Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Дитячий тиждень схуднення
<p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9">«Зважені та щасливі» 9 сезон</a> 10 випуск від 31.10.2019 Аніта Луценко вчитиме учасників відповідальності. Адже багато хто з них, незважаючи на двомісячне перебування в таборі, так і не став серйозно ставитися до схуднення і вправ. Тому цього тижня героям доведеться не тільки відповідати за особистий результат і прогрес свого партнера, а й виховувати спільну дитину!</p> <p>До всіх учасників проєкту «Зважені та щасливі» 2019 приєднаються діти, у яких теж є проблеми із зайвою вагою. Деякі навіть бояться дорослішати, розуміючи, що негативне ставлення оточуючих до них буде посилюватися через повноту. Разом із малечею новоспечені зважені мами й тата тренуватимуться та візьмуть участь у конкурсі. Крім того, кожна пара за тиждень повинна поділитися зі своєю дитиною знаннями про здорове харчування та спорт, привчити їсти морську капусту і броколі, навчити стрибати через козла, віджиматися й бігати, а також їздити на ковзанах, велосипеді та навіть моноколесі. Дивіться онлайн «Зважені та щасливі»-9 випуск 10, щоб першими побачити реакцію табору схуднення на цю приголомшливу новину.</p> <p> </p> <p><strong><span>200 віджимань заради путівки в дитячий табір</span></strong></p> <p>Цього тижня головним випробуванням для великих і маленьких учасників будуть вправи на прес. Кожній трійці героїв необхідно зробити цілих 200 підходів, лежачи на дошці, підвішеній над басейном. За ходом конкурсу будуть спостерігати справжні батьки дітей. Тренер 9 сезону «Зважені та щасливі» Марина Боржемська покаже їм кілька коротких відео про те, як чад привчали до корисних продуктів і спорту в таборі схуднення. Батьки повинні відповісти, чи вірять вони, що діти успішно впоралися із завданнями? Якщо не вгадають, то дошка, на якій віджимаються учасники, опуститься на кілька градусів донизу та наблизить героїв до падіння у воду.</p> <p>Дивіться онлайн 10 випуск «Зважені та щасливі» 9 сезон і дізнайтеся, хто виявиться не готовим до батьківства і розчарує дитину? А кому вдасться виграти путівку в табір?</p> <p>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9/vypusk-9">«Зважені та щасливі» 9 сезон 9 випуск</a> онлайн.</p>

Дитячий тиждень схуднення

Всі випуски | Сезон 9

Дитячий тиждень схуднення

У шоу «Зважені та щасливі» 9 сезон 10 випуск від 31.10.2019 Аніта Луценко вчитиме учасників відповідальності. Адже багато хто з них, незважаючи на двомісячне перебування в таборі, так і не став серйозно ставитися до схуднення і вправ. Тому цього тижня героям доведеться не тільки відповідати за особистий результат і прогрес свого партнера, а й виховувати спільну дитину!

До всіх учасників проєкту «Зважені та щасливі» 2019 приєднаються діти, у яких теж є проблеми із зайвою вагою. Деякі навіть бояться дорослішати, розуміючи, що негативне ставлення оточуючих до них буде посилюватися через повноту. Разом із малечею новоспечені зважені мами й тата тренуватимуться та візьмуть участь у конкурсі. Крім того, кожна пара за тиждень повинна поділитися зі своєю дитиною знаннями про здорове харчування та спорт, привчити їсти морську капусту і броколі, навчити стрибати через козла, віджиматися й бігати, а також їздити на ковзанах, велосипеді та навіть моноколесі. Дивіться онлайн «Зважені та щасливі»-9 випуск 10, щоб першими побачити реакцію табору схуднення на цю приголомшливу новину.

 

200 віджимань заради путівки в дитячий табір

Цього тижня головним випробуванням для великих і маленьких учасників будуть вправи на прес. Кожній трійці героїв необхідно зробити цілих 200 підходів, лежачи на дошці, підвішеній над басейном. За ходом конкурсу будуть спостерігати справжні батьки дітей. Тренер 9 сезону «Зважені та щасливі» Марина Боржемська покаже їм кілька коротких відео про те, як чад привчали до корисних продуктів і спорту в таборі схуднення. Батьки повинні відповісти, чи вірять вони, що діти успішно впоралися із завданнями? Якщо не вгадають, то дошка, на якій віджимаються учасники, опуститься на кілька градусів донизу та наблизить героїв до падіння у воду.

Дивіться онлайн 10 випуск «Зважені та щасливі» 9 сезон і дізнайтеся, хто виявиться не готовим до батьківства і розчарує дитину? А кому вдасться виграти путівку в табір?

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Зважені та щасливі» 9 сезон 9 випуск онлайн.