Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Спортивний костюм – на елегантну сукню: у шоу настала Ніч Краси
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9">«Зважені та щасливі» 9 сезон</a> 13 випуск від 21.11.2019 настав момент, коли учасники зістрижуть волосся, позбудуться борід і невпевненості в очах. На один казковий вечір вони перевтіляться в людей, якими потай бажають стати після проєкту. У Ніч Краси герої зустрінуться зі своїми близькими, зможуть обійняти дітей і здивувати всіх результатами схуднення.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Перетворюватиме учасників «Зважені та щасливі» 2019 відомий модельєр і власник власного бренду одягу – Андре Тан. Він змінить «чохли для танка» на вишукані вбрання, які підкреслять достоїнства героїв. Крім того, оновляться зачіски, жіночі нігтики прикрасить манікюр, а обличчя – чарівний вечірній макіяж. Кого назвуть Бредом Піттом і Аленом Делоном? І як зміняться учасники, коли скинуть звичну спортивну форму «Зважені та щасливі»? Дивіться онлайн у 13 випуску шоу.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Немає болю і немає відпочинку</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>За зустріч із рідними доведеться розплачуватися. Зважені та щасливі повинні пробігти 13-кілометровий крос. Переможців чекає приємний бонус – мінус 2 кг під час зважування. А ось ті, хто програв, навпаки отримають додатковий кілограм. Табір схуднення вірить, що гірше за всіх пробіжить Ворошнов, і вже відправляє червоного Колю додому. У шоу «Зважені та щасливі» 9 сезоні випуску 13 дізнайтеся, чи виправдає він ці надії? І хто зовсім відмовиться від участі в перегонах?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Незвичайне тренування</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На цьому тижні зміниться не тільки зовнішність учасників, але і їхні заняття спортом. Марина Боржемська покличе на своє тренування всіх дівчат, щоб попліткувати. А в Іраклі Макацарії буде серйозна розмова з чоловіками. У шоу «Зважені та щасливі» 21.11.2019 дивіться онлайн, чи є в таборі романтичні стосунки і хто з героїнь написав вірші своєму партнерові?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9/vypusk-12">«Зважені та щасливі» 9 сезон 12 випуск</a>.</span></p>

Спортивний костюм – на елегантну сукню: у шоу настала Ніч Краси

Всі випуски | Сезон 9

Спортивний костюм – на елегантну сукню: у шоу настала Ніч Краси

У шоу «Зважені та щасливі» 9 сезон 13 випуск від 21.11.2019 настав момент, коли учасники зістрижуть волосся, позбудуться борід і невпевненості в очах. На один казковий вечір вони перевтіляться в людей, якими потай бажають стати після проєкту. У Ніч Краси герої зустрінуться зі своїми близькими, зможуть обійняти дітей і здивувати всіх результатами схуднення.

Перетворюватиме учасників «Зважені та щасливі» 2019 відомий модельєр і власник власного бренду одягу – Андре Тан. Він змінить «чохли для танка» на вишукані вбрання, які підкреслять достоїнства героїв. Крім того, оновляться зачіски, жіночі нігтики прикрасить манікюр, а обличчя – чарівний вечірній макіяж. Кого назвуть Бредом Піттом і Аленом Делоном? І як зміняться учасники, коли скинуть звичну спортивну форму «Зважені та щасливі»? Дивіться онлайн у 13 випуску шоу.

 

Немає болю і немає відпочинку

За зустріч із рідними доведеться розплачуватися. Зважені та щасливі повинні пробігти 13-кілометровий крос. Переможців чекає приємний бонус – мінус 2 кг під час зважування. А ось ті, хто програв, навпаки отримають додатковий кілограм. Табір схуднення вірить, що гірше за всіх пробіжить Ворошнов, і вже відправляє червоного Колю додому. У шоу «Зважені та щасливі» 9 сезоні випуску 13 дізнайтеся, чи виправдає він ці надії? І хто зовсім відмовиться від участі в перегонах?

 

Незвичайне тренування

На цьому тижні зміниться не тільки зовнішність учасників, але і їхні заняття спортом. Марина Боржемська покличе на своє тренування всіх дівчат, щоб попліткувати. А в Іраклі Макацарії буде серйозна розмова з чоловіками. У шоу «Зважені та щасливі» 21.11.2019 дивіться онлайн, чи є в таборі романтичні стосунки і хто з героїнь написав вірші своєму партнерові?

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться онлайн «Зважені та щасливі» 9 сезон 12 випуск.