Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: По коліно в багнюці: чоловіки змагаються за увагу дівчат
<p style="text-align: justify;">У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9">«Зважені та щасливі» 9 сезон</a> 8 випуск від 17.10.2019 настав знаменний момент – учасники пройшли багато важких випробувань, виснажливих тренувань, побували під жовтою лінією і, нарешті, досягли екватора проєкту про схуднення. Сьогодні вони знову зможуть вибрати, з ким бути в парі. Чи очікують нас зміни в складах? Дізнаємося у 8 випуску «Зважені та щасливі» 2019.</p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p style="text-align: justify;"><strong><span>Чоловіки справляють враження на дівчат</span></strong></p> <p style="text-align: justify;">На восьмому тижні випробувань героїні шоу отримають унікальну можливість – спробувати свої сили з іншим партнером. Основне завдання жінок – засмагати під сонечком і чекати чоловіків-добувачів, які повинні вивалятися в багнюці, піднятися на земляний насип і принести в колбу кожної учасниці якомога більше бруду. Крім того, дівчатам можна буде обтирати хлопців і чіпати всі їхні м'язи! Так близько один з одним Зважені та щасливі ще не знайомилися. Але захоплюватися не варто. На роботу з кожним чоловіком у конкурсанток є всього лише три хвилини.</p> <p style="text-align: justify;">Переможе та, чия колба наповниться брудом швидше за всіх інших. Вона принесе собі й партнеру мінус два кілограми, а також отримає можливість по-справжньому вплинути на чиюсь долю на проєкті: вручити комусь додатковий бонус у мінус один кілограм і антибонус у плюс один. Дізнайтеся в шоу «Зважені та щасливі»-9 випуску 8, хто приревнує своїх партнерів? І чи зможе Ворошнов пробачити коричневого Женю за флірт із його Анею?</p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p style="text-align: justify;"><strong><span>Іраклі Макацарія втрачає позиції</span></strong></p> <p style="text-align: justify;">Восьмий сезон проєкту «Зважені та щасливі» <a href="https://teleportal.ua/person/irakli-makatsariya">Іраклі Макацарія</a> почав із чіткої мети – стати тренером-переможцем. Однак прийшов екватор, а в нього в команді вже менше учасників, ніж у Марини Боржемської. Яким методом чоловік вирішить зганяти зі своїх підопічних зайву вагу? Дивіться онлайн в проєкті «Зважені та щасливі» 9 сезон 8 випуск від 17.10.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу даремно – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9/vypusk-7">«Зважені та щасливі» 9 сезон 7 випуск</a>.</p>

По коліно в багнюці: чоловіки змагаються за увагу дівчат

Всі випуски | Сезон 9

По коліно в багнюці: чоловіки змагаються за увагу дівчат

У шоу «Зважені та щасливі» 9 сезон 8 випуск від 17.10.2019 настав знаменний момент – учасники пройшли багато важких випробувань, виснажливих тренувань, побували під жовтою лінією і, нарешті, досягли екватора проєкту про схуднення. Сьогодні вони знову зможуть вибрати, з ким бути в парі. Чи очікують нас зміни в складах? Дізнаємося у 8 випуску «Зважені та щасливі» 2019.

 

Чоловіки справляють враження на дівчат

На восьмому тижні випробувань героїні шоу отримають унікальну можливість – спробувати свої сили з іншим партнером. Основне завдання жінок – засмагати під сонечком і чекати чоловіків-добувачів, які повинні вивалятися в багнюці, піднятися на земляний насип і принести в колбу кожної учасниці якомога більше бруду. Крім того, дівчатам можна буде обтирати хлопців і чіпати всі їхні м'язи! Так близько один з одним Зважені та щасливі ще не знайомилися. Але захоплюватися не варто. На роботу з кожним чоловіком у конкурсанток є всього лише три хвилини.

Переможе та, чия колба наповниться брудом швидше за всіх інших. Вона принесе собі й партнеру мінус два кілограми, а також отримає можливість по-справжньому вплинути на чиюсь долю на проєкті: вручити комусь додатковий бонус у мінус один кілограм і антибонус у плюс один. Дізнайтеся в шоу «Зважені та щасливі»-9 випуску 8, хто приревнує своїх партнерів? І чи зможе Ворошнов пробачити коричневого Женю за флірт із його Анею?

 

Іраклі Макацарія втрачає позиції

Восьмий сезон проєкту «Зважені та щасливі» Іраклі Макацарія почав із чіткої мети – стати тренером-переможцем. Однак прийшов екватор, а в нього в команді вже менше учасників, ніж у Марини Боржемської. Яким методом чоловік вирішить зганяти зі своїх підопічних зайву вагу? Дивіться онлайн в проєкті «Зважені та щасливі» 9 сезон 8 випуск від 17.10.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу даремно – переходьте за посиланням і дивіться «Зважені та щасливі» 9 сезон 7 випуск.