Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Зважені проходять курс молодого бійця
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Учасники шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9">«Зважені та щасливі» 9 сезон</a> 12 випуск від 14.11.2019 продовжують боротьбу із собою. І якщо фізичні вправи вже даються героям набагато легше, ніж на першому тижні, то вчитися не шкодувати себе ще доводиться. Сьогоднішній конкурс вимагатиме від табору схуднення всієї волі й рішучості, адже важковаговики візьмуть участь у Гонці Нації.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Це випробування 10 км бігу серпантином і 10 перешкодами. Доведеться боротися з постійними підйомами та спусками, пролізти брудом під колючим дротом і проплисти під довгою сіткою. Хто з учасників «Зважені та щасливі» 2019 пройде першим будь-яку перешкоду, отримає мінус 2, 5 і 10 бонусних хвилин за кожну. Але сподіватися на партнера не варто, адже пари бігтимуть цю дистанцію поодинці.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Переможці гонки отримають можливість здійснити свої мрії або обміняти їх на бонусні кілограми. А ось ті, хто програв, точно зароблять плюс один на ваги. Дивіться онлайн «Зважені та щасливі» 9 сезон випуск 12 і дізнайтеся, чи зможуть фінішувати Лала і Коля Ворошнов, чия жалість до себе часто пересилює волю до перемоги? І хто з учасників заспіває разом зі Златою Огнєвіч й отримає можливість відчути божевільний дрифт?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Революції і кохання в таборі «Зважені та щасливі»-9</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Бажання потрапити до 17-го тижня схуднення змусило героїв сформувати несподівані союзи під час останнього обміну партнерами. Багатьом набридли зарозумілість коричневих і самовпевненість червоних. Тому учасники об'єднуються в тимчасову коаліцію. А рожевий Паша робить усе, щоб повернути прихильність Наталки, навіть співає їй серенади під вікном! Наскільки зміниться розстановка сил у таборі схуднення? Дивіться у 12 випуску 9 сезону «Зважені та щасливі» 14.11.2019.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не втрачайте часу – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9/vypusk-11">«Зважені та щасливі» 9 сезон 11 випуск</a>.</span></p>

Зважені проходять курс молодого бійця

Всі випуски | Сезон 9

Зважені проходять курс молодого бійця

Учасники шоу «Зважені та щасливі» 9 сезон 12 випуск від 14.11.2019 продовжують боротьбу із собою. І якщо фізичні вправи вже даються героям набагато легше, ніж на першому тижні, то вчитися не шкодувати себе ще доводиться. Сьогоднішній конкурс вимагатиме від табору схуднення всієї волі й рішучості, адже важковаговики візьмуть участь у Гонці Нації.

Це випробування 10 км бігу серпантином і 10 перешкодами. Доведеться боротися з постійними підйомами та спусками, пролізти брудом під колючим дротом і проплисти під довгою сіткою. Хто з учасників «Зважені та щасливі» 2019 пройде першим будь-яку перешкоду, отримає мінус 2, 5 і 10 бонусних хвилин за кожну. Але сподіватися на партнера не варто, адже пари бігтимуть цю дистанцію поодинці.

Переможці гонки отримають можливість здійснити свої мрії або обміняти їх на бонусні кілограми. А ось ті, хто програв, точно зароблять плюс один на ваги. Дивіться онлайн «Зважені та щасливі» 9 сезон випуск 12 і дізнайтеся, чи зможуть фінішувати Лала і Коля Ворошнов, чия жалість до себе часто пересилює волю до перемоги? І хто з учасників заспіває разом зі Златою Огнєвіч й отримає можливість відчути божевільний дрифт?

 

Революції і кохання в таборі «Зважені та щасливі»-9

Бажання потрапити до 17-го тижня схуднення змусило героїв сформувати несподівані союзи під час останнього обміну партнерами. Багатьом набридли зарозумілість коричневих і самовпевненість червоних. Тому учасники об'єднуються в тимчасову коаліцію. А рожевий Паша робить усе, щоб повернути прихильність Наталки, навіть співає їй серенади під вікном! Наскільки зміниться розстановка сил у таборі схуднення? Дивіться у 12 випуску 9 сезону «Зважені та щасливі» 14.11.2019.

Пропустили попередній випуск? Не втрачайте часу – переходьте за посиланням і дивіться «Зважені та щасливі» 9 сезон 11 випуск.