Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Прогулянка між 12-поверховими будинками й антибонус плюс 20 кг
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Сльози, паніка, запаморочення та відчайдушне заперечення – усе це чекає героїв у шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9">«Зважені та щасливі» 9 сезон</a> 7 випуск від 10.10.2019. Подивитися буде на що, адже учасникам доведеться перебиратися з одного 12-поверхового будинку на інший, утримуючись на тонких мотузках! Перемагати потрібно буде не тільки фізичний біль, але й сильний страх висоти, яким страждає не один важковаговик. Але будуть і ті, кому пощастить залишитися на твердій землі.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ведуча проєкту «Зважені та щасливі» 2019 <a href="https://teleportal.ua/person/anita-lutsenko">Аніта Луценко</a> давно помітила: деякі герої зі шкіри геть лізуть, щоб схуднути, а ось їхні партнери часто виїжджають за чужий рахунок. Тому сьогодні щасливчиками, які будуть лише спостерігати за екстремальним конкурсом, виявляться ті, хто в процентному співвідношенні скинув найбільше ваги в парі. А ось інший учасник буде змушений долати дистанцію з додатковою вагою, рівною кількості кілограмів, від яких уже позбувся його партнер.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться в 7 випуску «Зважені та щасливі»-9, як важковаговики впораються з важким випробуванням. Наталі з рожевої команди зрадіє можливості кинути собі виклик. А ось помаранчева Лала вкотре захоче зійти з дистанції. Але чи дозволить їй це Богдан Буряк, переможець 8 сезону «Зважені та щасливі»?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У минулому Богдан важив 168 кг. Але проєкт СТБ повністю змінив його самого і його життя. Сьогодні хлопець професійний спортсмен і сертифікований тренер. Хочете дізнатися, які ще зміни відбулися в житті вашого улюбленого учасника 8 сезону? А також побачити, хто заробить один із найбільших антибонусів за всю історію шоу? Дивіться онлайн «Зважені та щасливі» 9 сезон 7 випуск від 10.10.2019 на сайті «Телепортал».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9/vypusk-6">«Зважені та щасливі» 9 сезон 6 випуск</a> просто зараз.</span></p>

Прогулянка між 12-поверховими будинками й антибонус плюс 20 кг

Всі випуски | Сезон 9

Прогулянка між 12-поверховими будинками й антибонус плюс 20 кг

Сльози, паніка, запаморочення та відчайдушне заперечення – усе це чекає героїв у шоу «Зважені та щасливі» 9 сезон 7 випуск від 10.10.2019. Подивитися буде на що, адже учасникам доведеться перебиратися з одного 12-поверхового будинку на інший, утримуючись на тонких мотузках! Перемагати потрібно буде не тільки фізичний біль, але й сильний страх висоти, яким страждає не один важковаговик. Але будуть і ті, кому пощастить залишитися на твердій землі.

Ведуча проєкту «Зважені та щасливі» 2019 Аніта Луценко давно помітила: деякі герої зі шкіри геть лізуть, щоб схуднути, а ось їхні партнери часто виїжджають за чужий рахунок. Тому сьогодні щасливчиками, які будуть лише спостерігати за екстремальним конкурсом, виявляться ті, хто в процентному співвідношенні скинув найбільше ваги в парі. А ось інший учасник буде змушений долати дистанцію з додатковою вагою, рівною кількості кілограмів, від яких уже позбувся його партнер.

Дивіться в 7 випуску «Зважені та щасливі»-9, як важковаговики впораються з важким випробуванням. Наталі з рожевої команди зрадіє можливості кинути собі виклик. А ось помаранчева Лала вкотре захоче зійти з дистанції. Але чи дозволить їй це Богдан Буряк, переможець 8 сезону «Зважені та щасливі»?

У минулому Богдан важив 168 кг. Але проєкт СТБ повністю змінив його самого і його життя. Сьогодні хлопець професійний спортсмен і сертифікований тренер. Хочете дізнатися, які ще зміни відбулися в житті вашого улюбленого учасника 8 сезону? А також побачити, хто заробить один із найбільших антибонусів за всю історію шоу? Дивіться онлайн «Зважені та щасливі» 9 сезон 7 випуск від 10.10.2019 на сайті «Телепортал».

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Зважені та щасливі» 9 сезон 6 випуск просто зараз.