Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Війна за титул королеви болота і ритуал вигнання болю
<p style="text-align: justify;">У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9">«Зважені та щасливі» 9 сезон</a> 3 випуск від 12.09.2019 загроза вилетіти з проєкту знову нависає над жіночою частиною табору. Сьогодні учасниці влаштують справжню одна з одною, щоб нагородити суперниць якомога більшою кількістю штрафних кілограмів при зважуванні. Чоловікам залишиться тільки відійти в бік перед артилерією хитрості, підступності та небувалої наполегливості.</p> <p style="text-align: justify;"><strong><span>Королева серед жаб</span></strong></p> <p style="text-align: justify;">У випробуванні 3 випуску «Зважені та щасливі»-9 <a href="https://teleportal.ua/person/anita-lutsenko">Аніта Луценко</a> в буквальному сенсі зіштовхне жінок лобами. Суперниці будуть змушені боротися одна з одною просто посеред болота з жабами та повзучими створіннями. Перша учасниця, яка впаде у воду, отримає антибонус у три тис. калорій, друга – дві тисячі, а третя – одну тисячу. Якщо не спалити всю цю енергію до зважування, вона перетвориться в додаткові кілограми.</p> <p style="text-align: justify;">Утримувати хиткі місточки над болотом, на яких і стоятимуть учасниці «Зважені та щасливі» 2019, доручать їхнім партнерам. Зробити це нелегко, адже тонкі канати врізатимуться в руки, а на жінок одягнуть поролонові костюми, що відмінно вбирають воду і тим самим ускладнюють завдання. Дізнайтеся просто зараз, чому Руслану захочеться самому зіштовхнути свою пару у воду і кого табір схуднення домовиться «зливати» першою?</p> <p style="text-align: justify;"><strong><span>Іраклі Макацарія: «Болю немає!»</span></strong></p> <p style="text-align: justify;">Уже на наступний день після програшу важковаговикам доведеться ночувати в спортзалі проєкту «Зважені та щасливі». Дивіться онлайн, як тренери допомагатимуть підопічним спалити за одне тренування стільки калорій, скільки знадобилося б на 18 занять спортом! <a href="https://teleportal.ua/person/irakli-makatsariya">Іраклі Макацарія</a> поставиться до завдання відповідально і змусить свою команду працювати через утому, біль, скарги та стогони. Грузинський атлет не дасть спуску нікому!</p> <p style="text-align: justify;">Кому вдасться отримати похвалу тренера, а хто заробить осуд? І чому конфлікт Рими та Жені різко перейде зі словесного у фізичний? Дивіться онлайн у шоу СТБ «Зважені та щасливі» 9 сезон випуск 3 від 12.09.2019.</p> <p style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9/vypusk-2">«Зважені та щасливі» 9 сезон 2 випуск</a>.</p>

Війна за титул королеви болота і ритуал вигнання болю

Всі випуски | Сезон 9

Війна за титул королеви болота і ритуал вигнання болю

У шоу «Зважені та щасливі» 9 сезон 3 випуск від 12.09.2019 загроза вилетіти з проєкту знову нависає над жіночою частиною табору. Сьогодні учасниці влаштують справжню одна з одною, щоб нагородити суперниць якомога більшою кількістю штрафних кілограмів при зважуванні. Чоловікам залишиться тільки відійти в бік перед артилерією хитрості, підступності та небувалої наполегливості.

Королева серед жаб

У випробуванні 3 випуску «Зважені та щасливі»-9 Аніта Луценко в буквальному сенсі зіштовхне жінок лобами. Суперниці будуть змушені боротися одна з одною просто посеред болота з жабами та повзучими створіннями. Перша учасниця, яка впаде у воду, отримає антибонус у три тис. калорій, друга – дві тисячі, а третя – одну тисячу. Якщо не спалити всю цю енергію до зважування, вона перетвориться в додаткові кілограми.

Утримувати хиткі місточки над болотом, на яких і стоятимуть учасниці «Зважені та щасливі» 2019, доручать їхнім партнерам. Зробити це нелегко, адже тонкі канати врізатимуться в руки, а на жінок одягнуть поролонові костюми, що відмінно вбирають воду і тим самим ускладнюють завдання. Дізнайтеся просто зараз, чому Руслану захочеться самому зіштовхнути свою пару у воду і кого табір схуднення домовиться «зливати» першою?

Іраклі Макацарія: «Болю немає!»

Уже на наступний день після програшу важковаговикам доведеться ночувати в спортзалі проєкту «Зважені та щасливі». Дивіться онлайн, як тренери допомагатимуть підопічним спалити за одне тренування стільки калорій, скільки знадобилося б на 18 занять спортом! Іраклі Макацарія поставиться до завдання відповідально і змусить свою команду працювати через утому, біль, скарги та стогони. Грузинський атлет не дасть спуску нікому!

Кому вдасться отримати похвалу тренера, а хто заробить осуд? І чому конфлікт Рими та Жені різко перейде зі словесного у фізичний? Дивіться онлайн у шоу СТБ «Зважені та щасливі» 9 сезон випуск 3 від 12.09.2019.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Зважені та щасливі» 9 сезон 2 випуск.