових методів схуднення.

Аукціон проводили Марта й Андрій Марнаузи – учасники 2 і 7 сезонів шоу Зважені та щасливі. Серед лотів-тренувань пропонувалося:

  • дієта для балерин;
  • йога;
  • кік-аеробіка з ведучою;
  • біг із тренером;
  • сайкл із Мартою.

А посилити схуднення можна було альтернативними методами: душем Шарко, п'явками, лімфодренажним і вакуумним масажем, обгортанням тіла.

Платити за все потрібно було балами. Партнерам у шоу Зважені та щасливі 2018 9 випуск довелося наповнювати кулями з водою авоськи, підвішені на висоті. Залізти до них можна було по сітці під 45 градусами. Кожен шар мав свою вартість. Потрібно було постаратися доставити більше реквізиту в авоськи і не впасти в болото.

Хто і як впорався? І які системи харчування обрали учасники?

Сьогодні в шоу Зважені та щасливі 8 сезон 9 випуск відразу двоє пар одягли чорні футболки. Як пройшло випробування слабких і хто несподівано повернувся на проект?

Дивись онлайн Зважені та щасливі 8 сезон випуск 9 від 25.10.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Зважені та щасливі 8 сезон 8 випуск.