Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Табір розділився на мафію та мирних жителів: хто переможе?
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9">«Зважені та щасливі» 9 сезон</a> 14 випуск від 28.11.2019 на табір схуднення опустилася ніч, а разом із темрявою прийшла нова тіньова влада – мафія. Вона подбає про те, щоб справедливість взяла гору, і жорстоко покарає всіх, хто погано поводився. В арсеналі месника 9 покарань, наприклад:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>позбавити учасника руки,</span></li><li style="text-align: justify;"><span>повернути всі скинуті кілограми,</span></li><li style="text-align: justify;"><span>відібрати партнера,</span></li><li style="text-align: justify;"><span>позбавити суперника сну,</span></li><li style="text-align: justify;"><span>і навіть вигнати з табору когось із учасників.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Мафією стане тільки один важковаговик, тому навіть його пара не знатиме автора злодіянь. Героям «Зважені та щасливі» 2019 доведеться прожити тиждень у постійних обмеженнях, взаємних підозрах і з повсякчасним почуттям тривоги. Як же цей спектр емоцій вплине на їхнє схуднення?</span><br> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Женя Москаленко та Коля Ворошнов поб'ються прямо під час випробування</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 14 випуску «Зважені та щасливі» 9 сезон учасникам доведеться боротися в серйозному силовому випробуванні: за допомогою канатів утримувати двотонні позашляховики на спеціальних платформах. Переможе та дізнається колір футболки мафії той, хто протримається найдовше. І знову не обійдеться без лиходійства. Непосильне завдання ускладниться покараннями мафії. Коричневий Женя опиниться в особистому пеклі – адже до нього повернеться «улюблена» напарниця Рима Пенджиєва. Вона приїде з подарунками, які можуть коштувати Жені перемоги в конкурсі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Але Москаленку та Ворошнову й цього виявиться замало. Напруга між ними зростала з випуску у випуск і на 14 тижні виллється в бійку в шоу «Зважені та щасливі»! Дивіться онлайн, як це було і чим інцидент закінчиться для двох учасників? А також дізнайтеся, хто мафія?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу даремно – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9/vypusk-13">«Зважені та щасливі» 9 сезон випуск 13</a>.</span></p>

Табір розділився на мафію та мирних жителів: хто переможе?

Всі випуски | Сезон 9

Табір розділився на мафію та мирних жителів: хто переможе?


У проєкті «Зважені та щасливі» 9 сезон 14 випуск від 28.11.2019 на табір схуднення опустилася ніч, а разом із темрявою прийшла нова тіньова влада – мафія. Вона подбає про те, щоб справедливість взяла гору, і жорстоко покарає всіх, хто погано поводився. В арсеналі месника 9 покарань, наприклад:

  • позбавити учасника руки,
  • повернути всі скинуті кілограми,
  • відібрати партнера,
  • позбавити суперника сну,
  • і навіть вигнати з табору когось із учасників.

Мафією стане тільки один важковаговик, тому навіть його пара не знатиме автора злодіянь. Героям «Зважені та щасливі» 2019 доведеться прожити тиждень у постійних обмеженнях, взаємних підозрах і з повсякчасним почуттям тривоги. Як же цей спектр емоцій вплине на їхнє схуднення?
 

Женя Москаленко та Коля Ворошнов поб'ються прямо під час випробування

У 14 випуску «Зважені та щасливі» 9 сезон учасникам доведеться боротися в серйозному силовому випробуванні: за допомогою канатів утримувати двотонні позашляховики на спеціальних платформах. Переможе та дізнається колір футболки мафії той, хто протримається найдовше. І знову не обійдеться без лиходійства. Непосильне завдання ускладниться покараннями мафії. Коричневий Женя опиниться в особистому пеклі – адже до нього повернеться «улюблена» напарниця Рима Пенджиєва. Вона приїде з подарунками, які можуть коштувати Жені перемоги в конкурсі.

Але Москаленку та Ворошнову й цього виявиться замало. Напруга між ними зростала з випуску у випуск і на 14 тижні виллється в бійку в шоу «Зважені та щасливі»! Дивіться онлайн, як це було і чим інцидент закінчиться для двох учасників? А також дізнайтеся, хто мафія?

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу даремно – переходьте за посиланням і дивіться «Зважені та щасливі» 9 сезон випуск 13.