Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вечірка зі святковим тортом: учасники відзначають початок сезону
<p style="text-align: justify;">Знайомся з новою командою борців за ідеальне тіло в шоу «Зважені та щасливі» 9 сезон 1 випуск від 29.08.2019. Професійна спортсменка, оперна співачка, королева лікеро-горілчаного відділу, учасник першого сезону «Зважені та щасливі» і навіть депутат – знімальна група шоу зібрала найбільш неординарних і яскравих особистостей, щоб вас здивувати! Просто зараз для них починаються 17 найважчих тижнів схуднення. Героям 9 сезону «Зважені та щасливі» доведеться пережити різкий перехід від великих обсягів їжі до помірних, від улюблених шкідливих пончиків до корисної моркви, пройти десятки конкурсів і витерпіти небезпечні зважування, що загрожують вильотом з проєкту.</p> <p style="text-align: justify;">У 1 випуску «Зважені та щасливі» 2019 не тільки глядачі познайомляться з учасниками, а й самі важковаговики впізнають конкурентів, а також... свого партнера. Експерт Анна Кушнерук помітила, що всіх конкурсантів об'єднує одне: вони звинувачують самотність у зайвій вазі. Щоб забезпечити зваженим і щасливим стабільну підтримку, якої в них уже давно не було, жінок і чоловіків розподілять на пари. Чи виправдають партнери очікування учасників? І чи вдасться їм злагоджено пройти перші випробування? Дивись онлайн у шоу «Зважені та щасливі» 9 сезон випуск 1.</p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p style="text-align: justify;"><strong><span>Нові тренери «Зважені та щасливі» 2019 – нове протистояння</span></strong></p> <p style="text-align: justify;">Амбіційний екс-холостяк Іраклі Макацарія прийшов у проєкт із великими надіями. Він налаштований виховати справжнього переможця! Однак жоден чоловік ще не переміг зіркового тренера Марину Боржемську. Жінка з іронією ставиться до прагнень свого колеги й одночасно ставить собі нову планку – виграти не тільки в ефірах шоу, але й у домашньому схудненні.</p> <p style="text-align: justify;">Хто кого? Побачимо вже цієї осені! Тим часом, на учасників 1 випуску <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9">«Зважені та щасливі» 9 сезон</a> уже чекає перший конкурс – величезний 5-метровий торт, вершину якого необхідно підкорити. Починай дивитися онлайн «Зважені та щасливі» 9 сезон 1 випуск і не пропусти жодної цікавої деталі.</p>

Вечірка зі святковим тортом: учасники відзначають початок сезону

Всі випуски | Сезон 9

Вечірка зі святковим тортом: учасники відзначають початок сезону

Знайомся з новою командою борців за ідеальне тіло в шоу «Зважені та щасливі» 9 сезон 1 випуск від 29.08.2019. Професійна спортсменка, оперна співачка, королева лікеро-горілчаного відділу, учасник першого сезону «Зважені та щасливі» і навіть депутат – знімальна група шоу зібрала найбільш неординарних і яскравих особистостей, щоб вас здивувати! Просто зараз для них починаються 17 найважчих тижнів схуднення. Героям 9 сезону «Зважені та щасливі» доведеться пережити різкий перехід від великих обсягів їжі до помірних, від улюблених шкідливих пончиків до корисної моркви, пройти десятки конкурсів і витерпіти небезпечні зважування, що загрожують вильотом з проєкту.

У 1 випуску «Зважені та щасливі» 2019 не тільки глядачі познайомляться з учасниками, а й самі важковаговики впізнають конкурентів, а також... свого партнера. Експерт Анна Кушнерук помітила, що всіх конкурсантів об'єднує одне: вони звинувачують самотність у зайвій вазі. Щоб забезпечити зваженим і щасливим стабільну підтримку, якої в них уже давно не було, жінок і чоловіків розподілять на пари. Чи виправдають партнери очікування учасників? І чи вдасться їм злагоджено пройти перші випробування? Дивись онлайн у шоу «Зважені та щасливі» 9 сезон випуск 1.

 

Нові тренери «Зважені та щасливі» 2019 – нове протистояння

Амбіційний екс-холостяк Іраклі Макацарія прийшов у проєкт із великими надіями. Він налаштований виховати справжнього переможця! Однак жоден чоловік ще не переміг зіркового тренера Марину Боржемську. Жінка з іронією ставиться до прагнень свого колеги й одночасно ставить собі нову планку – виграти не тільки в ефірах шоу, але й у домашньому схудненні.

Хто кого? Побачимо вже цієї осені! Тим часом, на учасників 1 випуску «Зважені та щасливі» 9 сезон уже чекає перший конкурс – величезний 5-метровий торт, вершину якого необхідно підкорити. Починай дивитися онлайн «Зважені та щасливі» 9 сезон 1 випуск і не пропусти жодної цікавої деталі.