Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: На тракторі у півфінал: важковаговики беруть участь в екстремальних перегонах
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На що тільки дівчата не йдуть заради чоловіків, ось і в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9">«Зважені та щасливі» 9 сезон</a> 15 випуск від 05.12.2019 учасниці зроблять неможливе, щоб зберегти своєму партнеру місце в проєкті. Командам доведеться стати частиною найекстремальнішого заїзду в сезоні, який проходитиме в полі на чотирьох потужних тракторах. Кожна машина везтиме ланцюжок із п'яти шин. Завдання чоловіків – крутити баранку й стежити за темпом, а жінок – просто на ходу переміщатися покришками й відчіплювати їх одна за одною. Адже кожне колесо, яке залишиться в ланцюжку, перетвориться в голос проти учасника на вигоні 15 тижня «Зважені та щасливі» 2019.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Це завдання вже здається нереально небезпечним і нездійсненним. Але <a href="https://teleportal.ua/person/anita-lutsenko">Аніта Луценко</a> введе ще одне ускладнення – перегони з суперниками. На дистанції обладнають три чек-поінти. Команда, яка прийде першою на контрольний пункт, отримає мінус 1 кг. А та, що добереться останньою, – плюс 1 кг. Виходить, чоловікам потрібно знайти баланс у швидкості: їхати досить жваво, щоб виграти в перегонах, але не настільки, щоб ненароком втратити партнерку по дорозі.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>«З Богом, баби», – дасть напуття Наташа, і нехай почнеться випробування. Чи пройде воно без травм? І хто в ньому переможе? Дивіться онлайн у шоу «Зважені та щасливі» 9 сезоні випуску 15.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У таборі знову неспокійно</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Багатьом учасникам досі не дають спокою коричневі. Женя й Тамара перемагають уже в декількох конкурсах поспіль, ображають інших, а собі навпаки роблять масу компліментів. У проєкті «Зважені та щасливі» 05.12.2019 у героїв з'явиться можливість насолити цій команді. Але за помсту доведеться заплатити: з'їсти цілу тарілку шкідливої ​​їжі й запити її алкоголем. Хто з учасників ризикне своїм схудненням? Дивіться «Зважені та щасливі» 9 сезон.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9/vypusk-14">«Зважені та щасливі» 9 сезон 14 випуск</a>.</span></p>

На тракторі у півфінал: важковаговики беруть участь в екстремальних перегонах

Всі випуски | Сезон 9

На тракторі у півфінал: важковаговики беруть участь в екстремальних перегонах

На що тільки дівчата не йдуть заради чоловіків, ось і в шоу «Зважені та щасливі» 9 сезон 15 випуск від 05.12.2019 учасниці зроблять неможливе, щоб зберегти своєму партнеру місце в проєкті. Командам доведеться стати частиною найекстремальнішого заїзду в сезоні, який проходитиме в полі на чотирьох потужних тракторах. Кожна машина везтиме ланцюжок із п'яти шин. Завдання чоловіків – крутити баранку й стежити за темпом, а жінок – просто на ходу переміщатися покришками й відчіплювати їх одна за одною. Адже кожне колесо, яке залишиться в ланцюжку, перетвориться в голос проти учасника на вигоні 15 тижня «Зважені та щасливі» 2019.

Це завдання вже здається нереально небезпечним і нездійсненним. Але Аніта Луценко введе ще одне ускладнення – перегони з суперниками. На дистанції обладнають три чек-поінти. Команда, яка прийде першою на контрольний пункт, отримає мінус 1 кг. А та, що добереться останньою, – плюс 1 кг. Виходить, чоловікам потрібно знайти баланс у швидкості: їхати досить жваво, щоб виграти в перегонах, але не настільки, щоб ненароком втратити партнерку по дорозі.

«З Богом, баби», – дасть напуття Наташа, і нехай почнеться випробування. Чи пройде воно без травм? І хто в ньому переможе? Дивіться онлайн у шоу «Зважені та щасливі» 9 сезоні випуску 15.

 

У таборі знову неспокійно

Багатьом учасникам досі не дають спокою коричневі. Женя й Тамара перемагають уже в декількох конкурсах поспіль, ображають інших, а собі навпаки роблять масу компліментів. У проєкті «Зважені та щасливі» 05.12.2019 у героїв з'явиться можливість насолити цій команді. Але за помсту доведеться заплатити: з'їсти цілу тарілку шкідливої ​​їжі й запити її алкоголем. Хто з учасників ризикне своїм схудненням? Дивіться «Зважені та щасливі» 9 сезон.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Зважені та щасливі» 9 сезон 14 випуск.