Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Наташа залишилася одна?
<p style="text-align: justify;">У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9">«Зважені та щасливі» 9 сезон</a> 5 випуск від 26.09.2019 почався другий тренувальний місяць. Тренери та ведуча Аніта Луценко підготували для учасників відразу два приємних сюрпризи, за які важковаговики боротимуться на конкурсі й під час тренування. На що готові герої заради розмови з рідними і довгоочікуваного відпочинку? Дізнаємося в 5 випуску «Зважені та щасливі» 2019.</p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong><span>Бонусна гірка: ціна перемоги – цілих 6 кг зі знаком мінус</span></strong></p><p style="text-align: justify;">Учасників проєкту СТБ як завжди чекає нелегке випробування, яке напевно вимагатиме від них усіх фізичних сил і перемоги над собою. Цього разу герої 9 сезону «Зважені та щасливі» підніматимуться на гірку заввишки 20 м. І робити вони це будуть... лежачи на спині! Щоб пересувати себе, доведеться чіплятися залізним грифом за спеціальні виступи і підтягуватися. Завдання також ускладнить вода, що на всю битиме з вершини й заливатиме очі.</p><p style="text-align: justify;">Щасливчики, які пройдуть дистанцію, отримають можливість заробити від 1 до цілих 6 бонусних кілограмів. Максимальний приз точно врятує жінок від вильоту в 5 випуску 9 сезону «Зважені та щасливі». Однак навіть удвох здолати цю дистанцію неймовірно важко. Як же впораються одинаки Рима й Микола? І чому рожева Наташа візьме участь в конкурсі теж без пари? Дивись просто зараз!</p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong><span>Як витратити зайві кілограми?</span></strong></p><p style="text-align: justify;">Щедра <a href="https://teleportal.ua/person/anita-lutsenko">Аніта Луценко</a> підготувала для учасників «Зважені та щасливі» 2019 торги цінними послугами. За зароблені бонуси герої зможуть купити:</p><ul><li style="text-align: justify;">сеанси спа-масажу,</li><li style="text-align: justify;">шоколадне обгортання,</li><li style="text-align: justify;">похід до сауни і басейну,</li><li style="text-align: justify;">вечерю в ресторані</li><li style="text-align: justify;">і навіть перегляд футболу з пивом.</li></ul><p style="text-align: justify;">Дивіться онлайн у «Зважені та щасливі» 9 сезоні випуску 5 від 26.09.2019, як важковаговики розпорядяться виграшом: хто вирішить притримати кілограми до зважування? А хто витратить усе на алкоголь і футбол? Не пропустіть головного, кому ці розваги коштуватимуть участі в проєкті?</p><p style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Поспішайте дивитися онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9/vypusk-4">«Зважені та щасливі» 9 сезон випуск 4</a>.</p>

Наташа залишилася одна?

Всі випуски | Сезон 9

Наташа залишилася одна?

У шоу «Зважені та щасливі» 9 сезон 5 випуск від 26.09.2019 почався другий тренувальний місяць. Тренери та ведуча Аніта Луценко підготували для учасників відразу два приємних сюрпризи, за які важковаговики боротимуться на конкурсі й під час тренування. На що готові герої заради розмови з рідними і довгоочікуваного відпочинку? Дізнаємося в 5 випуску «Зважені та щасливі» 2019.

 

Бонусна гірка: ціна перемоги – цілих 6 кг зі знаком мінус

Учасників проєкту СТБ як завжди чекає нелегке випробування, яке напевно вимагатиме від них усіх фізичних сил і перемоги над собою. Цього разу герої 9 сезону «Зважені та щасливі» підніматимуться на гірку заввишки 20 м. І робити вони це будуть... лежачи на спині! Щоб пересувати себе, доведеться чіплятися залізним грифом за спеціальні виступи і підтягуватися. Завдання також ускладнить вода, що на всю битиме з вершини й заливатиме очі.

Щасливчики, які пройдуть дистанцію, отримають можливість заробити від 1 до цілих 6 бонусних кілограмів. Максимальний приз точно врятує жінок від вильоту в 5 випуску 9 сезону «Зважені та щасливі». Однак навіть удвох здолати цю дистанцію неймовірно важко. Як же впораються одинаки Рима й Микола? І чому рожева Наташа візьме участь в конкурсі теж без пари? Дивись просто зараз!

 

Як витратити зайві кілограми?

Щедра Аніта Луценко підготувала для учасників «Зважені та щасливі» 2019 торги цінними послугами. За зароблені бонуси герої зможуть купити:

  • сеанси спа-масажу,
  • шоколадне обгортання,
  • похід до сауни і басейну,
  • вечерю в ресторані
  • і навіть перегляд футболу з пивом.

Дивіться онлайн у «Зважені та щасливі» 9 сезоні випуску 5 від 26.09.2019, як важковаговики розпорядяться виграшом: хто вирішить притримати кілограми до зважування? А хто витратить усе на алкоголь і футбол? Не пропустіть головного, кому ці розваги коштуватимуть участі в проєкті?

Пропустили попередній випуск? Поспішайте дивитися онлайн «Зважені та щасливі» 9 сезон випуск 4.