Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Сім'ї учасниць приїхали на оглядини: чи схвалять батьки їхніх партнерів?
<p style="text-align: justify;">Учасників <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9">Зважені та щасливі 9 сезон</a> 6 випуск від 03.10.2019 спіткало несподіване випробування: напризволяще їх кинули тренери Марина Боржемська й Іраклі Макацарія. Тепер всьому табору схуднення доведеться цілий тиждень займатися спортом поодинці. Крім того, пари також не підтримуватиме Аніта Луценко. Але замість неї в шоу прийдуть нові ведучі!</p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong><span>Олександр Валігурський знову повернеться в проєкт </span></strong>«<strong><span>Зважені та щасливі</span></strong>»<strong><span> 2019?</span></strong></p><p style="text-align: justify;">На старті нового конкурсу учасників чекав сюрприз: ведучу Аніту в сьогоднішньому випуску погодився замінити переможець домашнього схуднення й одночасно найважчий герой 8 сезону «Зважені та щасливі» Олександр Валігурський. Компанію йому склала фіналістка 2018 року Наталя Мотика. Поспішайте дізнатися, як зараз виглядають ваші улюблені учасники? Дивіться онлайн «Зважені та щасливі-9» випуск 6.</p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong><span>Миколі Ворошнову довелося тягти майбутню тещу на власній шиї</span></strong></p><p style="text-align: justify;">Не зважаючи на провину минулого тижня, важковаговики все-таки заслужили довгоочікувану зустріч з рідними. Але саме близькі люди і стануть їхнім найлютішим випробуванням. Кожному з учасників доведеться тягти важкий автомобільний причіп, усередині якого сидітимуть родичі партнера. Щоб побачити власних батьків, дітей і друзів, героям «Зважені та щасливі» від 03.10.2019 потрібно пройти 10 км на зустріч із половинкою.</p><p style="text-align: justify;">Однак тягнути причіп виявиться не так важко, як відповідати на незручні запитання. Рідні Ані з Диканьки влаштували справжні оглядини Миколі Ворошнову. Родині помаранчевого Руслана довелося вмовляти Лалу рухатися вперед. Але був і такий учасник, за кого все зробила дівчина! Кому з табору схуднення вдалося перевершити результати чоловіків? Дізнайтеся в шоу СТБ «Зважені та щасливі» 9 сезон випуск 6.</p><p style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу даремно – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9/vypusk-5">Зважені та щасливі 9 сезон 5 випуск</a>.</p>

Сім'ї учасниць приїхали на оглядини: чи схвалять батьки їхніх партнерів?

Всі випуски | Сезон 9

Сім'ї учасниць приїхали на оглядини: чи схвалять батьки їхніх партнерів?

Учасників Зважені та щасливі 9 сезон 6 випуск від 03.10.2019 спіткало несподіване випробування: напризволяще їх кинули тренери Марина Боржемська й Іраклі Макацарія. Тепер всьому табору схуднення доведеться цілий тиждень займатися спортом поодинці. Крім того, пари також не підтримуватиме Аніта Луценко. Але замість неї в шоу прийдуть нові ведучі!

 

Олександр Валігурський знову повернеться в проєкт «Зважені та щасливі» 2019?

На старті нового конкурсу учасників чекав сюрприз: ведучу Аніту в сьогоднішньому випуску погодився замінити переможець домашнього схуднення й одночасно найважчий герой 8 сезону «Зважені та щасливі» Олександр Валігурський. Компанію йому склала фіналістка 2018 року Наталя Мотика. Поспішайте дізнатися, як зараз виглядають ваші улюблені учасники? Дивіться онлайн «Зважені та щасливі-9» випуск 6.

 

Миколі Ворошнову довелося тягти майбутню тещу на власній шиї

Не зважаючи на провину минулого тижня, важковаговики все-таки заслужили довгоочікувану зустріч з рідними. Але саме близькі люди і стануть їхнім найлютішим випробуванням. Кожному з учасників доведеться тягти важкий автомобільний причіп, усередині якого сидітимуть родичі партнера. Щоб побачити власних батьків, дітей і друзів, героям «Зважені та щасливі» від 03.10.2019 потрібно пройти 10 км на зустріч із половинкою.

Однак тягнути причіп виявиться не так важко, як відповідати на незручні запитання. Рідні Ані з Диканьки влаштували справжні оглядини Миколі Ворошнову. Родині помаранчевого Руслана довелося вмовляти Лалу рухатися вперед. Але був і такий учасник, за кого все зробила дівчина! Кому з табору схуднення вдалося перевершити результати чоловіків? Дізнайтеся в шоу СТБ «Зважені та щасливі» 9 сезон випуск 6.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу даремно – переходьте за посиланням і дивіться Зважені та щасливі 9 сезон 5 випуск.