Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Битва за фінал: хто зможе стрибнути з парашутом заради перемоги?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Піт, сльози відчаю й емоції на межі – у шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9">«Зважені та щасливі» 9 сезон</a> 17 випуск від 19.12.2019 п'ятірці найсильніших учасників доведеться дорого заплатити за місце у фіналі. На шляху до останнього зважування їм треба буде пройти всі найскладніші випробування минулих сезонів. Хто не впорається з конкурсом, втратить можливість навіть стати на ваги. Хто саме потрапить у фінал: самовпевнені Женя й Тамара, цілеспрямовані Наташа та Паша або найбільш працьовита конкурсантка Люда? Дізнаємося вже сьогодні в 17 випуску «Зважені та щасливі» 2019.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Стрибок із парашутом заради фіналу</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Аніта Луценко дасть учасникам проєкту 3 години на те, щоб протягнути п'ятитонний літак злітною смугою довжиною 1.5 кілометра, піднятися на ньому в небо й стрибнути з парашутом. Тільки таким неймовірно складним шляхом пари зможуть дістатися до ваг й останній раз у шоу з'ясувати, хто скинув більше зайвих кілограмів. Чи зможе впоратися із завданням майбутній мер Женя, який страждає від панічного страху висоти? Невже в 9 сезоні шоу «Зважені та щасливі» випуску 17 настане момент, коли він відмовиться від участі в конкурсі після стількох перемог?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Останній тиждень у таборі схуднення</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Уже через 7 днів учасники вийдуть за ворота табору, де провели більше 4 місяців. Вони повернуться до родин, до роботи та будуть змушені самостійно контролювати своє харчування, режим і розклад тренувань. Чи готові вони до цього – перевірять тренери <a href="https://teleportal.ua/person/irakli-makatsariya">Іраклі Макацарія</a>, <a href="https://teleportal.ua/person/marina-borzhemska">Марина Боржемська</a> і <a href="https://teleportal.ua/person/svitlana-fus">Світлана Фус</a>, дієтолог «Зважені та щасливі». Дивіться онлайн, кому тренери зізнаються в симпатіях і який подарунок рожева Наташа зробить у відповідь на знаки уваги від її партнера.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9/vypusk-16">«Зважені та щасливі» 9 сезон випуск 16</a>.</span></p>

Битва за фінал: хто зможе стрибнути з парашутом заради перемоги?

Всі випуски | Сезон 9

Битва за фінал: хто зможе стрибнути з парашутом заради перемоги?

Піт, сльози відчаю й емоції на межі – у шоу «Зважені та щасливі» 9 сезон 17 випуск від 19.12.2019 п'ятірці найсильніших учасників доведеться дорого заплатити за місце у фіналі. На шляху до останнього зважування їм треба буде пройти всі найскладніші випробування минулих сезонів. Хто не впорається з конкурсом, втратить можливість навіть стати на ваги. Хто саме потрапить у фінал: самовпевнені Женя й Тамара, цілеспрямовані Наташа та Паша або найбільш працьовита конкурсантка Люда? Дізнаємося вже сьогодні в 17 випуску «Зважені та щасливі» 2019.

 

Стрибок із парашутом заради фіналу

Аніта Луценко дасть учасникам проєкту 3 години на те, щоб протягнути п'ятитонний літак злітною смугою довжиною 1.5 кілометра, піднятися на ньому в небо й стрибнути з парашутом. Тільки таким неймовірно складним шляхом пари зможуть дістатися до ваг й останній раз у шоу з'ясувати, хто скинув більше зайвих кілограмів. Чи зможе впоратися із завданням майбутній мер Женя, який страждає від панічного страху висоти? Невже в 9 сезоні шоу «Зважені та щасливі» випуску 17 настане момент, коли він відмовиться від участі в конкурсі після стількох перемог?

 

Останній тиждень у таборі схуднення

Уже через 7 днів учасники вийдуть за ворота табору, де провели більше 4 місяців. Вони повернуться до родин, до роботи та будуть змушені самостійно контролювати своє харчування, режим і розклад тренувань. Чи готові вони до цього – перевірять тренери Іраклі Макацарія, Марина Боржемська і Світлана Фус, дієтолог «Зважені та щасливі». Дивіться онлайн, кому тренери зізнаються в симпатіях і який подарунок рожева Наташа зробить у відповідь на знаки уваги від її партнера.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Зважені та щасливі» 9 сезон випуск 16.