Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Нелегкий вибір: сказати «так» 25 м висоти або погодитися на 2 кг антибонусу
<p style="text-align: justify;">Учасники <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9">«Зважені та щасливі» 9 сезон</a> випуск 4 від 19.09.2019 з успіхом завершують перший місяць випробувань. Сьогодні Аніта Луценко та Ганна Кушнерук винагородять підопічних за завзятість і працьовитість, дозволивши обмінятися партнерами. У героїв є всього тиждень, щоб вирішити, з ким продовжувати далі боротьбу за зайву вагу, – і він починається просто зараз.</p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong><span>Сходами в небо: «Зважені та щасливі» 2019 підкорюють 25 м висоти</span></strong></p><p style="text-align: justify;">На 4 тижні важковаговиків чекає нове нелегке випробування – піднятися на висоту в 25 м по довгих мотузкових сходах, схильних до перекручення та розгойдування. Однак незручність у русі відійде на другий план, коли герої шоу дізнаються: деякі драбинки особливо ненадійні, тому що їх навмисне підпиляли. Один неправильний крок – і учасник 4 випуску «Зважені та щасливі» -9 полетить донизу! Скільки ж таких сюрпризів чекає по дорозі? Рівно стільки, скільки людей не хочуть опинитися в парі з конкретним героєм.</p><p style="text-align: justify;">Шлях буде непростим, але ті партнери, які дістануть свій прапор першими, отримають цінний бонус – мінус 1 кг. Стільки само ваги отримає остання пара, тільки зі знаком плюс. А ті важковаговики, хто відмовиться брати участь у конкурсі та залишиться на землі, і зовсім зароблять плюс 2 кг. Як же уникнути антибонусу, якщо від страху висоти кінцівки стали дерев'яними, а голова закрутилася? І в кого було найбільше зламаних драбинок? Дивись онлайн у 3 випуску «Зважені та щасливі» 9 сезон.</p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong><span>Перший поцілунок і обмін партнерами</span></strong></p><p style="text-align: justify;">Під страхом розставання в шоу «Зважені та щасливі» 2019 пари зважилися відверто говорити про свої почуття один до одного. У синіх виник перший конфлікт на ґрунті ліні Сергія, Рима і Женя не можуть дочекатися, щоб позбутися від партнера, а одна з пар навіть зважилася на поцілунок! Кому тренери та учасники проекту пророкують романтичні стосунки? Дізнайся прямо зараз – дивись онлайн «Зважені та щасливі» 9 сезон 4 випуск від 19.09.2019 на сайті «Телепортал».</p><p style="text-align: justify;">Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9/vypusk-3">«Зважені та щасливі» 9 випуск 3</a>.</p>

Нелегкий вибір: сказати «так» 25 м висоти або погодитися на 2 кг антибонусу

Всі випуски | Сезон 9

Нелегкий вибір: сказати «так» 25 м висоти або погодитися на 2 кг антибонусу

Учасники «Зважені та щасливі» 9 сезон випуск 4 від 19.09.2019 з успіхом завершують перший місяць випробувань. Сьогодні Аніта Луценко та Ганна Кушнерук винагородять підопічних за завзятість і працьовитість, дозволивши обмінятися партнерами. У героїв є всього тиждень, щоб вирішити, з ким продовжувати далі боротьбу за зайву вагу, – і він починається просто зараз.

 

Сходами в небо: «Зважені та щасливі» 2019 підкорюють 25 м висоти

На 4 тижні важковаговиків чекає нове нелегке випробування – піднятися на висоту в 25 м по довгих мотузкових сходах, схильних до перекручення та розгойдування. Однак незручність у русі відійде на другий план, коли герої шоу дізнаються: деякі драбинки особливо ненадійні, тому що їх навмисне підпиляли. Один неправильний крок – і учасник 4 випуску «Зважені та щасливі» -9 полетить донизу! Скільки ж таких сюрпризів чекає по дорозі? Рівно стільки, скільки людей не хочуть опинитися в парі з конкретним героєм.

Шлях буде непростим, але ті партнери, які дістануть свій прапор першими, отримають цінний бонус – мінус 1 кг. Стільки само ваги отримає остання пара, тільки зі знаком плюс. А ті важковаговики, хто відмовиться брати участь у конкурсі та залишиться на землі, і зовсім зароблять плюс 2 кг. Як же уникнути антибонусу, якщо від страху висоти кінцівки стали дерев'яними, а голова закрутилася? І в кого було найбільше зламаних драбинок? Дивись онлайн у 3 випуску «Зважені та щасливі» 9 сезон.

 

Перший поцілунок і обмін партнерами

Під страхом розставання в шоу «Зважені та щасливі» 2019 пари зважилися відверто говорити про свої почуття один до одного. У синіх виник перший конфлікт на ґрунті ліні Сергія, Рима і Женя не можуть дочекатися, щоб позбутися від партнера, а одна з пар навіть зважилася на поцілунок! Кому тренери та учасники проекту пророкують романтичні стосунки? Дізнайся прямо зараз – дивись онлайн «Зважені та щасливі» 9 сезон 4 випуск від 19.09.2019 на сайті «Телепортал».

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Зважені та щасливі» 9 випуск 3.