Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Перші почуття: учасник хоче відбити чужу партнерку
<p style="text-align: justify;">У четвер у найефективнішому шоу про схуднення <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9">«Зважені та щасливі» 9 сезон</a> 2 випуск від 05.09.2019 учасники боротимуться за найцінніше – свій комфорт. Аніта Луценко помітила, жителі табору погано сфокусовані на скиданні зайвої ваги: ​​їх куди більше цікавить відсутність фена, манікюру й улюблених фільмів на відеоплеєрі. Вирішити проблему легко – потрібно дати героям те, за чим вони так сумують. Але зваженим і щасливим 9 сезону не може так сильно пощастити. За кожен подарунок доведеться заплатити потом і болем!</p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p style="text-align: justify;"><strong><span>У 2 випуску «Зважені та щасливі» 2019 героїв чекає гра у твістер</span></strong></p> <p style="text-align: justify;">Навряд чи це улюблена гра для великих неповоротких важковаговиків. Але цього разу вона буде ще більш неприємною, тому що ігрова поверхня стане вертикальною, а під ногами залишиться безодня з крижаною водою. Щоб отримати бажану річ і не заробити антибонусів, учасникам шоу доведеться 5 хвилин висіти над річкою, тримаючись за короткі різнокольорові виступи. І так 5 раундів поспіль.</p> <p style="text-align: justify;">Крім того, справжнім випробуванням стане завдання домовитися, за які товари на кожному з етапів конкурсу змагатимуться пари наших героїв: за жіночі або за чоловічі. Адже серед призів для учасників «Зважені та щасливі» 9 сезон у випуску 2 Аніта Луценко приготувала:</p> <ul> <li style="text-align: justify;">послуги майстра манікюру,</li> <li style="text-align: justify;">фен,</li> <li style="text-align: justify;">фотоапарат,</li> <li style="text-align: justify;">бритву і тріммер</li> <li style="text-align: justify;">І навіть мангал!</li> </ul> <p style="text-align: justify;">Що виявиться складніше? Вистояти на слизьких виступах або прийти до компромісу? Дивіться онлайн у шоу «Зважені та щасливі» 9.</p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p style="text-align: justify;"><strong><span>У героїв виникають перші почуття</span></strong></p> <p style="text-align: justify;">Рима Пенджиєва і Євген Москаленко в проєкті тільки 2 ефір, а вже заробили репутацію найскандальнішої пари. Обидва партнери – яскраві особистості, і їм важко ділити з іншою людиною увагу й успіх. Чергова сварка розгориться прямо під час тренування! Прозвучать загрози відправити когось додому. Чи зможуть Рима й Женя помиритися, щоб показати на зважуванні хороший результат? І хто з учасників задивляється на чужу партнерку? Дивіться в шоу «Зважені та щасливі» 9 сезон 2 випуск від 05.09.2019.</p> <p style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9/vypusk-1">«Зважені та щасливі» 9 сезон випуск 1</a>.</p>

Перші почуття: учасник хоче відбити чужу партнерку

Всі випуски | Сезон 9

Перші почуття: учасник хоче відбити чужу партнерку

У четвер у найефективнішому шоу про схуднення «Зважені та щасливі» 9 сезон 2 випуск від 05.09.2019 учасники боротимуться за найцінніше – свій комфорт. Аніта Луценко помітила, жителі табору погано сфокусовані на скиданні зайвої ваги: ​​їх куди більше цікавить відсутність фена, манікюру й улюблених фільмів на відеоплеєрі. Вирішити проблему легко – потрібно дати героям те, за чим вони так сумують. Але зваженим і щасливим 9 сезону не може так сильно пощастити. За кожен подарунок доведеться заплатити потом і болем!

 

У 2 випуску «Зважені та щасливі» 2019 героїв чекає гра у твістер

Навряд чи це улюблена гра для великих неповоротких важковаговиків. Але цього разу вона буде ще більш неприємною, тому що ігрова поверхня стане вертикальною, а під ногами залишиться безодня з крижаною водою. Щоб отримати бажану річ і не заробити антибонусів, учасникам шоу доведеться 5 хвилин висіти над річкою, тримаючись за короткі різнокольорові виступи. І так 5 раундів поспіль.

Крім того, справжнім випробуванням стане завдання домовитися, за які товари на кожному з етапів конкурсу змагатимуться пари наших героїв: за жіночі або за чоловічі. Адже серед призів для учасників «Зважені та щасливі» 9 сезон у випуску 2 Аніта Луценко приготувала:

  • послуги майстра манікюру,
  • фен,
  • фотоапарат,
  • бритву і тріммер
  • І навіть мангал!

Що виявиться складніше? Вистояти на слизьких виступах або прийти до компромісу? Дивіться онлайн у шоу «Зважені та щасливі» 9.

 

У героїв виникають перші почуття

Рима Пенджиєва і Євген Москаленко в проєкті тільки 2 ефір, а вже заробили репутацію найскандальнішої пари. Обидва партнери – яскраві особистості, і їм важко ділити з іншою людиною увагу й успіх. Чергова сварка розгориться прямо під час тренування! Прозвучать загрози відправити когось додому. Чи зможуть Рима й Женя помиритися, щоб показати на зважуванні хороший результат? І хто з учасників задивляється на чужу партнерку? Дивіться в шоу «Зважені та щасливі» 9 сезон 2 випуск від 05.09.2019.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться онлайн «Зважені та щасливі» 9 сезон випуск 1.